Resmi açıklamayı okuyun

International Telematic University UNINETTUNO , İtalya Yüksek Öğretimde Kalite Bakanlar Yüksek Okulu tarafından ANVUR (https://goo.gl/TZfjxw) tarafından başarıyla değerlendirilen tek İtalyan uzaktan öğretim öğretmendir. İtalya Eğitim, Üniversite ve Araştırma Bakanlığı'nın 15 Nisan 2005 tarihli kararıyla kurulan UNINETTUNIO, lisans ve yüksek lisans eğitimi için dünyanın her yerinde yasal değerlere sahip akademik unvanlar sunmaktadır. UNINETTUNO, Bologna Süreci'nin tavsiyelerini takip ediyor ve standart ECTS - Avrupa Kredileri Aktarım Sistemi kapsamında üniversiteler kredisi veriyor.

UNINETTUNO, dünyanın önde gelen Uzaktan Eğitim Üniversitelerinden biridir ve son zamanlarda, Avrupa Uzaktan Eğitim Üniversiteleri Birliği'nden (EADTU) E-Öğrenme Platformunun mükemmelliği için birçok uluslararası ödül kazandı. IELA'nın en iyi e-öğrenme portalı ödülü, uzaktan eğitim konusundaki araştırmasına, bilgisine ve geliştirmesine dayanarak UNINETTUNO'ya verildi. EADTU Yönetim Kurulu Üyesi - Avrupa Uzaktan Eğitim Üniversiteleri Birliği, ICDE Temsilcisi - Güney Avrupa ve Akdeniz için Uluslararası Uzaktan Eğitim Konseyi, UNESCO tarafından Birleşmiş Milletler SDG 2030 Hedeflerine ulaşmak için hareket eden üniversiteler arasında UNESCO tarafından kabul edildi (https: //goo.gl/jmiif7) ve UNESCO Birliği IAU - Uluslararası Üniversiteler Birliği üyesi olarak listelenmiştir.

UNINETTUNO dünya genelinde 6 bölüm, 25 derece kurs ve 163'ün üzerinde sınav merkezine sahiptir. Bugün UNINETTUNO, 160 ülkeden 16.000'den fazla öğrenciye sahip, 5 dilde (Arapça, İtalyanca, İngilizce, Yunanca, Fransızca) çevrimiçi olarak uzaktan öğrenim ve eğitim için bir platformda, çok dilli bir Uydu kanalının sahibi.

Dünya çapında bazı uzaktan öğretim kurumlarında öğretimin kalitesizliği ile bağlantılı problemi ciddi biçimde ele alarak, geleneksel üniversitelerle güçlü bir ortaklık sayesinde, UNINETTUNO'daki profesörler geleneksel üniversite ortaklarından en iyi profesörler arasından seçilmiştir.

UNINETTUNO, dijital teknolojide yüksek standartlarda eğitim sunmaktadır; yeni teknolojilerle uzaktan benzersiz bir öğrenme ve öğretme modeli ve kişisel gelişimin yanında başarıyı teşvik eden ve sürdüren benzersiz bir platform. UNINETTUNO'da öğrenciler programları izleyebilir ve sınırsız bir Üniversite (https://goo.gl/gie8e1) ile programları izleyebilir ve her yerde geçerli çalışma başlıkları ve üniversiteler kredisi alabilirler.

Nasıl Öğrenilir?

İnternet tabanlı eğitim faaliyetleri, Didaktik Siber Uzay olarak adlandırılan web tabanlı bir makro alanda gerçekleşir. Didaktik Siber Alanda, eğitim ve öğrenme süreci gerçekleşir ve eğitmenler, eğitmenler, öğretmenler ve öğrenciler gibi eğitsel rollerdeki oyuncuların rolüne bağlı olarak kişiselleştirilmiş giriş ve şifre ile erişimler çeşitlendirilir. Dersler ve çevrimiçi isteğe bağlı aktiviteler, canlı akış sanal sınıfları ve kaydedilmiş sanal sınıflarla (https://goo.gl/jY26qD) birlikte 24 saat kullanılabilir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca
  • Italyan
  • Arapça

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

International Telematic University UNINETTUNO

Lisans derecesi dersi, bilgisayar bilimi, otomasyon ve yönetim mühendisliği alanlarında analiz, tasarım, uygulama ve sistem yönetimi faaliyetlerine katılabilen profesyone ... [+]

Lisans derecesi dersi, bilgisayar bilimi, otomasyon ve yönetim mühendisliği alanlarında analiz, tasarım, uygulama ve sistem yönetimi faaliyetlerine katılabilen profesyonelleri eğitmeyi amaçlamaktadır.

Program, yüksek derecede esneklik ve pazar taleplerine uyum sağlayan profesyoneller oluşturmak için bilgi mühendisliği alanında geniş bir metodolojik ve teknik beceri yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda matematik ve fizikte sağlam bir hazırlık sağlar, böylece mühendislik problemlerine titiz bir şekilde yaklaşmak için gerekli araçları ve bilimsel yöntemleri sağlar.

Bu nedenle, dersin amaçları bir yandan sağlam, genel bilimsel ve metodolojik bir hazırlık sağlamak ve bir yandan da oldukça uzman bir profesyonel oluşturmaktır. Bu nedenle, genel bilimsel ve mühendislik metodolojileri daha derinlemesine ele alınmıştır (karmaşık mühendislik problemlerinin analizi, modellenmesi ve formüle edilmesinde metodolojik becerilerin geliştirilmesi amacıyla), buna karşılık öğrencinin metodolojileri sunma yeterliliğini tamamlamak için daha teknik olarak ileri düzey kurslar sunulmaktadır. belirli sektörlerde teknik çözümler ve uygulama.... [-]

İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
International Telematic University UNINETTUNO

Program, öğrencileri uluslararası arenada geniş bir yelpazede rekabetçi ve sürekli değişen iş ortamlarına etkin bir şekilde yönetmek ve adapte etmek için beceri ve özgüve ... [+]

Program, öğrencileri uluslararası arenada geniş bir yelpazede rekabetçi ve sürekli değişen iş ortamlarına etkin bir şekilde yönetmek ve adapte etmek için beceri ve özgüven ile donatmaktadır.

Ekonomi ve İşletme Yönetimi Lisans iki ana yola ayrılmıştır:

İşletme Yönetimi: İngilizce dilinde uluslararası bir yönetim yolu;Finansal Yönetim: İngilizce'de finansal konulara özel bir odaklanma ile iş yönetimini amaçlayan uluslararası bir yol.

İşletme Yönetimi Pathway öğrencileri sağlar:

1) işletme ve yönetim ile ilgili becerilerini geliştirmek;

2) iş süreçlerini ve fonksiyonlarını (kaynak yönetiminden üretim ve dönüşüm süreçlerine, satış ve satış sonrası hizmetlere, pazarlama ve iş iletişimine) anlamak;... [-]

İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce,Italyan
Tam zamanlı
3 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku