İşletme Yüksek Lisansı - MBA Online

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Faaliyet gösterdiğimiz karmaşık senaryoda, başarı artık yönetim araçları alanında değil, ortaya çıkan sorunları çözme becerisinde yatmaktadır.

Bu nedenle ESEUNE Business School Online MBA, şirketlere ve topluma dönüştürücü çözümler sunan profesyoneller hazırlamak için yenilikçi bir değer teklifine dayalı olarak tasarlanmıştır. İş yönetimi başarısına katkıda bulunan ve katılımcıların profesyonel kariyerini geliştiren beceriler (liderlik, ekipler, yaratıcılık, vizyon, vb.) Ve bilgileri (strateji, yenilik, finansal planlama vb.) Geliştirir .

Çevrimiçi MBA, öğrencinin bireysel olarak çalıştığı eşzamansız oturumları, öğrencilerin ve öğretmenlerin öğrenmeyi güçlendirdiği, yerinde dijital (Zoom aracılığıyla) ayda bir sınıfla birleştirir.

Online MBA'in temel başarı faktörleri nelerdir?

 1. Katılan Kişiler
  Profesyonel deneyime ve projeksiyona sahip, organizasyonların yönetimini hedefleyen kişiler.
 2. Öğretmenler
  Çalıştıkları konulardaki kapsamlı deneyimleriyle öne çıkan profesyoneller (kendi alanlarının en iyileri arasında).
 3. Yöntem
  Tamamen iş yönetimi için becerileri geliştirmeye ve bilgiyi pekiştirmeye odaklandı.
 4. Ağ oluşturma
  ESEUNE'de MBA eğitimini tamamlamış yaklaşık 3.000 yönetici, dünya çapında 30 ülkede yüzlerce şirkette çalışmaktadır.
 5. MBAyourself Yapısı
  Ustanın gelişimini öğrencinin mesleki ve kişisel aktivitesiyle uzlaştırmaya izin verir.
 6. Küresel Vizyon
  Georgetown Üniversitesi, Çin, Silikon Vadisi, Hindistan ve Afrika'da isteğe bağlı öğretim dönemleri.

man, businessman, tablet computer

program

A. İnsanlar ve Ekipman

İnsanlar bugünün organizasyonunda kilit faktördür. Bir organizasyonun sürekli olarak değer yaratmak için ihtiyaç duyduğu fikirlerin yalnızca yaratıcılık ve bilgi yoluyla ve artan bir oranda üretildiği için, rekabet avantajının ana kaynağıdırlar. Programın bu alanında, değer yaratmaya yönelik yeni bir yönetim tarzı geliştirmek için insanlarla çalışmanın, kendisinden başlayarak (kendini tanıma), takımla devam etmenin (liderlik) ve organizasyonun çevresiyle bitmenin anahtarlarını gösteriyoruz. insanların enerjisiyle.

 1. Liderlik ve duygusal zeka
 2. Ekiplerle nasıl çalışılır
 3. Takım koçluğu
 4. NLP ve etkili iletişim
 5. İnsanların tanınması
 6. Ekipleri değişim için güçlendirmek

B. Değer ve Pazar

Fikirler kendi başlarına değer üretmez. Değer müşteri ve piyasa tarafından belirlenir. İnovasyon, fikirleri değere dönüştürür. Programın bu alanında, yöneticilerin insanlar tarafından üretilen enerjiyi değer üretmeyi amaçlayan ürün, hizmet ve organizasyonel modellerin geliştirilmesine yönlendirmesine yardımcı olan araçları ve yöntemleri konuşlandırarak inovasyonun anahtarlarını göstereceğiz.

