İlahiyat Efendisi (M.Div.)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Liberty University İlahiyat Master (M.Div.) Derecesi Online ile Tam Zamanlı Bakanlığa hazırlanın

Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı (MDiv), kadın ve erkeklerin yerel kilise ve paraşüt örgütlerinde profesyonel Hıristiyan bakanlığına hazırlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Özgürlük M.Div. çevrimiçi pratik bakanlık becerileri sağlarken Kilise Tarihi, İncil Çalışmaları ve Teoloji gibi klasik disiplinlerde derinlemesine ve çok yönlü bir çalışma sağlar. Hedef alanınız ne olursa olsun, İlahiyat'taki çevrimiçi Üstatlar bakanlığın, öğrenciliğin ve Hıristiyan yönetiminin tüm yönleriyle hazırlık için bir Pathway sağlayacaktır. Liberty’den M.Div’e. çevrimiçi programda, çalışmalarınızı kendi çalışma alanınıza odaklayabilmeniz için tutkunuza uygun bir çalışma alanı seçebilirsiniz. Çevrimiçi İlahiyat Ustası, Mesih'e ve O'nun krallığına hizmet etmek için gereken temel değerlere, bilgilere ve becerilere sahip olmanızı sağlayacaktır.

Neden Özgürlük İlahiyat Yüksek Lisans Online Programını Seçmelisiniz?

Liberty University M.Div. çevrimiçi programlar, mevcut bakanlık zorluklarınızı daha iyi karşılayabilmeniz veya bakanlık liderliğinde tam zamanlı bir rol üstlenmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri edinmenin esnek bir yolunu sunar. Daha önce bakanlık tecrübesi olan öğrenciler, kapsamlı bir kişisel araştırmaya sahip olanlar veya daha önce kabul edilmemiş bir seminer derecesine sahip olanlar bile, çevrimiçi olarak, transfer değerlendirmesi ve Kurumsal Mücadele Sınavları yoluyla, İlahiyat Yüksek Lisans programı için ders kredisi alabilirler. Bakanlıkla ilgili olmayan bir lisans derecesini tamamladıktan sonra bakanlığa gelenler, başarılı bakanlık için gerekli bütün temel çalışmaları bulacaklar. Mevcut bakanlık rolünüzdeki zorluklar konusunda kendinizi tereddüt ediyorsanız veya tam zamanlı profesyonel bakanlığa geçmek istiyorsanız, İlahiyat'taki çevrimiçi Ustalar sizin için mükemmel bir program olacaktır.

Özgürlük İlahiyat Ustası'nın Çevrimiçi İlahiyat Ustası'nın Faydaları nelerdir?

 • Liberty'nin İlahiyat Yüksek Lisansı, bakanlara, misyonerlere ve bakanlık uzmanlarına sunulan en kapsamlı lisansüstü seminer programıdır.
 • Yüksek lisans düzeyinde seminer dereceleri olanlar, önceki kurslarının çoğunun veya tamamının M.Div'e devredildiğini bulabilirler. çevrimiçi program.
 • Liberty’nin çevrimiçi bakanlık yüksek lisans dereceleri, 2018’de BestColleges.com’un En İyi Online Yüksek Lisans’s ödülünü aldı.
 • Birçok İncil kolejinden veya seminerinden farklı olarak, Liberty University , önlisans, lisans, yüksek lisans, uzman ve doktora dereceleri vermek üzere Güney Kolejler Birliği ve Kolejler Birliği Komisyonu (SACSCOC) tarafından akredite edilmiştir.
 • Kurumsal Mücadele Sınavları (ICE) çevrimiçi M.Div için temel İncil ve teolojik çalışmalar içeriğini test etmek için kullanılabilir. programı.

121190_Divinity.jpg

Liberty'nin İlahiyat Yüksek Lisans Online Derece Programında Ne Öğreneceksiniz?

Liberty'nin İlahiyat Ustası, isteğe bağlı kampüs içi yoğunlaştırıcılarla çevrimiçi olarak% 100 tamamlanabilir ve alana özgü ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlamak için birçok özel çalışma alanına sahiptir. Online M.Div'in özü. Bakanlık yazma ve araştırma, eski ve yeni ahit çalışmaları, özür dileme, evrimcilik ve öğrencilik bakanlıklarında temel içerik çalışmaları sunar. Kutsal Kitap anlayışınızı geliştirmek için İlahiyat Efendisi sizi kelime çalışmaları ve derinlemesine araştırmalar için ortak dil araçlarının kullanımı konusunda eğitecektir. Ayrıca dile özgü kurslar aracılığıyla orijinal Yunanca ve İbranice metinlere dalabilirsiniz. M.Div’in peşinde. çevrimiçi derece, eğitim bakanlığınızın gereksinimlerini yansıtan çalışma alanlarını seçebilir ve eğitiminizin çok yönlü ve Mesih merkezli olmasını sağlamak için lisans planınızda esnekliğe sahip olabilirsiniz.

