İşletme Yüksek Lisans: Risk Yönetimi

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

John's Tobin İşletme Koleji'nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) programı, öğrencileri kurumlarda çapraz fonksiyonel karar vermeye hazırlayan geniş işletme bilgisine vurgu yapar. Programdaki öğrenciler öğrenmelerini uygulayacak ve örnek olay incelemeleri, grup projeleri ve bir kapsül projesi ile fonksiyonel iş anlayışlarını geliştireceklerdir.

Risk Yönetimi ve Sigorta Konsantrasyonu: Global reasürans piyasasında riskin nasıl işlendiğini öğrenin, hayat ve sağlık sigortası ile ilgili teorileri inceleyin ve mülk - sorumluluk sigortası işinin fonksiyonel yönlerini inceleyin.

Tobin College of Business MBA, New York bölgesinde iş ağınızı oluştururken ve değerli kariyer ve danışmanlık deneyimi kazanırken, AACSB onaylı bir iş programında yüksek dereceli bir eğitim programına çalışma fırsatı sunar.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

St. John’s is a Catholic Vincentian University that prepares students for personal and professional success in today’s global society.

St. John’s is a Catholic Vincentian University that prepares students for personal and professional success in today’s global society. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited