İşletme Yüksek Lisans: Finans

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

West Alabama Üniversitesi'nden çevrimiçi İşletme Yüksek Lisansınızı kazanın ve çok çeşitli temel iş konuları ile doğrudan iletişime geçin. Bölgedeki en uygun fiyatlı kurumlardan birinde, program boyunca kendi hızınızda ilerleme olanağına sahip olacaksınız. Başka bir deyişle, iş, aile ve okul taahhütlerinizi dengelemeye yardımcı olmak için programınız üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

MBA'de, çeşitli konsantrasyon fırsatlarına erişim kazanacaksınız. Program, çalışmalarınıza odaklanmak için işletme yönetiminin bir yönünü seçmeniz için tasarlanmıştır. Bunlar arasında muhasebe, bilgi işlem ve veri analizi, bilgisayar bilgi sistemleri, siber güvenlik, siber suç ve politika, girişimcilik ve yenilikçilik, finans, genel işletme, yönetim, pazarlama ve spor yönetimi bulunmaktadır. Sonuç olarak, kariyer hedeflerinizle en alakalı bulduğunuz bir alanda uzmanlaşmış eğitimle programdan mezun olacaksınız.

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre içinde, MBA ile mezun olmak için programda ilerleyeceksiniz. İşletme teorisi bilginizi geliştirdikçe ve eğitiminiz boyunca endüstri rollerine uyguladıkça, yeni bilgilerinizi farklı ilerleme fırsatları için uygulayabileceksiniz. Bu kariyer büyüme seçenekleri sizi muhasebe, siber güvenlik, veri analizi, teknoloji, girişimcilik, finans, yönetim, pazarlama ve diğerleri gibi alanlarda başarıya götürecektir. Program hakkında bugün daha fazla bilgi edinin.

Son Güncelleme Eki 2020

Okul Hakkında

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save.

The University of West Alabama Online is dedicated to making your education as affordable as possible. Discover what it will cost — and how much you’ll save. Daha Az