 1. Değer, müşteriler, pazar
 2. İnovasyon ve yaratıcılık
 3. Yenilikçi liderlik
 4. Değer Haritaları
 5. Farklılaştırılmış Değer Önerileri nasıl geliştirilir
 6. Sistemik kapasite olarak yenilik
 7. MAP (Multidisipliner Eylem Projesi)

C. Dijital Dönüşüm

Şirketlerimiz şimdiye kadar yaşadıkları en büyük zorlukla karşı karşıyadır: iş modellerinin dönüşümü. Değişim zamanı değil; bir çağ değişikliği yaşıyoruz. Teknoloji, küreselleşme, yeni tüketici değerleri, her geçen gün daha fazla sektörde yeni iş modelleri üretiyor. Ve bu dönüşüm bir sektöre ulaştığında, değişime nasıl uyum sağlayacağını bilmeyenler rekabetin dışında kalıyor.Bu alanda, iş modellerini dönüştürmenin anahtarlarını, Bu değişim süreçlerinde yardımcı olmak için şirketlerde kullanılan kolaylaştırıcılar.

 1. Üstel Teknolojiler
 2. Dijital strateji
 3. Yeni iş modellerinin geliştirilmesi
 4. Dijital yetenek yönetimi
 5. Endüstri 4.0
 6. dijital pazarlama
 7. MAP (Multidisipliner Eylem Projesi)

D. Verimlilik

Sürdürülebilir şirket kaynakları optimize etmeyi öğrenir ve daha azıyla (verimlilik) daha fazlasını başarır. Bu alanda, mali kaynakların planlanması yoluyla kuruluşun değerinin optimizasyonunu derinleştiriyoruz ve şu anda hazine yönetimi, finansman veya yatırım planlaması gibi kilit kararları vurguluyoruz.

 1. Finansal tablolar
 2. Nakit yönetimi
 3. Finansal yönetim ve yatırımlar
 4. Uluslararası finans
 5. SOGE (Simülasyon)

E. Strateji

Kuruluşları yönetmek sadece kaynakları yönetmek değildir. Geleceği seçmeyi ima eder: mevcut kısa vadeli vizyonun üstesinden gelmek (günlük sorunları çözmek) ve orta ve uzun vadede düşünmek, şimdiki zamanda kararlar alarak kurumu geleceğe yönlendirmek için.

 1. Stratejik Vizyon
 2. Şirketi geleceğe yönlendiren Chromium
 3. Tasarım, uygulama ve kontrol
 4. Yön ve belirsizlik ortamları
 5. MAP (Multidisipliner Eylem Projesi)

G. Küreselleşme (isteğe bağlı)

Küreselleşmiş bir dünyada yaşıyoruz ve yönetici, iş stratejilerinin tasarımında dünya adı verilen bir pazarı oluşturan farklı kültürlerin etkisini anlamak zorundadır. MBA Online, katılımcıların küresel vizyonunu geliştirmek için Amerika, Asya ve Afrika'da isteğe bağlı sınıf dönemleri içerir.

 1. Georgetown Üniversitesi Yönetici Programı
 2. Silikon Vadisi CEO Akademisi
 3. Çin'de Ticaret (Pekin ve Şanghay)
 4. İsrail Başlangıç Ülkesi
 5. Hindistan
 6. Afrika Hizmet Öğrenimi
Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene ... Devamını oku

Fundada en Bilbao (País Vasco, España) en 1992, ESEUNE es una Escuela de Negocios europea con un marcado espíritu global y con una actitud dinámica e innovadora. Hoy en día una persona directiva tiene que estar capacitada para resolver problemas en un mercado llamado mundo. La globalización es una realidad incuestionable y en ESEUNE creemos que la mejor forma para comprender la globalización es vivirla en primera persona. Apostamos por aprender haciendo, compartiendo experiencias, viviendo la realidad. Por eso hemos diseñado una metodología única que convierte nuestros masters en acción: MBAction! De la experiencia práctica hacia la asimilación de contenidos y herramientas; de los problemas en un mundo real a su solución. Una metodología que aumenta la motivación y la comprensión por parte de las personas participantes logrando un aprendizaje más efectivo. Daha Az