your Digital Marketing Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

DMAC (Dijital Pazarlama Akademisi), 2013'ten beri ABD, Kanada ve dünyadaki öğrencilere Dijital ve Sosyal Medya Pazarlaması alanında bir kariyere hazırlık yapmakta uzmanlaşmış, en iyi çevrimiçi öğrenme kurumudur.

Çevrimiçi kursumuz, en son Dijital Pazarlamanın en iyi uygulamaları ve endüstri güncellemelerine ayak uydurmak zorunda olan Dijital Pazarlama ajanslarında günden güne çalışan Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama uzmanları tarafından oluşturulmuştur. Elbette detaylı strateji ve uygulama anlayışı ile birlikte pratik bir bakış sağlamak için kuruldu. Bu ders teori hakkında değil, gerçek dünya uygulaması hakkındadır.

DMAC'ınızda , kursu tamamlayan herkesin Dijital ortamda çalışmasını sağlayacak kapsamlı bir çevrimiçi öğrenme deneyimi oluşturmak için yola çıktık.

Bununla birlikte, ayrıntılı bir çevrimiçi kursu kendi temponuzda almanın kayda değer miktarda disiplin ve odak gerektirebileceğini de biliyoruz. Buna göre, her öğrenciye kendi kişisel Başarı Koçunu veriyoruz. Başarı koçlarımız her iş gününde öğrenciye açıktır ve öğrencinin istediği zaman veya koç öğrencinin ilerlemesi ve sınav sonuçlarına dayanarak herhangi bir kılavuza ihtiyaç duyduğunu hissettiğinde öğrenciyle iletişim kurar.

Konumlar

Toronto

Address
Toronto, Ontario, Kanada

New York

Address
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

San Francisco

Address
San Francisco, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin