İşletme Dersi

Genel

Program açıklaması

119092_cabezote-empresas.jpg

Ünvan: İşletme Yöneticisi
Modality: 100% sanal
Süre: 9 dönem
SNIES Kodu: 105448
Nitelikli Tescil: 31 Mart 2016 tarihli 05951 sayılı Karar - 7 yıl geçerlidir.

FUP’un sanal modda sunacağı İş İdaresi programı, iş dünyasında bütünleşmiş ve uygun profesyonelleri, etik ve sosyal anlamda, dünyadaki fırsatlara ve zorluklara göre değişiklikler yaratabilen becerilerle eğitmek için temel amacı olarak sahiptir. Kurum içindeki yeni bilgi ve iletişim teknolojilerinin yönetimi, yönlendirilmesi ve uygulanması ve rekabet gücü ve yenilikçiliğin geliştirilmesine olanak sağlayan kaynakların etkin bir şekilde tahsis edilmesi yoluyla.

Mesleki profil

Popayán Üniversitesi Vakfı'nın işletme uzmanı, mesleği uygulayabilecek, girişimci ve yenilikçi olacak, bilgi ve iletişim teknolojilerini uygulayabilecek, ulusal ve uluslararası Çok uluslu şirketlere veya küresel bir vizyonla herhangi bir sipariş kuruluşuna danışman ve danışman olabilirsiniz.

İşletme uzmanı, şunları yapma becerisine sahip olarak kendisini farklılaştıracak:

  • Kurumları küresel bir vizyonla yönetin.
  • Sosyal bağlılığı yüksek etik ve ahlaki ortamlar oluşturun.
  • Bilgi ve iletişim teknolojilerini idari süreçlerde uygulayarak, kuruluşların çevresini yerel, bölgesel ve ulusal kalkınma aracısı olarak anlayın.
  • Kuruluşların insan yeteneklerini yönetin.
  • Müzakere becerilerini, takım çalışmasını ve karar vermeyi teşvik edin.

metodoloji

İşletme programı, dokuz (9) dönem ile Popayán şehrinde sunulacak. Yarı yıllık kabul süresi; Bu yöntem sanaldır ve akademik kredilerle dağıtılır.

Sanal bir modalitenin benimsenmesi, öğrencinin yalnızca önerilen faaliyetlere LMS platformu üzerinden önerilen faaliyetlere zaman ayırma sorumluluğunu değil, tüm tahmini saatlerde aktif mevcudiyetini değil, aynı zamanda geliştirilecek yükü yerine getirme taahhüdünü de gerektirir. Bir meslekte işletme profesyonelinin bütünleyici oluşumunu başarabilmek için, bağımsız çalışma saatlerinde kişisel yol. Sadece öğrencinin kişisel çalışmalarına kendini ciddiyet verdiği ölçüde, programlanan konuların her birinde önerilen etkinlikleri başarıyla geliştirebilir.

müfredat

Şirketlerin sistemik ve bütünsel görünümleri için yönetimi, çeşitli alanlardan fikir ve yöntemlerin entegre edildiği yardımcı disiplinleri gerektirecektir, burada disiplinlerarasılığın aynı idari bilginin ve programın müfredatının bir parçası olduğu, bu nedenle oluşturulacağı anlaşılmaktadır. Bir meydan okumada, alanlara dahil olan çeşitli disiplinlerin eklemlenmesi: temel, profesyonel destek ve her birinin farklı amaç ve yöntemlere sahip olduğu sosyo-hümanist; Bu nedenle, programdaki öğretmenlerin kompozisyonu, elbette, programın akademik sürecine rehberlik eden kritik bir işletme yöneticisi kitlesinin eşliğinde, çeşitli bilgi disiplinlerinden profesyonellere sahip olmalıdır.

119084_plan-empresas.png

Son Güncelleme Ağu 2019

Okul Hakkında

Contribuir a la formación integral de personas a través de medios fundamentados en el uso y desarrollo de Tecnologías de la Información y la Comunicación, que comprometan sus esfuerzos en el desarrol ... Devamını oku

Contribuir a la formación integral de personas a través de medios fundamentados en el uso y desarrollo de Tecnologías de la Información y la Comunicación, que comprometan sus esfuerzos en el desarrollo sostenible de la región y del país; sobre la base de una idoneidad profesional y estrategias pedagógicas que lo garanticen. Proyectarse en acciones institucionales que fortalezcan los procesos educativos de la región y del país. Daha Az