Uzmanlık

Her uzmanlık, aksi belirtilmedikçe 75 krediliktir.

 • İncil Çalışmaları
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisans - İncil Çalışmaları, Kutsal Kitap'ın bireysel kitaplarının tarihsel ve teolojik bağlamı hakkında derinlemesine bir çalışma sağlayarak sizi çeşitli kilise ve bakanlık ortamlarında bir kariyer için donatacak.
 • İncil Dilleri
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisans - İncil Dilleri, Kutsal Kitap'ta derinlemesine bir İncil çalışması için kullanılan orijinal dilleri hakkında size güçlü bir bilgi verecektir. Akademik bir ortamda öğretmek ve yerel kilisede güvenle öğretmek için Kutsal Yazıları yorumlama araçları verilecektir.
 • İncil Dilleri (90 saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisans - İncil Dilleri 90 Saatlik Bölüm, kapsamlı bir İncil çalışması için orijinal Kutsal Kitap dillerinde size uzmanlık sunar. Akademik bir ortamda öğretmek ve yerel kilisede güvenle öğretmek için Kutsal Yazıları yorumlama araçları verilecektir.
 • vaizlik
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Papazlık, size Kutsal Kitap, Kutsal Kitap Liderliği İlkeleri ve Stratejileri hakkında derinlemesine bir çalışma ve Hristiyan inancının temel doktrinlerini sunmak için tasarlanmıştır. Farklı izleyicilere bakmayı öğrenirken, resmi ve gayri resmi papazlık ortamlarıyla ilgili teolojik ve kültürel konuları keşfedeceksiniz.
 • Hristiyan özür dileme
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Christian Apologetics, cemaatlerin Hristiyanlığın doğruluğuyla ilgili soruları cevaplamak için sizi ileri eğitim ile donatır. Bu derece, sizi, özür dileme çalışmaları yoluyla Hristiyanlığı açıklamak ve pekiştirmek için gerekli olan anlayış ve becerilerle donatır.
 • Hristiyan Liderliği
 • Hıristiyan Bakanlıklar
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Hıristiyan Bakanlıklar kiliselerde bakanlık liderlerinin artan ihtiyacını karşılamak için tasarlandı. Program, öğrencilik alanında uzmanlık eğitimi almak isteyenler için hazırlanmıştır. Bu program sayesinde, yerel kilisede öğrencileri yetiştirmek için küçük grup ortamlarına özgü incil liderlik ilkeleri ve stratejileri hakkında güçlü bir anlayış kazanacaksınız.
 • Kilise tarihi
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Efendisi - Kilise Tarihi, sizi gelecekteki bakanlık olanakları için donatmak amacıyla Hıristiyan kilisesinin oluşumuna derinlemesine bir bakış sağlayacaktır. Anlayışınız, Kutsal Kitaptan kaynaklanan kurslar ve Reformdan modern dünyaya kilise tarihi anlayışıyla geliştirilecektir.
 • Topluluk Kiliseliği (Tezsiz, 93 saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Topluluk Papazlığı, ABD ordusunda, paraşüt bakanlıklarında, büyük şirketlerde ve huzurevinde yaşayan bireylere hizmet verenlere pastoral bakım ve İncil rehberliği sağlamaya yardımcı olacaktır. Çeşitli ortamlarda etkili bir şekilde bakmanız gereken pratik araçları alacaksınız.
 • Topluluk Kiliseliği (Tez Çalışması, 93 saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Efendisi - Community Chaplaincy, ABD askeri, parachurch bakanlıkları, büyük şirketler ve aynı zamanda ABD’de görev yapan kişilere danışmanlık yapmak için pratik araçlar vererek papağanlık yoluyla pastoral bakım ve İncil rehberliği sağlamanıza yardımcı olacaktır. dinlenme evleri.
 • Mahkeme Bakanlıklar
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Discipleship Bakanlıklar, sizi kilisenin içindeki çeşitli fırsatlarla tanıştırarak bakanlık ve disiplinliliğin temellerini tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu program size aile öğrencilerinin dinamiklerini, etkili küçük grup bakanlıkları oluşturma ve uygun şekilde yapılandırılmış kilise yönetiminin ayrıntılarını inceleyen kurslar sağlayacaktır.
 • Genel
