Selinus University Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Selinus Business School'a Hoş Geldiniz

İş dünyasında fark yaratan liderleri tasdik ediyoruz

Kurumsal çalışmalarımız, edinilmiş yönetim becerilerinin ve uluslararası çalışma perspektifinde profesyonel kullanım için önceki çalışmaların belgelendirilmesine adanmıştır. Selinus Üniversitesi İşletme Okulu, İşletme Lisansı (BBA), İşletme Yüksek Lisansı (MBA), tüm alanlarda İşletme Doktoru (DBA) için üniversite düzeyinde esnek liberal ve küresel çalışmalar sunan bağımsız bir uzaktan eğitim çevrimiçi yüksek öğrenim şirketidir. İşletme ve Yönetim.

Son bir tezin tamamlanması üzerine Selinus Üniversitesi tarafından verilen lisans, yüksek lisans ve doktora sertifikaları ve diplomaları, merkezi Londra'da bulunan ve Selinus'un küresel dağıtım lisansı sahibi olan Uniselinus Europe aracılığıyla Roseau Walley merkezi tarafından verilen profesyonel ve uluslararası sertifikalar ve diplomalardır. Üniversite müfredatı. Dereceler, alınan krediler ve çalışma programlarının validasyonu ile ilgili olarak, aynı zamanda kredilerin alındığı yerel kampüslerdeki öğretim üyelerinin önerileri temelinde verilir.

Mesleki kariyerlerinin gelişimine yönelik Yöneticiler, Girişimciler ve Profesyonellere ayrılan programlarımız, uluslararası eğitim sistemlerine dayanmaktadır ve tamamen uyumludur. İşletme Okulumuzun atıfta bulunduğu kurallar, adayın faaliyet gösterdiği belirli yönetim dalında en az 5 yıllık mesleki deneyime eşdeğerdir.

Adayın müfredatına karşılık gelen uyumluluk ve beceriler, özgeçmişin doğru bir değerlendirme ve değerlendirme süreci, becerilerinin toplamı ve son tezinin değeri ile değerlendirilir.

089fotoğraflar / Pixabay

Kariyer olasılıkları

Çalışma programlarımız kariyer sertifikalıdır ve en az 5 yıllık kanıtlanmış adaylara, mesleki deneyimleriyle ilgili bir disiplinde prestijli bir BBA MBA veya DBA alma fırsatı sunmaktadır. Adaylar, İşletme alanındaki bilgilerinin gerekli akademik disipline ilişkin uluslararası akademik standartlara uygun olduğunu titiz, özgün ve nitelikli bir final tezi ile göstermelidir.

Çok çeşitli uzmanlık konularına odaklanan ve uzun yıllara dayanan deneyime sahip öğrencilerimiz, günümüzün küresel ekonomisinde başarılı olmak için gerekli bilgi ve becerilerle donatılmıştır ve çok çeşitli mesleki gelişim ve kariyer fırsatları için hazırlanmıştır.

Selinus Business Schooll derece programları, günümüz iş piyasasında profesyonel prestij artışlarını görmek isteyen yöneticiler, girişimciler ve profesyoneller için mükemmel bir seçimdir. Danışmanlarımızın titizlikle değerlendirilmesi, danışmanların akademik unvanın verilmesi için yeterliliği yüksek profesyonellik garantisidir ve liberal çalışmaların özel alanında belirleyici olmasa bile çok ilgili olabilir.

Uluslararası bir SBS derecesi, ulusal ve çok uluslu şirketler ve kuruluşlarda üst düzey pozisyonlara kariyer gelişimi beklentisiyle çakışmalıdır.

Konumlar

Bologna

Address
Uniselinus Europe LTD
Via Pompeo Scipione Dolfi, 4 – 40122

Bologna, Emilia-Romagna, İtalya

Roseau

Address
8, Copthall, Roseau Valley
00152 Roseau, Saint George Parish, Dominik

Londra

Address
71-75 Shelton Street
WC2H 9JQ Londra, İngiltere, Birleşik Krallık

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin