Université Virtuelle (UIV)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sanal Üniversite nedir?

Sanal Uluslararası Üniversitesi (İVÜ) (e-öğrenme kursları olarak da bilinir) uzaktan eğitim sunmaktadır. üniversiteye düzenli olarak seyahat edemez herkes online eğitim yararlanabilir ve bir yüksek öğrenim derecesine talip etme hakkı bulunmaktadır.

IVU, yüksek öğrenim eğitimi erişmek için kaynaklar ve çevrimiçi öğrenme araçları sayesinde hareketlilik kısıtlamaları ile insanları etkinleştirmek için Uluslararası Üniversitesi (İTÜ) tarafından oluşturulan (platformu , rehberlik, video konferans, medya, sanal kütüphane). Sınavlar yılda ITU veya İVÜ tarafından onaylanan merkezlerde bir veya iki kez yapılır ve bundan sonra mesafe öğrenci mezun (Lisans, Yüksek Lisans, Mühendis) alır.

Sanal International University uzak eğitim için önerilmektedir:

  • temel ve uygulamalı bilgilerini derinleştirmek isteyen çalışan profesyoneller; kim düzenli olarak derslere katılmakla olamaz
  • iletim kısıtları ile öğrenciler: Yabancı sermaye veya sınırlı yollarla öğrencilere insanlar alamayan bölgeler ve alanlar,
  • engelli öğrenciler.

Kabul başlangıç ​​eğitimi öğrenciler için aynı seçim kriterleri karşılayan ve bir komisyon sonrasında hareketlilik kısıtlamaları doğrulamak için.

organizasyon

yenilik ve bilgi teknolojileri aracılığıyla, Sanal Uluslararası Üniversitesi (İVÜ) online eğitim vermek üzere 2012 yılında kurulmuştur. IVU organizasyonu mesafesi öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kendi öğrenme programı yönetmenize olanak sağlar.

KABUL

Derecesi, Mühendislik derecesi Master: Eğer akademik seviyesine göre sunulan derslerden biri için başvuruda bulunabilir. Dosyanızın gözden ardından, (kolej veya online olarak) bir görüşme olacak ve komisyon tarafından kabul edilmesi durumunda kayıt olabilirsiniz.

Eğitim

Sen erişim kodlarını alacaksınız ve online dersler takip edebilirsiniz; Bazı araçlar mevcuttur: tabii düzlemi ile platformu, farklı medya (öğretici, belgeler, videolar ..), sanal kütüphane. Bir eğitim ve öğretim ekibi de eğitiminiz boyunca size nezaret edecektir.

sınavlar

dönem sınavları denetimli ödev ve son üniversitede düzenlenen veya her yarıyıl sonunda İVÜ tarafından onaylanan merkezlerinden biri olan (Ocak ve Haziran aylarında) vardır. Özel bir feragat ile, aynı zamanda akademik yıl sonunda yapılacak sınavlara girebilir.

Konumlar

Tunus Çevrimiçi

Université Virtuelle (UIV)

Address
48, rue des minéraux, Charguia 1, Tunis
2035 Tunus Çevrimiçi, Tunus
Telefon
+216 71 809 000