Resmi açıklamayı okuyun

UVM hakkında

"Uygulama yapılanlardan daima sorumlu"

UVM'de, eğitime dönüşüm prensibi olarak ve insanların içinden büyüme ve gelişme hakkı olarak inanıyoruz. Öğrencinin UVM'deki görevin ekseni olduğuna ve Üniversite'deki deneyimini ne kadar tamamladığına, kişisel ve mesleki yeterliliklerinin topluluğunun ve Meksika toplumunun gelişiminde katılacağı katılıma gireceğine inanıyoruz. Dünyanın109420_pexels-photo-267885.jpeg

Biz kimiz?

UVM, topluma değer katan üretken insanları yetiştirmek için geleceğe yönelik modern ve yenilikçi bir eğitim kurumudur.

Misyonumuz

Topluma değer katan üretken insanları yetiştirmek için küresel kalitede eğitime erişimi genişletiyoruz.

Bizim sloganımız

1960’dan bu yana UVM, sürdürülebilir kalkınmaya kendini adamış sorumlu, yetkin profesyonellerin yetiştirildiği verimli bir alan olmuştur. Her birinde, üniversitenin işi Meksika'nın yararına meyve veren tohumlar ekmektir.

İlkelerimiz

Eğitimin dönüştürücü gücü

Eğitime dönüşüm prensibi olarak ve insanların içinden büyüme ve gelişme hakkı olarak inanıyoruz.

Akademik Kalite

Uluslararası akademik eğitime ve bundan faydalanma potansiyeli yüksek sektörlere götürme yeteneğimize ve kişisel gelişim ve sosyal hareketlilik faktörüne dönüştürmemize inanıyoruz.

Merkezdeki Öğrenci

Öğrencinin UVM'deki çalışmanın ekseni olduğuna ve Üniversitedeki deneyiminiz ne kadar eksiksiz olursa, kişisel ve mesleki yeterliliklerinizin Meksika'daki topluluğunuzun ve toplumunuzun gelişimine katılacağınız inançları olduğuna inanıyoruz. dünya.

içerme

Toplumun temel işaretleri olarak çoğulculuğa ve çokkültürlülüğe inanıyoruz. Bu nedenle, kapsayıcı kriterlerin, hariç tutulanlar yoksul kalırken herkes için fırsatları zenginleştirdiği, çeşitlendirdiği ve açık olduğu konusunda ikna olduk.

Süreç iyileştirme

Eğitim ve idari hizmetleri ve bunların sonuçlarını optimize etmek için kalıcı bir gelişim olduğuna inanıyoruz.

yenilik

Organik ve bütünleşik bir şekilde gelişmemizi sağlayan yenilikçi yöntemler ve senaryolar oluşturma, tasarlama ve uygulama yeteneğimize inanıyoruz.

etki

Süreçlerimizde ve hizmetlerimizde verimliliğimizi ve etkinliğini korumanın önemine inanıyoruz.109421_pexels-photo-1458318.jpeg

Değerlerimiz

Oyunculukta bütünlük

Tüm eylemlerimizi dürüstlük, dürüstlük ve şeffaflıkla gerçekleştirin.

Hizmet tutumu

Eylemlerimizde ruh halinizi koruyun ve başkalarıyla sıcaklık, bağlılık, coşku ve saygıyla işbirliği yapın.

İcra kalitesi

Mükemmellik kriterlerine dayanarak bize uyan fonksiyonları kusursuz ve zamanında uygulayın.

sosyal sorumluluk

Açıkça vicdan ile hareketlerimizin toplumdan önceki sonuçlarını varsaymak.

Vaatlerin yerine getirilmesi

Verdiğimiz sözleri taahhütlere dönüştürün ve uyumu sağlayın.

Kalkanımız

109418_ESCUDOAUVM.png

Meksika Vadisi Üniversitesi, kimliğini kökenini ve tarihini temsil eden sembollerle bütünleştiren bir kalkanla temsil edilir. Kalkanımız bir kartal ve bir akbaba tarafından şekillendirildi. Majesteleri, bağımsızlık ve özgürlüğün sembolü olan kartal, Kıtanın Kuzeyini temsil ederken, akbaba, özerkliğin, bilgeliğin ve gücün bir yansıması Latin Amerika'yı temsil ediyor. Kalkan eklemi, daha sonra üniversitemizde bulunan bir çalışma evi olan üniversite öğrencilerinin bütün önemli noktaları birleştirmesidir. Mexico City'nin temsilci amblemi olan Arması'nın merkezinde, UVM okullarının beşiği, bu unsurları çerçeveleyen, Kurumsal Felsefemizi düzenleyen sloganı: “İşlenmiş olanlardan her zaman sorumlu olan” ekilen ve toplananlara bilgelik, disiplin, bilgi ve sevgi dökün.