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Genel size, çok sayıda seçmeli seçme konusunda esneklik ve özgürlükle mükemmel bir ilahiyat programının bel kemiğini sunmak için tasarlanmıştır. Özel bir uzmanlık olmadan, kendi tutkunuza uyan kişiselleştirilmiş bir derece programı oluşturarak karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.
 • Global Etütler
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Global Etütler, kültürel çalışmalar, bakanlık ve ibadet teknikleri ve Kutsal Kitaplarla ilgili yoğun bir çalışma temeli sunarak dünya çapında kiliseye hizmet etme konusundaki bilginizi ve tutkunuzu arttırmak için tasarlanmıştır.
 • Sağlık Bakımevi (Tezsiz, 93 saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisans - Sağlık Bakımevi, sizi çeşitli sağlık ortamlarındaki hastaların gereksinimlerini karşılamaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program sayesinde, papazlık ortamlarıyla ilgili teolojik ve kültürel sorunları inceleyecek ve hastaları ve ailelerini manevi gerçeklerle desteklemeyi öğreneceksiniz.
 • Sağlık Bakımevi (Tezli, 93 Saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisans - Sağlık Bakımevi, sizi çeşitli sağlık ortamlarındaki hastaların gereksinimlerini karşılamaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Bu program sayesinde, papazlık ortamlarıyla ilgili teolojik ve kültürel sorunları inceleyecek ve hastaları ve ailelerini manevi gerçeklerle desteklemeyi öğreneceksiniz.
 • homiletics
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Homiletics, size vaaz vermek ve hazırlamak için gereken araçları ve becerileri sağlayarak vaaz ve bakana güçlü bir temel sağlayacaktır. Hıristiyanlığın temelleri konusunda sağlam bir bakanlık kurmanızı sağlayacak geniş bir temel kazanacaksınız.
 • Liderlik
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Liderlik, kilise veya paraşüt örgütleri içindeki liderlik fırsatlarıyla ilgilenen kişiler için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Kilise yönetimi ve bakanlığın temellerini, sizi mümkün olan en etkili şekilde yönlendirmeniz için zorlayacak çeşitli kurslar yoluyla anlayacaksınız.
 • Askeri Kilise (Tezsiz, 93 saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Efendisi - Askeri Papazlık, bakanlık becerilerinizi ve Hıristiyan karakterinizi daha da geliştirerek müjde'yi yönetme yeteneğinizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu program sayesinde, askeri nüfuslarla ilgili teolojik ve kültürel meseleleri inceleyecek, ayrıca savaşla ilgili travma yaşayanların benzersiz ihtiyaçlarına nasıl bakılacağını da öğreneceksiniz.
 • Askeri Kiliselik (Tezli, 93 Saat)
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Efendisi - Askeri Papazlık, bakanlık becerilerinizi ve Hıristiyan karakterinizi daha da geliştirerek müjde'yi yönetme yeteneğinizi geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu program sayesinde, askeri nüfuslarla ilgili teolojik ve kültürel meseleleri inceleyecek, ayrıca savaşla ilgili travma yaşayanların benzersiz ihtiyaçlarına nasıl bakılacağını da öğreneceksiniz.
 • Pastoral Danışmanlık
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisans - Pastoral Danışmanlığı size bireylere Tanrıça tavsiyelerde bulunmak için gerekli psikolojik teoriler ve danışmanlık tekniklerinde sağlam bir temel sağlayacaktır. Psikolojinin teoloji, evlilik öncesi ve evlilik terapisi ve danışmanlıktaki maneviyatla entegrasyonu hakkında bilgi alacaksınız.
 • ilahiyat
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - İlahiyat, ilahiyat anlayışınızı, bakanlık, liderlik ve manevi yaşamla ilgili olarak geliştirmek için tasarlanmıştır. Kutsal Yazıları ve İncil hakikatleri derinlemesine anlamak için gerekli olan kapsamlı bir derecedir.
 • Gençlik ve Aile Bakanlıkları
  Liberty University % 100 çevrimiçi İlahiyat Yüksek Lisansı - Gençlik ve Aile Bakanlıkları, aile birimi, liderlik ve manevi yaşam ile ilgili olarak gençlik bakanlığı anlayışınızı geliştirmek için tasarlanmıştır. Gelecek nesiller için derinlemesine liderlik ve bakanlık anlayışı kazanmak için kapsamlı bir derece gereklidir.

