Resmi açıklamayı okuyun

TEFL uzmanlarını tanıma

Premier TEFL ekibi, TEFL pazarında en yeni, en eşsiz öğretmenlik eğitim deneyimlerini yaratmak için bir misyon üstlenmiştir.

Aramızda 25 yıl süren TEFL yolculuğuyla, yurtdışında İngilizce öğretmenin insanları ve çıkışlarını biliyoruz. İngilizce öğretmenlerimizi, tüm dünyayı keşfetmeye hazır, emin ve etkili gezginler olarak eğitiyoruz. Uluslararası olarak tanınan, tamamen akredite edilmiş çevrimiçi kurslar kapsamlı, takip etmek kolaydır ve size İngilizceyi yabancı bir dil olarak öğretmeye başlamak için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri verecektir.

Derslerimiz Hakkında

Geniş akredite çevrimiçi kurslarımız, gerçek öğretim profesyonelleri tarafından uluslararası TEFL standartlarını karşılamak için hazırlanmıştır.

Geniş, eğitimli ve son derece ilgi çekici olan Premier TEFL kursları, size güvenle İngilizce'yi yurtdışında öğretmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitimleri sağlar. Yaşam boyu sertifikanızın sizi küresel iş piyasasında öne çıkarmasını ve sizi orada bulunan en ödüllü, yüksek ücretli TEFL işleri için nitelikli kılmasını sağlıyoruz.

Doğrulama

Yıldız Doğrulanmış Kuruluşu - Bu doğrulama düzeyi, dünya çapındaki eğitimde gerçek bir özveri göstermek için uluslararası program sağlayıcılarına verilir.

Avantajlarımız

  • Tamamen akredite edilmiş eğitim
  • Uluslararası alanda tanınan kurslar
  • Esnek, 7 gün 24 saat çevrimiçi çalışma erişimi
  • Kişisel öğretmen desteği
  • Uzman iş avcılık tavsiyesi

Maceralarını yaşadık - şimdi sıra sendin.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Premier TEFL

120 saat çevrimiçi TEFL eğitimi ... [+]

120 saat çevrimiçi TEFL eğitimiACDL MikrobilgisayarlardaUluslararası kabul görmüş sertifika70 sayfa Gramer eBookİndirilebilir TEFL ders kitabıUzman iş avcılık tavsiyesiHerhangi bir cihaz hakkında bilgi edininEsnek çalışma programıKişisel öğretmen desteği3 aylık çalışma süresi120 eğitim saatiNeden 120 saatlik Advanced TEFL Course'u alıyorsunuz?

TEFL işverenlerin çoğunluğu, özellikle cazip öğretim maaşları sunanların çoğunluğu, öğretmenleri en az 120 saat dersle almayı yeğler.

120 saatlik ileri düzey TEFL kursumuz TEFL başlayanlar için idealdir; Daha önce hiç tecrübeniz olmamış, akıcı İngilizce ve yeni maceralara tutkununuz var. Gerçek öğretim İngilizce uzmanları tarafından koordine edilen uluslararası kabul görmüş sertifika, İngilizceyi ikinci veya yabancı dil olarak öğretmek için gerekli tüm temel becerileri size öğretir.... [-]

İrlanda mantar
Açık Kayıt
Ingilizce
120 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

How to choose the right TEFL course

Why teach English in Thailand

Why teach English in Spain

Teach abroad in China around Shanghai

Teach English in Taiwan

Teach English in Vietnam

Getting Hired After TEFL: 5 Things TEFL Taught Me

12 Best Countries to Teach English in 2018