Amblemimiz, Lynx

109419_LINCEAUVM.png

Ruhun ölümsüzlüğü, yaşamın gücü ve aşırı değeri, üniversite topluluğunun üyelerinin niteliklerini simgeleyen bir maskot olan Lynx'in ayırt edici özellikleridir. En önemli nitelikleri arasında keskin zihni ve saglığı vardır. Çevik ve eşgüdümlü hareketlerle, Lynx tehlikeyi bir fırsat ile öngörebilir ve hedeflere doğru attığı sağlam adımı koruyarak nasıl lider olacağını bilir. Altın dokusuyla birlikte, UVM üyeleri olarak üniversite yürüyüşlerinde iz bırakmış olan insanlar için öne çıkan en değerli ve değerli şeyi temsil eder; Potansiyellerini ahenkli ve bütünsel bir şekilde geliştiren, öğrenciler veya mezunlar, öğretmenler veya idari personel olarak, çünkü eğitim yolunun asla bitmeyeceği konusunda ikna oldular ve bunun içinde her zaman gün geçtikçe iyileştirmeliyiz gün.

UVM Eğitim Modeli

Topluma değer katan üretken insanları yetiştirmek için küresel kalitede eğitime erişimi genişletiyoruz.

UVM olmak ne demektir?

UVM olmak Eğitimsel Mükemmellik Modeline sahip olmaktır.

Kişilerarası Alan

Uluslararası bir vizyon, takım çalışması, farkındalık ve sosyal sorumluluk ile hem İspanyolca hem İngilizce olarak etkili bir sözlü ve yazılı iletişim geliştiriyoruz.

Yaşam Boyu Öğrenme

Modelimiz sürekli ve kalıcı öğrenmeye dayanır, özeleştirel ve proaktif bir yönelim geliştirir. Ek olarak, araştırma becerilerini de geliştireceksiniz.

Mesleki ve Sosyal

Liderlik, girişimcilik kapasitesi, yenilikçilik ve yaratıcılık, sonuçlara yönelik karar verme ve problem çözme ile pratik uygulama bilgisini geliştireceksiniz.

Genel Amaç

Öğrenmeye odaklanma uygulamasıyla öğrencilerinde bütünsel bir gelişim elde etmek için, UVM'nin eğitim çalışmalarını, temel işlevlerini ifade etmesine izin veren kılavuzlar aracılığıyla yönlendiren koşullar oluşturun.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Universidad Del Valle De Mexico

Bu çevrimiçi akademik plan, buluttaki hizmetleri, Büyük Veri ve Mobil Uygulamaları göz önünde bulundurarak, en son platformlara dayalı teknolojik projelerin yönetimi ve t ... [+]

Bu çevrimiçi akademik plan, buluttaki hizmetleri, Büyük Veri ve Mobil Uygulamaları göz önünde bulundurarak, en son platformlara dayalı teknolojik projelerin yönetimi ve tasarımına yönelik beceriler geliştirmenize olanak tanır.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Problemleri çözmek ve / veya karar vermek için durumların ve ortamların analizi için metodolojilerin, tekniklerin ve bilgisayar araçlarının uygulanması.Piyasa davranışına göre en uygun üretim gereksinimi modelinin belirlenmesine dayanan envanter sistemlerinin yönetimi.Belirlenen şartlara uygun olarak veri iletmek için fiziksel ve kablosuz araçların değerlendirilmesi ve uygulanmasıUVM tercih neden?... [-]
Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 5 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Online Derecenin bu şekli pazarlama, satış, reklam ve pazar araştırması alanlarında size bilgi verir. Etkili pazarlama stratejilerini uygulama becerilerine sahip olacaksı ... [+]

Online Derecenin bu şekli pazarlama, satış, reklam ve pazar araştırması alanlarında size bilgi verir. Etkili pazarlama stratejilerini uygulama becerilerine sahip olacaksınız.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Pazardaki fırsatları ve tehditleri belirleyin ve bu platformda pazarlama stratejileri planlayın.Tanıtım ve reklam kampanyaları geliştirin.Fiyatları inceleyin ve belirleyin.UVM tercih neden?

