İş Analitiğinde Çevrimiçi Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Bath Üniversitesi'nin EQUIS tarafından akredite edilmiş Yönetim Okulu, bu çevrimiçi MSc'yi IBM ve SAS ile işbirliği içinde çalışan birimlerle sunar.

Verilerden yararlanın ve kariyerinizi geliştirin

Veri bilimi ve işletme yönetimi arasındaki boşluğu dolduran Business Analytics çevrimiçi MSc, sizi kariyerinizi bir üst seviyeye taşımak için gerekli teknik beceri ve uzmanlıkla donatır. Bugünün iş dünyasında hayati öneme sahip stratejik, problem çözme ve karar verme becerilerini kazanacak ve kariyerinizi heyecan verici yönetsel ve danışmanlık iş analisti rollerine açacaksınız.

Çalışan profesyoneller için ideal olan bu% 100 çevrimiçi kurs, hem veriye hem de karar analizine odaklanma fırsatı sunar. Bu, verilerin neredeyse her sektördeki ve işyerindeki sorunları çözmek için kritik olduğu bir dünyada size rekabet avantajı sağlamanın anahtarıdır.

Daha fazlasını bul

Verileri içgörü haline getirin

Sonsuz veri akışlarından içgörüleri tanımlamak ve çıkarmak bir şeydir, ancak gerçek verileri yönlendirmek için büyük bir veriyi pratik bir araç olarak kullanmak başka bir şeydir. Veri analizleri üretmeye ve uygulamaya büyük önem veren Business Analytics çevrimiçi MSc, veri madenciliği, makine öğrenimi ve iş zekası gibi bir dizi birimi araştırıyor.

Okul, spekülatif karar verme üzerine oturmak yerine, matematiğe dayalı reçeteli analitiklere odaklanır ve çalışmanızı gerçek dünyaya oturtmaya yardımcı olur. İş deneyiminizi tamamlamak için değerli bilgiler kazanacak ve çok sayıda endüstride günlük zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaksınız.

Yönetim Okulu ayrıca QS Business Masters Rankings 2020 tarafından İngiltere merkezli Business Analytics kurslarının 5. sıralamasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi edin

Etkileşimli çevrimiçi öğrenme

Sürükleyici video materyalleri ve gerçek hayattaki vaka çalışmaları yoluyla öğrenecek, diğer öğrenciler ve öğretim görevlileriyle doğrudan ve düzenli iletişimden yararlanacaksınız.

Online MSc Business Analytics sadece veri bilimi hakkında daha derin bir anlayışa sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda veri anlayışlarını uygulamaya koymak ve kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak için iş zekasıyla donatır.

128874_128831_MSc_Brochure_2019-197sizeddown.jpg

Giriş koşulları

  • Tipik olarak, nicel bir konuda birinci veya ikinci sınıf lisans derecesine sahip olmalısınız. Ayrıca, genel amaçlı bir programlama diline ihtiyacınız vardır.
  • Uluslararası öğrenciler: Başvuranların IELTS puanı 7,0 olmalı ve herhangi bir grupta 6,5'ten az olmamalıdır.

Kariyer potansiyelinizi Bath Üniversitesi ile yükseltin

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and in ... Devamını oku

Our mission is to deliver world-class research and teaching, educating our students to become future leaders and innovators, and benefiting the wider population through our research, enterprise and influence. Daha Az