Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

YK Business School (YKBS) 2002 yılında, İşletme, Yönetim, Yönetim ve Hukuk alanlarında lisans ve yüksek lisans düzeyinde desteklenen uzaktan eğitim sağlama konusunda uzmanlaşmış, özel bir yüksek öğretim kurumu olarak kurulmuştur.

2012'den beri YKBS, Highlands'ta bulunan kampüs tabanlı bir kurumdan faaliyet göstermektedir. Kampüs, öğrencilere elverişli bir ortamda kaliteli eğitim sunmak ve Merkezi Plato'ya özgü serin iklimi sunmak için tasarlanmış ve tasarlanmış bir amaca yönelik bir komplekstir. Sınıflar modern olanaklarla donatılmıştır ve en son interaktif öğrenme yöntemleri de mevcuttur. Kapalı oyunlar ve duşlar bulunan bir spor salonu, öğrenciler tarafından kullanılmak üzere yakın zamanda eklenmiştir. Öğrencilerin refahı için yeterli park alanları ve endemik bir bahçe oluşturulmuştur. Bina, öğrenciler için erişilebilir WIFI ile donatılmıştır.

YKBS, Güney Afrika Yönetim Koleji (MANCOSA) ve Regent Business School (RBS), Güney Afrika, BPP Üniversitesi ve İngiltere'den ABE gibi popüler programlar sunmaktadır. 2013 yılında YKBS, tam zamanlı bir modda lisans programları sunmaya başladı. YKBS, üçüncül programlar sunma amaçlı Mauritius Yükseköğretim Kurulu (TEC) tarafından yetkilendirilmiştir. YKBS tarafından sunulan programlar, satın alınabilirliği, erişilebilirliği ve akreditasyonu nedeniyle çok başarılı olmuştur. Ayrıca, programlar rekabetçi ve teslimatları hem iş adamları hem de sanayiciler için pratiktir. Büyüyen gençlerin kendilerini İş Eğitimi aracılığıyla uygun bir fiyatla güçlendirebilmeleri için fırsat eşitliği sağlar.

YKBS programlarının başarısı, öğrencilerin gereksinimlerini karşılamak için yönlendirilen temel faaliyetlerden kaynaklanmaktadır. Öğrencilere sunulan akademik destek, genellikle çalışan insanlar olan hedef pazara elverişlidir. YKBS'nin gücü, bireysel olarak öğrencilere pastoral bakım sağlama yeteneğine dayanmaktadır.

Misyon

YKBS'nin misyonu, bireylere ve topluma kalite, araştırma ve eğitim yoluyla yaşamı değiştiren bir eğitim deneyimi yaratmaya çalışmaktadır. YKBS, öğrencilerin, hükümetin ve özel sektörün ihtiyaçlarına cevap veren öğrenme programları aracılığıyla, Mauritius ve komşu ülkelerin değişen eğitim taleplerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Vizyon

YKBS'nin vizyonu, özenli bir ortamda kaliteli eğitime kendini adamış birinci sınıf bir yüksek öğretim kurumu olarak kabul edilmelidir. YKBS, beklentileri besleyerek ve ulusal, bölgesel ve küresel çapta insanlar için fırsatlar yaratarak dönüşümlü eğitim ve araştırma sunacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisansüstü Diploması

YKBS LTD

Uluslararasılaşma bağlamında, 21. yüzyıl örgütleri, geçtiğimiz yıllarda katı, hiyerarşik ve bölünmüş emek sistemini tersine çeviren yeni bir iş yapma yolunu geliştirdi. B ... [+]

hakkında

Uluslararasılaşma bağlamında, 21. yüzyıl örgütleri, geçtiğimiz yıllarda katı, hiyerarşik ve bölünmüş emek sistemini tersine çeviren yeni bir iş yapma yolunu geliştirdi. Bu yeni model projelere dayanıyor: Belirlenen bir hedefe ulaşmak için birlikte gruplandırılmış farklı faaliyetler - ister yeni bir yazılım paketi, ister pazarlama stratejisi isterse yeni bir diş macunu markası olsun. Her projeyi başlatmak, planlamak, yürütmek ve değerlendirmek, uzmanlık bilgisi ve uzman proje yönetimi becerileri gerektirir. Bir proje yönetimi uzmanı, herhangi bir kuruluşa büyük bir değer kattığı anlamına gelen, hızlı bir şekilde uyum sağlayabilir, düzenleyebilir ve sorun giderebilir. Proje Yönetimi Yüksek Lisans Diploması, öğrencilerin proje yönetimi alanı ile ilgili kavramları, yaklaşımları ve araçları gelişmiş bir anlayış geliştirmek sağlayan bir yıllık uzmanlık programıdır. Proje yönetimi, çoğu modern organizasyonun büyümesine ve ilerlemesine doğrudan etki eder ve hem bir uzmanlık alanı hem de herhangi bir kariyere tamamlayıcı nitelik olarak çok aranan niteliktedir. Program, yöneticilerin üretim ve hizmet sunumunu iyileştirme kapasitesini geliştirerek organizasyonel etkinliğe katkıda bulunmaktadır. Program ayrıca proje finansmanı ve proje yönetimi konusunda nicel becerilerin kazanılmasını sağlar.... [-]

Mauritius Vacoas-Phoenix
Ağustos 2019
Ingilizce
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Address
Belle Terre Road, Highlands, Vacoas-Phoenix
73604 Vacoas-Phoenix, Plaines Wilhems District, Mauritius