Seni düşünerek en iyi seçenekleri sunuyoruz

Yönetim hazırlığı

Liderlik becerilerini, karar vermeyi, inovasyonu ve girişimciliği güçlendiren yönetici geliştirme alanı.

Öğren ve uygula

Öğrenme, çalışma ortamınızda hemen uygulanabilir olan bilgi edinmeye odaklanmıştır.... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan d ... [+]

Esta carrera en Línea te da los conocimientos y herramientas para optimizar los recursos económicos y humanos de una empresa, mejorar su desempeño y resultados. Su plan de estudios se enfoca en la capacidad emprendedora y de innovación de la organización para competir en un ambiente global.

¿Qué aprenderás?

Te contamos nuestro plan de estudios

El dominio de técnicas administrativas y de tecnologías de la información y comunicación para alcanzar tus metas. A identificar nichos de mercado que garanticen ventajas competitivas para la organización, en un entorno nacional e internacional. A diseñar estructuras de trabajo que respondan a las necesidades y demandas de la organización donde te desempeñas. ¿Por qué elegir UVM? ... [-]
Meksika Mexico City
Bilgi iste
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Bu Online Derecesi türü, uluslararası taşımacılığın lojistiğine hakim olmak için uluslararası pazarların değişen yönünü etkileyen değişkenleri yönetmenizi sağlar, şirketl ... [+]

Bu Online Derecesi türü, uluslararası taşımacılığın lojistiğine hakim olmak için uluslararası pazarların değişen yönünü etkileyen değişkenleri yönetmenizi sağlar, şirketlerin ticari ve lojistik alanlarını planlayabilir, organize edebilir, yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Pazardaki fırsatları ve tehditleri belirleyin ve bu platformda pazarlama stratejileri planlayın.Tanıtım ve reklam kampanyaları geliştirin.Fiyatları inceleyin ve belirleyin.UVM tercih neden?

Seni düşünerek en iyi seçenekleri sunuyoruz

Yönetim hazırlığı

Liderlik becerilerini, karar vermeyi, inovasyonu ve girişimciliği güçlendiren yönetici geliştirme alanı.... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Bu Mühendislik, mezunların avangard araçlar ve işlemler kullanarak herhangi bir organizasyonun lojistik süreçlerinin iyileştirme ihtiyaçlarına cevap vermesini sağlayan bi ... [+]

Bu Mühendislik, mezunların avangard araçlar ve işlemler kullanarak herhangi bir organizasyonun lojistik süreçlerinin iyileştirme ihtiyaçlarına cevap vermesini sağlayan bir akademik plana sahiptir.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Kaynakları, girdileri ve endüstriyel süreçleri yönetmek, yönetmek ve optimize etmek ve mal ve / veya hizmetlerin üretiminde tepki süreleri ve hareketleri ile ilgili çalışmalar geliştirmek.Akıllı süreçlerin, ürünlerin ve tesislerin kalitesini güvence altına alarak rekabetçilik stratejilerine cevap veren bitki üretim sistemlerini analiz etmek.Malların dağıtımı ve nakliyesi göz önünde bulundurularak üretim sistemlerinin rekabet edebilirliğinin artırılması.UVM tercih neden?... [-]
Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Lisansüstü Diploması

Universidad Del Valle De Mexico

Bu uzmanlık size teorik ve pratik bilgilerin yanı sıra finansal yönetim ve organizasyonun kaynaklarının etkin yönetimi üzerine odaklanmış araçlar sunar. ... [+]

Bu uzmanlık size teorik ve pratik bilgilerin yanı sıra finansal yönetim ve organizasyonun kaynaklarının etkin yönetimi üzerine odaklanmış araçlar sunar.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Şirket ve finansal çevresi hakkında kapsamlı bilgi.Finansal açıdan global bir iş yaklaşımı uygulayın.Finansal analiz ve finansman stratejilerini uygulamak ve uygulamak.UVM tercih neden?

esneklik

Esnek müfredat anahatları ve son teknoloji içerik.

Uluslararası içerik

Küresel yönetimin en alakalı içerikleriyle WOBI-UVM portalına erişim

Birden fazla mezun için seçenek

Bu lisansüstü program sizin için mi?

