İşletme Yüksek Lisans - Muhasebe

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Hakkımızda

1856 yılında kurulan Seton Hall, ülkenin önde gelen Katolik üniversitelerinden biridir. Tarihte zengin olan Seton Hall da yükselişte bir kurumdur. ABD Haberleri, en iyi 125 Ulusal Üniversite arasında yer alıyor ve biz sadece beş yılda 13 yere çıktık. Son beş yılda araştırma burslarımız yüzde 75 oranında artmış ve fakültemizin 11'i son üç yılda Fulbright ödüllerini almıştır.

Yüksek Lisans of Business Administration gibi çevrimiçi programlarla, entelektüel olarak zorlayıcı bir ortam, gerçek dünya deneyimleri ve büyük zihinleri destekleyen sıkı sıkıya bağlı bir topluluğun desteğini sunuyoruz. Kişisel başarıyı sivil iyiliğe derin bir bağlılıkla hizalayan liderler yetiştiriyoruz.


Akreditasyon

Tüm Seton Hall Üniversitesi programları, Orta Okullar ve Okullar Birliği tarafından bölgesel olarak akredite edilmiştir. Stillman School of Business, dünyanın her yerindeki kurumların en yüksek yüzde 1'i arasındadır ve bu sayede Derneğe İşbirliği Yüksek Okulları (AACSB International) 'a iş ve muhasebe akreditasyonu verilmektedir.


Sıralamalar ve Ödüller

Seton Hall Üniversitesi ve Stillman İşletme Okulu, akademik mükemmellik ve eğitim değeri için ulusal olarak tanınmaktadır. Son sıralamalarımız şunları içerir:

  • # 97 Yarı Zamanlı MBA Programı - ABD Haberleri
  • # 124 Ulusal Üniversiteler - ABD Haberleri
  • Amerika'nın en iyi kolejlerinden biri - Forbes
  • En İyi 264 İş Okulları (MBA) - The Princeton Review
  • Kadınlar için Ulusun En İyi Kolejlerinden biri - Amerika'nın En İyi Kolejleri
  • Paranızın Milletinde En İyi Kolejlerden biri - CNNMoney
  • Amerika'nın En İyi-Bang-for-the-Buck Yüksek Okullarından Biri - Washington Monthly


Program Açıklaması

Seton Hall Üniversitesi İşletme Bölümü'nden İşletme Yüksek Lisansı (MBA), öğrencilerin iş hayatına anında başvurabilecekleri işlevsel iş bilgisi, analitik düşünme ve küresel yönetim becerileri geliştirmektedir. Öğrenciler muhasebe, finans veya pazarlamada bir yoğunlaşma seçerek uzmanlaşabilirler. Müfredat, endüstri uzmanlarından bilgiler, canlı danışmanlık projeleri ve önde gelen yöneticilerden gelen konuk konferanslar da dahil olmak üzere uygulamalı derslere odaklanmaktadır. Derecede, işlevsel araçlar ve beceri kümelerini birleştirirken gerçek dünya danışmanlığı deneyimi sunan bir kapsül projesi ile sonuçlanır. Program boyunca öğrenciler, iş dünyasının merkezinde aktif danışmanlar ve medya uzmanları olan tam zamanlı, New York merkezli fakülteden öğrenirler.


Kariyer Görünümü

ABD Çalışma İstatistikleri Bürosu, yönetim mesleklerinin istihdamının 2014'ten 2024'e kadar yüzde 6 büyümesini ve yaklaşık 505.400 yeni iş yaratılmasını öngörmektedir. Seton Hall online MBA programı öğrencileri, diğer birçok iş liderlik pozisyonları arasında, satış yöneticisi, insan kaynakları yöneticisi ve finansal yönetici rolleri de dahil olmak üzere finansal olarak ödüllendirici pozisyonlar için hazır mezun olacak.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we ... Devamını oku

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we have moved up 13 places in just five years. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited