İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Genel

Program açıklaması

Çalışmadan Önce

İki yıllık Executive Yüksek Lisans Derecesi programı, “Global Liderler ve Profesyoneller için İşletme Yüksek Lisansı” programı , kariyer fırsatlarınızı çok daha artıracak bir dizi yeterliliği öğretir. İddialı yöneticiler, yoğun ve zorlu yarı zamanlı eğitim ve uluslararası kabul görmüş bir akademik derece alma şansı alırlar.

genel bakış

MBA programı , öğrencilerin mesleki ve sosyal yetkinliklerini teşvik eden ve geliştiren güçlü bir uluslararası odaklı genelci bir eğitimi temsil eder. Bu kursa katılanlar, girişimcilik sorunlarını nasıl sistematik olarak tanımlamayı ve analiz etmeyi, uygun çözümler sunmayı ve ilgili kararların nasıl uygulanacağını öğrenirler.

Liderlik ve müzakere tekniklerinin öğretilmesine ek olarak, program ekip çalışması, iletişim ve sunum ile ilgili sosyal becerileri geliştirmeye ve desteklemeye odaklanıyor. Katılımcılar hem diğer öğrencilerle olan değişimden hem de MCI'nin uluslararası eğitmenler ağından yararlanır. Yeni edinilen bilgiler, aynı zamanda derste öğretilen kültürlerarası yeterlilikler ve sosyal beceriler, mezunların gelecekteki yönetim görevlerini ve stratejik liderlik sorumluluklarını yeterince iyi bir şekilde anlamalarını sağlar.

kabul

Kabul için başvurular yuvarlanma esasına göre kabul edilir. Gerekli belgeler çevrimiçi olarak gönderilmelidir.

Tarih

Son başvuru tarihi Tarih, randevu, biriyle çıkmak Röportaj
1 2020/02/02 2020/10/03
2 2020/03/29 2020/04/23
3 2020/05/31 2020/09/15
4 2020/08/23 2020/09/15

Ön şartlar

  • Tanınmış bir üniversiteden lisans derecesi
  • Programın başlamasından önce nitelikli bir pozisyonda en az 3 yıl mesleki deneyim (ideal, MBA programı sırasında da nitelikli profesyonel aktivite)
  • Yeterli derecede İngilizce hakimiyetinin kanıtı

Kabul Prosedürü

Kabul süreci aşağıdaki unsurları içerir:

  • Başvuru Formu
  • İngilizce'nin yeterli derecede emrinin kanıtı
  • Röportaj
  • Karar

Uygulama

Başvuru, gerekli evraklar (CV, deneme, tanınmış bir üniversiteden lisans derecesi) ile birlikte standart bir başvuru formu şeklinde sunulmalıdır. Programın başlamasından önce nitelikli bir pozisyonda en az 3 yıl mesleki deneyim (ideal olarak, MBA programı sırasında da nitelikli profesyonel aktivite).

İngilizce'nin yeterli derecede emrinin kanıtı

İlk dili İngilizce olmayan adaylar için: TOEFL sınav sertifikası veya eşdeğeri (bkz. Avrupa için Avrupa Başvuru Çerçevesi: Uzman Kullanıcı) gereklidir. Puanlar test tarihinden itibaren üç yıl geçerlidir.

Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL)
Yabancı Dil Olarak İngilizce Testi (TOEFL) herhangi bir uluslararası TOEFL merkezinde yapılabilir. İnternet tabanlı bir testte en az 92 puan alınması gerekmektedir.


IELTS (AKADEMİK) - Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi
Minimum 6.5 puan.

Röportaj

Mülakat, başvuru sahiplerine kendilerini kişisel olarak sunma, kariyer geçmişlerini anlatma, bu program için motivasyonlarını açıklama ve orta vadeli mesleki hedeflerini açıklama fırsatı verir. Skype tabanlı bir görüşme de mümkündür.

Karar

Bir kabul komitesi, başvuranın Yüksek Lisans programına kabul edilmesine karar verir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates i ... Devamını oku

MCI Management Center Innsbruck follows the concept of an Entrepreneurial School®. MCI empowers motivated people to achieve outstanding performance, provides profound academic competence and creates innovative know-how transfer within a strong international network. Daha Az
Innsbruck , Antwerp + 1 Daha fazla Daha az