Seni düşünerek en iyi seçenekleri sunuyoruz... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Bu Uzmanlık, misafirperverlik ve turizm alanında, müşteri hizmetine odaklanan ve aynı zamanda turistik yerlerin ve ürünlerin ticarileştirilmesine yönelik global bir yakla ... [+]

Bu Uzmanlık, misafirperverlik ve turizm alanında, müşteri hizmetine odaklanan ve aynı zamanda turistik yerlerin ve ürünlerin ticarileştirilmesine yönelik global bir yaklaşım sağlar.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Ağırlama endüstrisinin daha iyi yönetimi için parametreleri tanımlamak.Turizm ürünlerini tanıtmak için pazarlama ve pazarlama stratejileri bilgisi.Toplantı turizminde ticari stratejilerin tasarımı.UVM tercih neden?

Birden fazla mezun için seçenek

İş odak

Program turistik yerlerin ve ürünlerin ticarileştirilmesine odaklanmıştır

uzmanlaşma

Turizm toplantılarında ve turizm eğilimlerinde tüketicide yeni deneyimler yaratmaya odaklanıldı.... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Yüksek Lisans

Universidad Del Valle De Mexico

Bu MBA, çok disiplinli bir iş ortamında ve gittikçe küreselleşen pazarlarda kurumları stratejik olarak yönetmek ve şirkette değer üretmek için bilgi ve yönetim becerileri ... [+]

Bu MBA, çok disiplinli bir iş ortamında ve gittikçe küreselleşen pazarlarda kurumları stratejik olarak yönetmek ve şirkette değer üretmek için bilgi ve yönetim becerileri edinmenizi sağlar.

Ne öğreneceksiniz?Şirket ve çevresi hakkında kapsamlı ve küresel bir vizyon geliştirmek.Şirketin temel işlevlerine odaklanmak, anlamak ve ustalaşmak için ihtiyacınız olan bilgiyi edinirsiniz.Şirketin temel işlevlerine odaklanmak, anlamak ve ustalaşmak için ihtiyacınız olan bilgiyi edinirsiniz.UVM tercih neden?

Uzmanlık Ustası

Tek bir program okuyan Yüksek Lisans derecesi ve Uzmanlık alabilirsiniz.

müfredat

Şirketin ve çevresinin toplam anlayışını vurgulayan konularla.... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 dönem
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Kuruluşların kalite süreçlerini sürekli iyileştirmek için etkili araçlar, süreçler ve metodolojileri kullanmayı öğrenin. ... [+]

Kuruluşların kalite süreçlerini sürekli iyileştirmek için etkili araçlar, süreçler ve metodolojileri kullanmayı öğrenin.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Kurumlarda verimliliğin arttırılması için kalite sistemlerini geliştirmek, kontrol etmek ve değerlendirmek.Toplam kalitenin stratejik planlarını tasarlayın ve geliştirin.Herhangi bir kuruluşun toplam kalite süreçlerini iyileştirmek için BT'yi uygulayın.UVM tercih neden?

öncü

Program, yönetim ve kalite yönetimindeki eğilimlere göre sürekli güncellenmektedir.

Yenilikçi yönelim

Kaliteye odaklanmış ve müşterinin ihtiyaçlarına odaklanmış.

Beceri geliştirme... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Universidad Del Valle De Mexico

Bu Online Yüksek Lisans derecesi, yeterlilik yaklaşımının kavram ve metodolojileri konusunda uzmanlaşmanıza, akademik programlar için öğretme ve öğrenme stratejilerini fo ... [+]

Bu Online Yüksek Lisans derecesi, yeterlilik yaklaşımının kavram ve metodolojileri konusunda uzmanlaşmanıza, akademik programlar için öğretme ve öğrenme stratejilerini formüle etmenize ve uygulamanıza izin verir.

Ne öğreneceksiniz?

Size müfredatımızı söylüyoruz

Yetkinlik temelli eğitime dayalı eğitim programlarını tasarlama, tanılama, yönetme, kullanma, değerlendirme ve yenilikçilik.Öğretme-öğrenme stratejilerini uygulayın.Teknik veya idari faaliyetlerde gereken mesleki beceriler hakkındaki bilginizi güncelleyin.UVM tercih neden?

uzmanlaşma

Müfredat, yetkinlik temelli eğitimde ilerici uzmanlık için dört seviyede organize edilmiştir.... [-]

Meksika Mexico City
Bilgi iste
Ispanyolca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Universidad UVM - Cambia el plan pero no tu meta