Resmi açıklamayı okuyun

Kariyerinize bugün üniversite kredi derecelendirmeli kampımızla başlayın. Mezunlarımızın% 88'i 6 ay içinde işe alınır.

Kariyer değişikliği mi düşünüyorsunuz?

Adım 1: Sizin için kodlama mı?

Ücretsiz 5 Gün Kodlama Yarışmamızı alın - her gün yalnızca bir saat video tabanlı teori ve pratik öğrenme. Facebook grubumuz aracılığıyla ve uygulamalı danışmanlık ile sizi destekleyeceğiz.

2. Adım: Kalifiye olun

Özel olarak yapılandırılmış zaman çizelgelerimiz, kendinizi tam zamanlı çalışmaya adayabileceğiniz veya çalışıyorsanız, kursu tamamlamak için 60 haftaya kadar zamanınız olduğu anlamına gelir. Öğrenci desteğimiz, takipte kalmak ve hedeflerinize ulaşmak için ihtiyacınız olan yardımı sağlayacaktır.

3. Adım: Hayalinizdeki işi alın

Bir sonraki adımınızı planlamak için teknoloji işverenleriyle olan yakın bağlantılarımızdan yararlanın. Mezun olduktan sonra size sürekli destek, öneri ve özel ders vereceğiz.

Neden Code Institute seçmelisiniz?

1. Üniversite kredi notu

Mezun olduğunuzda Edinburgh Napier University tarafından verilen yazılım geliştirme alanında diploma alacaksınız. Avrupa'daki tek üniversite kredi derecelendirmeli kodlama kampıyız.

2. Kanıtlanmış sonuçlar

Mezunların% 88'i 6 ay içerisinde çalışıyor. Kurslarımız kariyerinizi başlatmak ve geliştirici olarak hayalinizdeki işi kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

3. Parlayan yorumlar

“ Code Institute kariyerime el attı.” Andres Correa “Aldığım en iyi kararlardan biri.” Patrick Monks

4. Kariyer hazırlığı

İşverenlerle ağ oluşturma ve Endüstri Danışma Konseyi teknolojilerimizin ve dillerimizin doğrulanması dahil olmak üzere her şey istihdam edilebilirliğinizi artırmaya yöneliktir.

5. Acemi dostu

Kodlama deneyimi yok mu? Stream Zero tanıtım modülümüz, kursa başladığınızda koşuya başlamanız için gereken bilgileri size sağlayacaktır.

6. Esnek öğrenme

Size uygun bir yerde ve zamanda eğitim alın. Özel yaklaşımımız kendinizi tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışmaya adayabileceğiniz anlamına gelir. Öğrenci desteğimiz, yolda kalmanız ve kariyer hedeflerinize kararlaştırılmış bir zaman dilimi içerisinde ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz yardımı sağlayacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Code Institute

14 - 60 Hafta Çevrimiçi Eğitim Kampı: Şu anki mesleğinizde kalın ve çevrimiçi diploma ile hesaplı bir şekilde yeniden eğitin. Bu uygulamalı kurs boyunca büyük destek alac ... [+]

14 - 60 Hafta Online Eğitim Kampı

Şu anki mesleğinizde kalın ve çevrimiçi diploma ile hesaplı bir şekilde yeniden eğitin. Bu uygulamalı kurs boyunca büyük destek alacaksınız ve harika bir çalışma portföyüyle işiniz bitecek.

Size Sözümüz

Bire bir mentorlarımız kurs boyunca size rehberlik edecek ve günlük sorularınızı cevaplamak için Öğrenci Bakım ekibimiz hazır olacaktır. Ayrıca çevrimiçi topluluğumuzun bir üyesi olacaksınız.

Size uygun olanı inceleyin. Uzaktan öğrenme, daha fazla özgürlüğe ve esnekliğe sahip olduğunuz anlamına gelir.

Tam Zamanlı Bootcamp14 hafta yoğunHaftada en az 50 saatlik çalışma gereklidir.Part-Time Bootcamp14-60 haftaEsnek öğrenme, her an, her yerden çalışın.Ne öğreneceksinizMevcut diller... [-]
İrlanda Blackrock
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
14 - 60 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku