İş İdaresinin Başı

Genel

Program açıklaması

MBA kazanmaya ve kariyer özlemlerini gerçekleştirmeye hazır mısınız? Meşgul programınıza nasıl sığabileceğini merak ediyor musunuz? Bryan University , çevrimiçi İşletme Yüksek Lisans derecenizi bir yıldan kısa sürede kazanmanızı sağlar.

Lisans derecesini bölgesel veya ulusal olarak onaylanmış bir lise sonrası kurumdan tamamladıysanız, esnek yaklaşımımız aradığınız geleceği oluşturmak için gereken ileri dereceyi sunar.

Çevrimiçi İşletme Yüksek Lisans programı yaklaşık bir yıl içinde tamamlanabilir, böylece sizi şirketiniz için paha biçilmez kılacak bir beceri seti ile işgücünde ilerleyebilirsiniz. Bryan University kariyer odaklı eğitimi, ilgili bilgilerle ve bu bilgiyi gerçek bir iş ortamında uygulama yeteneği ile mezun olmanızı sağlar. Yalnızca baskı altında kesin kararlar vermek ve bir çalışanlar ekibini etkin bir şekilde yönetmekle kalmayacak, aynı zamanda kariyerinizde ilerleme yeteneğinize güvenebilirsiniz.

Programın Önemli Noktaları

  • 50 Hafta; Uzunlukta 5 Çeyrek
  • MBA 520 - Küresel Liderlik ve İş Etiği
  • MBA 565 - Küresel İş Uygulamaları Araştırması
  • MBA 580 - Yönetim Bilişim Sistemleri

İşletme Yüksek Lisansı: Başarının Belirlenmesi

Online MBA müfredatı, Bryan University ekibimizin ve öğrencilerimizin potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlayarak, toplumlarımızda olumlu bir etki yaratacak bir ortamda kaliteli eğitim sağlama misyonunu desteklemektedir. İşte alabileceğiniz dersler ve bu program boyunca kazanmayı bekleyebileceğiniz beceriler:

  • Örgütsel davranış
  • Kurumsal Finansman
  • Yönetim Muhasebesi
  • Global Liderlik ve İş Etiği
  • Organizasyon yönetimi

Sizi iş kariyerinizde liderlik rolüne hazırlamak için kapsamlı eğitim almak istiyorsanız, çevrimiçi İşletme Yüksek Lisans programı tam size göre!

Son Güncelleme Temmuz 2019

Okul Hakkında

Bryan University has been providing focused, relevant career training programs to students since 1982, and we’re just as passionate and committed to our students’ success now as we were back then. Bry ... Devamını oku

Bryan University has been providing focused, relevant career training programs to students since 1982, and we’re just as passionate and committed to our students’ success now as we were back then. Bryan was founded on an unwavering desire to improve the lives of our students. Daha Az