Resmi açıklamayı okuyun

Guglielmo Marconi Üniversitesi İtalyan İtalyan Eğitim Bakanlığı ve ABD'de ilk ve tek İtalyan akredite üniversite tarafından akredite edilmiş ilk online üniversite.

14.000'in üzerinde öğrencisiyle, Üniversite Guglielmo Marconi geleneksel öğrenme ortamında ötesine bakarak, önemli araştırma ve yenilik katılır, bu tür konferanslar, atölye çalışmaları ve metodolojileri seminerler gibi geleneksel faaliyetleri ile katılarak yenilikçi ileri teknoloji çözümleri kullanımını teşvik etmektedir.

Üniversite mücadelesi onların değerlerini elde etmek ve misyon esnek saatler, sürekli kayıt, çevrimiçi sınıflar, sanal laboratuvarları ve simülasyon ile lisans ve lisansüstü eğitim almak çeşitli fırsatlar sunarak tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak. Araştırmamız faaliyetleri öğrencilerin bilgilerini uygulamak ve pratik deneyim eğitim kazanabilir iyi donanımlı laboratuvarlarda, üretim ofis ve Marconi Studios Sinematik Arts tarafından desteklenmektedir.

eğitim modeli

% 100 çevrimiçi

eğitim modeli çevrimiçi% 100 ve modern sanal kampüs içinden uygulanmaktadır. Tüm etkinlikler yerde bir bilgisayar veya mobil cihaz üzerinden tek erişim internet ile de yapılabilir:

  • Her öğrenci kendi günlük aktivitelerini ihmal etmeden çalışmaya en uygun zamanı seçebilir.
  • Kampüse Bağlandıktan sonra, öğrenciler öğretmenleri veya meslektaşları ile iletişim kurmak için eğitim ve araçlar için dijital kaynaklara erişebilir.
  • Tüm öğrenci ilerleme sanal kampüs doğrudan değerlendirilir.

Bir çalışma aracı olarak iPad

Her öğrenci bir çalışma aracı olarak ev nesil iPad de alır. iPad rahatça kampüse bağlanmak ve dikkatle öğretmenler ve dersler için gerekli olan diğer kaynaklar tarafından seçilen çeşitli e-Kitap erişebilirler.

Değerlendirme

programların kalitesini sağlamak için, öğrencinin haftalık değişik faaliyetlerle değerlendirilir:

  • Tartışma forumları
  • Öğrenciler kaldırdı sorunları tartışmak veya öğretmen tarafından gerçek vakalar incelenerek analiz.
  • görevler
  • Her görev bizzat ders öğretim olarak nitelenir.
  • Online testler
  • Öğrencilerin hemen başarılarını bilmesi için testler otomatik sanal kampüs tarafından nitelikli.

uluslararası öğretmenler

Bütün öğretmenler her ders alanında akademik eğitim, kapsamlı çalışma tecrübesi ve uluslararası deneyime uzman var.

Çalışma sağlanır ve şüpheler öğrencilerin yapılır çözüme edildiği öğretmenleri ile Her ders videokonferans.

İzleme ve sürekli destek

Eğitim süreçleri akademik kalitenin titiz standartlarını karşılamak ve öğrencilerin sürekli izleme ve Öğrenci Servisleri Merkezi'nden profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yürütülen onların öğrenme sürecini destekler.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yüksek Lisans

UVirtual - GMU Universidad Guillermo Marconi

Petrol, Doğal Gaz ve Petrokimya Yönetimi Programı Yüksek Lisans başarılı için gerekli olan Sanayi Petrol, Doğal Gaz ve Petrokimya yönetim süreçlerini, beceri oluşturmak v ... [+]

Programı Petrol, Doğal Gaz ve Petrokimya Yönetimi Master Bu hidrokarbon dinamik ve rekabetçi bir alanda başarılı yürütme ve mezunlarının yönetsel performansı için gerekli olan Sanayi Petrol, Doğal Gaz ve Petrokimya yönetim süreçlerini, yeteneklerinizi geliştirin ve usta için tasarlanmış bir müfredatı içerir tüm aşamaları.

hidrokarbon arama, sömürü, rezervuarlar, üretim, taşıma, tedavi, işleme, dağıtım, arıtma ve petrokimya değer zincirinin tüm faaliyetlerin ayrıntılı bir çalışmadan ilk bölümünde bu gerçekleştirilir.

Sonra kavramsal mühendislik, temel mühendisliği, süreç, mekanik, enstrümantasyon alanlarındaki detay mühendislik proje mühendislik seviyesinin faaliyetlerine başkanlık amaçlanmıştır güçler, elektrik vb geliştirilir ... [-]

İtalya Rome
Ekim 2019
Ispanyolca
Tam zamanlı
18 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku