İş İdaresinin Başı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Küresel bir bakış açısı ile farklı bir beceri seti sunan Mason'un çevrimiçi MBA, öğrencilere dünya çapında iş, hükümet ve kamu kurumlarında kritik liderlik rollerini üstlenmeye odaklanıyor. Mason'un üst düzey yarı zamanlı MBA programı, titiz, teşvik edici bir iş ve yönetim müfredatıyla gelecek nesil düşünce liderlerini hazırlar. Dersler tamamen çevrimiçi olarak mevcuttur ve yoğun, profesyonel öğrenciler için tasarlanmıştır.

  • MBA programınızı üç yıldan kısa bir sürede kazanın ve güncel rolünüzde hemen çalışmaya başladığınız şeyi yazın.
  • Program Ortaklık Akreditasyon Standartları Advance Collegiate Okulları Birliği'ne bağlı.
  • Müfredat, iş ve liderlik genişliğini keşfetmek için çeşitli seçmeli 48 saatlik bir çekirdek müfredattan oluşmaktadır.


İş Analitiğinde Lisansüstü Sertifikası

Business Analytics (BA) sertifikası ile bir adım önde olun. İsteğe bağlı BA mezunu sertifikamız, daha iyi iş kararları ve tahminleri yapmak için verilerin toplanmasını, çalışmasını ve sunulmasını vurgulayan çevrimiçi MBA programına yerleştirilebilir.


Küresel Yerleşim Seçeneği

Küresel iş perspektifinizi ilk elden uluslararası deneyimle genişletin. Online MBA'in seçmeli Küresel İkametgahı, öğrencilere yurtdışında bir hafta geçirme, yabancı bir ülkedeki şirketleri ziyaret etme ve öğrenim yapma fırsatı verir.

Rekabetçi eğitim, maddi yardım programları ve Mason'un kariyer hizmetlerine ömür boyu erişim ile birlikte en iyi eğitimimizi daha da erişilebilir kılmaktadır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia.

Located in Fairfax, Virginia, George Mason University is the largest public research university in the Commonwealth of Virginia. Daha Az