ILERNA Online

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ILERNA Online İtalya

İspanya'da resmi çevrimiçi eğitim nitelikleri. İtalya'da tanınmış sağlık meslekleri.

İspanya'daki 1 numaralı çevrimiçi profesyonel eğitim merkezinde eğitim alın ve İspanya'da sağlık mesleğini uygulama yeterliliğine sahip olun. Kalifikasyonunuzu aldıktan sonra, İtalya'daki mesleki kalifikasyonunuzun tanınmasını talep edebilirsiniz. Kısa sürede, İtalyanca olarak, uzaktan ve İspanya'daki merkeze gitmeye gerek kalmadan. Serbest erişim!

  • Resmi İspanyolca nitelikleri çevrimiçi. İtalya'da tanınmış sağlık meslekleri.
  • İtalyanca yazılmış didaktik materyallerle uzaktan eğitim alın.
  • İtalya'da sınava girebilirsiniz. İspanya'ya gitmek zorunda kalmadan.

Tamamen İtalyanca

İspanya'ya gitmeniz ya da İspanyolca öğrenmek zorunda kalmayacaksınız, tamamen İtalyanca yazılmış didaktik materyalle çevrimiçi eğitim alacaksınız ve Milano'da birkaç başkanlık dersi verilecek.

Tabii ki, sınava İtalyan ofisinde ve İtalyanca da gireceksiniz. Sizin rızanızla, İtalya'daki bu mesleki yeterliliğin tanınması talebini bizzat ele alacağız. Sadece sorman gerek! Daha fazla açıklama için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

work flow

ILERNA'da Online Eğitim

Modüler yazıt

Modüler terimi ile modüllerde yapılan bir eğitim kursunu kastediyoruz. Her dönem için ILERNA Online , belirli bir eğitim döngüsünde öngörülen tüm profesyonel modülleri sağlar, ihtiyaçlarınıza göre, dönem boyunca okumak istediğiniz modülü seçen sensin. Uyulması gereken sınırlar ve yükümlülükler olmadan. Başka bir deyişle, öğrenmeyi kolaylaştırmak amacıyla, konuların seçimi sadece beklentileri, çalışma ritimleri ve her şeyden önce ihtiyaçları temelinde öğrencidir. Önemli olan, yarıyıl sonunda sınavlara girilecek tüm modüllerin yarıyıl başlamadan önce satın alınmasıdır.

Her dönemin sonunda, seçilen modüllerle ilgili sınavlara girmek mümkündür. Her modülün sınavı geçildikten sonra, son not sonsuza kadar saklanacaktır. Diş hijyenisti unvanı, kursa ilişkin tüm sınavları geçtikten sonra elde edilir.

Sanal kampüs

ILERNA Online sanal kampüsü, bir öğrenci olarak profilinizi oluşturma, bülten tahtasını yönetme ve profesörlerle ve diğer öğrencilerle etkileşim kurma fırsatına sahip olacağınız bir sosyal ağ olarak işlev görür. Ayrıca, kampüs aracılığıyla öğretim materyallerine ve çeşitli eğitim alıştırmalarına erişebileceksiniz.

Gruplara, forumlara ve tartışmalara katılın ... ve video eğitimlerini kaçırmayın! ILERNA Online zaman ve yerde ILERNA Online ile ILERNA Online !

137545_pexels-photo-3769021.jpeg

İspanya'daki referans profesyonel eğitim merkezi

ILERNA Online , uzaktan eğitimde yetkinlik ve profesyonellik ile çalışan, öğretim sektöründe 50 yılı aşkın deneyime sahip ILERNA başkanlık eğitim merkezinden doğmuştur. İspanya'nın resmi ve önde gelen bir profesyonel eğitim merkezidir.

İspanya'da Nº1!

ILERNA Online şu anda İspanya'nın önde gelen resmi çevrimiçi eğitim merkezidir. Kursları, her yıl 3.500'den fazla öğrenciye eğitim veren ve 13'ten fazla profesyonel eğitim kursu ile en geniş eğitim teklifine sahip kursları arasındadır.

ILERNA Online ile çalışmalarını tamamladıktan sonra, öğrenciler İspanya'daki mesleki uygulamalarını tamamlamalarını sağlayan resmi bir nitelik ILERNA Online . Başka bir deyişle, öğrenci İspanya'da diş hijyeni olarak çalışabilecektir. Elde edilen mesleki yeterlilik İtalya'da tamamen tanınabilir, bu nedenle öğrencilerimiz diş hijyenistlerinin serbest mesleğini üç yıllık bir dereceye sahip gibi uygulama hakkına sahip olacaklardır.

Bu eğitimi kolaylaştırmak için Milan merkezli yeni bir merkez olan ILERNA Online Italia'yı açmaya karar verdik. Uzaktan eğitim alın ve mesleki yeterliliğinizin tanınması üzerine İtalya'da çalışmanıza izin veren resmi İspanyolca yeterliliğine sahip olun. Serbest erişim!

Tamamen İtalyanca

İspanya'ya gitmeniz ya da İspanyolca öğrenmek zorunda kalmayacaksınız, tamamen İtalyanca yazılmış didaktik materyalle çevrimiçi eğitim alacaksınız ve Milano'da birkaç başkanlık dersi verilecek.

Tabii ki, sınava İtalyan ofisinde ve İtalyanca da gireceksiniz. Sizin rızanızla, İtalya'daki bu mesleki yeterliliğin tanınması talebini bizzat ele alacağız. Sadece sorman gerek! Daha fazla açıklama için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

There is no substitute for hard work. ― Thomas A. Edison

Resmi eğitim nitelikleri

ILERNA Online , İspanya Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ve yetkilendirilen resmi bir merkezdir. Tüm ILERNA Online eğitim kursları% 100 resmi ve profesyonel işlevlerin yerine getirilmesi için geçerlidir.

Şimdi İtalya'da!

ILERNA Online nihayet İtalyan vatandaşlarına eğitim teklifleri için yeterli yardım sağlamak amacıyla Milano merkezli İtalya'da ilk kez sahneye çıktı. Öğrencilere gösterilen ilgi sadece İtalyanca, öğretim materyalleri, alıştırmalar, sınavlar ve başkanlık dersleri ise tamamen İtalyanca olacaktır.

Yeterlilik elde edildikten sonra, ilgilenenler için ILERNA Online , 2005/36 / EC sayılı Avrupa Yönergesi hükümlerine dayalı olarak, yabancı çalışmaların niteliğinin tanınmasına ilişkin tüm yasal ve bürokratik uygulamaların yürütülmesinde yardım sağlayacaktır. .

Konumlar

Milan

Address
Viale Sondrio,3
20124 Milan, Lombardiya, İtalya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: