Resmi açıklamayı okuyun

DMAC (Dijital Pazarlama Akademisi), 2013'ten beri ABD, Kanada ve dünyadaki öğrencilere Dijital ve Sosyal Medya Pazarlaması alanında bir kariyere hazırlık yapmakta uzmanlaşmış, en iyi çevrimiçi öğrenme kurumudur.

Çevrimiçi kursumuz, en son Dijital Pazarlamanın en iyi uygulamaları ve endüstri güncellemelerine ayak uydurmak zorunda olan Dijital Pazarlama ajanslarında günden güne çalışan Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Elbette detaylı strateji ve uygulama anlayışı ile birlikte pratik bir bakış sağlamak için kuruldu. Bu ders teori hakkında değil, gerçek dünya uygulaması hakkındadır.

DMAC'ınızda , kursu tamamlayan herkesin Dijital ortamda çalışmasını sağlayacak kapsamlı bir çevrimiçi öğrenme deneyimi oluşturmak için yola çıktık.

Bununla birlikte, ayrıntılı bir çevrimiçi kursu kendi temponuzda almanın kayda değer miktarda disiplin ve odak gerektirebileceğini de biliyoruz. Buna göre, her öğrenciye kendi kişisel Başarı Koçunu veriyoruz. Başarı koçlarımız her iş gününde öğrenciye açıktır ve öğrencinin istediği zaman veya koç öğrencinin ilerlemesi ve sınav sonuçlarına dayanarak herhangi bir kılavuza ihtiyaç duyduğunu hissettiğinde öğrenciyle iletişim kurar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

your Digital Marketing Academy

DMAC'ınızda, kursumuza katılan herkesin Dijital ortamda çalışmasını sağlayacak kapsamlı bir çevrimiçi öğrenme deneyimi oluşturmak için yola çıktık. ... [+]

DMAC'ınızda, kursumuza katılan herkesin Dijital ortamda çalışmasını sağlayacak kapsamlı bir çevrimiçi öğrenme deneyimi oluşturmak için yola çıktık.

Çevrimiçi kursumuz, Dijital Pazarlama ajanslarında günden güne çalışan ve en son Dijital Pazarlamanın en iyi uygulamaları ve endüstri güncellemelerine ayak uydurmakla görevli olan Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Kurs, ayrıntılı strateji ve adım adım kampanya yönetimi anlayışıyla birlikte pratik bir genel bakış sunar.

Tüm ders programı 16 bölüm ve 80 modülden oluşmaktadır.

Bu kursu tamamlayarak nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz:... [-]

Kanada Toronto Amerika Birleşik Devletleri New York San Francisco  + 1 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 - 40 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
your Digital Marketing Academy

Facebook 2004 yılında kuruldu ve Instagram 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı. Muhtemelen, pazarlama açısından bugün en güçlü iki Sosyal Medya platformu. Başar ... [+]

Facebook 2004 yılında kuruldu ve Instagram 2012 yılında Facebook tarafından satın alındı. Muhtemelen, pazarlama açısından bugün en güçlü iki Sosyal Medya platformu. Başarılı bir Facebook ve Instagram reklam kampanyası oluşturmayı bilmek ister misiniz? Facebook ve Instagram kaza kursumuz, size bu iki popüler Sosyal Medya platformunda nasıl reklam vereceğinizi öğretmek için tasarlanmıştır. Kursumuza katıldıktan sonra, sizinki gibi içerikle aktif olarak ilgilenen 2,62 milyar kullanıcıdan bazılarına erişebileceksiniz.

Bu Kurs Kim İçin Yapıldı?

Bu sizin için ideal bir kurs, eğer:

Facebook ve Instagram pazarlaması hakkında hızla bilgi edinmek isteyen geleneksel bir pazarlamacı.İş başvurusunda bulunurken işverenlerle veya görüşmeci ile öne çıkmak isteyen yeni bir pazarlama mezunuMüşterileri çevrimiçi yapmak için Facebook ve Instagram reklamcılığının gücünden yararlanmak isteyen bir işletme sahibi.Facebook ve Instagram Pazarlama'da sertifika arıyorsunuz.Kursumuzda ele alınacak bazı konularGünümüz reklam dünyasında sosyal medyanın önemiFacebook ve Instagram pazarlama stratejisi nasıl oluşturulurSosyal Medya pazarlaması hedeflerinizi nasıl tanımlayabilirsiniz?Başarılı bir Facebook ve Instagram reklam kampanyası yayınlamakFacebook ve Instagram pazarlama performansını ve analizlerini izlemeÖğrenci Görüşleri... [-]
Kanada Toronto Amerika Birleşik Devletleri New York San Francisco  + 1 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
10 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
your Digital Marketing Academy

Sertifikalı Dijital Pazarlama Profesyonelleri kursu size tüm önemli Dijital Pazarlama kavramlarını ve en iyi uygulamaları tanıtacaktır: mobil ve sosyal medya pazarlamasın ... [+]

2019'un başında dünya çapında aktif internet kullanıcısı nüfusu 4,4 milyar oldu. Bunların 3,5 milyardan azı aktif sosyal medya kullanıcısıydı.

İster başlangıç seviyesinde, ister işletme sahibi veya pazarlama uzmanı olun, bu Dijital Pazarlama programı tam size göre.

Sertifikalı Dijital Pazarlama Profesyonelleri kursu size tüm önemli Dijital Pazarlama kavramlarını ve en iyi uygulamaları tanıtacaktır: mobil ve sosyal medya pazarlamasından e-posta pazarlamasına, PPC pazarlamasına (Google Reklamları) ve SEO (Arama Motoru Optimizasyonu).

Ne var ne yokYeni ve revize edilmiş yoğunlaştırılmış modüller (tanıtım, sosyal medya, analitik ve strateji).Yeni öğrenme etkileşimleri ile 130 konu.Yeni uygulama sınavı ve sınavı.Sektörün Lider Uzmanları Tarafından Teslim Edildi... [-]
Kanada Toronto Amerika Birleşik Devletleri New York San Francisco  + 1 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
30 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku