E-Learning University of Athens

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi (NKUA) modern Yunan entelektüel geleneğinin, yaşamın ve uluslararası varlığın ayrılmaz bir parçasıdır. Eski bir kurulan ismi ve otoriteyi modern harfler ve bilimde dinamik bir gelişme ve yaratıcı katılımla başarıyla birleştirir.

Atina Ulusal Kapodistrian Üniversitesi E-Öğrenme Merkezi

2001 yılından beri faaliyet gösteren Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nin Sürekli Eğitim ve Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi'nin Ek Uzaktan Eğitim Programı (E-Öğrenme), teorik ve akademik bilgileri pratik ve uygulamalı becerilere bağlayan uzaktan eğitim programlarını sağlamaktadır kendi mesleki alanlarında.

Son 16 yılda, E-Öğrenme Programı, arkeoloji ve felsefeden ekonomiye geniş bir eğitim yelpazesini kapsayan 250'den fazla farklı programda 45.000'den fazla kişiyi eğitmiştir. Tüm yeni programlar, dinamik ve rekabetçi bir profesyonel profil oluşturmak için işgücü piyasasında ulusal ve uluslararası düzeyde gerekli olan bilgi ve becerileri dikkate alarak tasarlanmıştır.

Programlar sadece internet üzerinden yürütülmekte ve tüm yaş gruplarına hitap edilmektedir. Mesleki kariyerine yeni başlayan insanlardan iş yöneticisi olarak çalışanlara veya sunulan alanlardan herhangi birine güçlü bir ilgi duyanlara.

Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nden üst düzey akademisyenler ve uzmanlar programların Akademik Denetçileri olarak katılıyor.

Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nin Sürekli Eğitim ve Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi'nin E-Öğrenme Programının Bilimsel Süpervizörü Atina Ulusal ve Kapodistrian Üniversitesi'nden Panagiotis E. Petrakis Üniversitesi Ekonomi Profesörüdür.

E-öğrenmenin hedefleri

Programlarımızın nihai amacı tespit edilen eğitim ihtiyaçlarını karşılamak ve bilgilerini arttırmak ve yeni beceriler kazanmak isteyen insanlara gerekli tamamlayıcı nitelikleri sağlamaktır.

Programların çoğunda Mesleki Eğitim ve Öğretim'e (ECVET) kredi puanı verilirken, mezunlar Sertifikaya ek olarak Europass Diploma Eki alıyorlar. ECVET'in kullanımı, farklı Eğitim Merkezleri programları arasında kredi puanlarının tanınması, aktarılması ve biriktirilmesini sağlar.

Neden e-öğrenme stajyer için iyi bir seçimdir?

  • Erişim ve esneklik artışı
  • İş ve eğitim birleştirmeyi beceri
  • Seyahat süresi ve maliyetlerin azaltılması
  • Daha fazla öğrenci merkezli yaklaşım
  • İş yeri için gerekli olan 21. yüzyıl becerilerinin kazanılması

Konumlar

Atina

Address
E learning University of Athens
Stadiou 5,

10562 Atina, Merkez Atina, Yunanistan

Programlar

Sertifika