sky, clouds, clouds formgeralt / Stardoll

Önemli

 • Online kalitesi 2.100'den fazla çevrimiçi kolej ve üniversitenin en iyi% 1'inde yer alan ve akademik kalite, satın alınabilirlik ve erişilebilirlik için kar amacı gütmeyen bir üniversiteden çevrimiçi olarak Divin Yüksek Lisans'ınızı kazanarak, bu alandaki diğerlerinden ayrı olacaksınız.
 • Özgürlük M.Div. çevrimiçi programlar dört yıl içinde artmadı. Diğer birçok çevrimiçi kolejde öğrenim artırılmış olsa da, Liberty kar amacı gütmeyen bir üniversite olarak maliyetleri düşük tutabildi.
 • Liberty University Rawlings School of Divinity tarafından geliştirilen çevrimiçi M.Div. Web tabanlı içeriğinde gerçek dünya deneyimine sahip ilahiyatçılar ve misyonerler altında eğitim alın.
 • M.Div'inizi özelleştirmek için 75 ila 93 kredilik saatlik çalışma alanlarından birini seçin. belirli bir rol veya alan için çevrimiçi derece.
 • Sizi Topluluk, Sağlık ya da Askeri Papaz olmaya hazırlayacak özel papazlık eğitimi almak için, Liberty'nin İlahiyat Ustası papazlık izlerinden birini seçin.
 • Liberty's M.Div için komple içerik. % 100 çevrimiçi program yapın veya isteğe bağlı kampüs yoğunluğundan yararlanın ve değerli uygulamalı eğitim alırken meslektaşlarınızla ve profesörlerle tanışın.

Derece Bilgisi

 • İsteğe bağlı yoğunluğu ile% 100 Çevrimiçi.
 • 75, 90 veya 93 toplam saat.
 • Program saatlerinin azami% 50'si onaylandığı takdirde Liberty'e devredilebilir.
 • Bu program Rawlings İlahiyat Okulu'na girmektedir.

Askeri Faydalar

Liberty University , tüm dünyadan askeri öğrencilere birinci sınıf eğitim deneyimleri sağlamaya kendini adamıştır. İster mevcut bir servis üyesi olun, ister hizmetten ayrılsın ister emekli olun, ister hizmet görevlisinin, ister kıdemli birinin eşi, Liberty size yolculuğun her adımında destek olmak için burada. Ülkemize olan bağlılığınız ve hizmetiniz için teşekkür olarak, Liberty, aşağıdaki avantajları sunarak çevrimiçi eğitim arayışınızda size hizmet etmekten ve destek olmaktan onur duymaktadır:

 • İndirimli 275 ABD Doları (yarı zamanlı kayıt için kredi saat başına)
 • İndirimli İlahiyat Blok Oranı: 2.475 $ (dönem başına - 15 kredi saatinde sadece 165 $ / kredi! *)
 • Sivil kapasitede İlk Müdahale Yapan Gaziler için ek indirim (kurs başına 625 Dolardan az)

* İlahiyat Ustaları Online için 15 kredi saatinin üzerinde alınan krediler yarı zamanlı olarak tahsil edilir.

Kabul şartları

İyi durumda kabul için, bölgesel veya ulusal olarak akredite olmuş bir Lisans veya 2.0 veya üzerinde kümülatif kombine not ortalaması ile lisans derecesi gerekmektedir. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Tüm başvuru sahipleri aşağıdakileri sunmalıdır:

 • Başvuru Başvurusu
 • Başvuru ücreti*
 • İlahiyat Okulu Anketi
 • Pastoral Öneri İletişim Bilgileri
 • Resmi olmayan üniversite transkriptleri, doldurulmuş bir resmi transkript talep formu ile kabul edilebilir **
 • Varsa, resmi üniversite transkriptleri
 • İngilizce yeterlik belgesi

* Ön başvuru ücreti yoktur; ancak, ertelenen 50 $ başvuru ücreti mali check-in sırasında değerlendirilecektir. Bu ücret kalifiye servis üyeleri, gaziler ve askeri eşler için feragat edilir - askeri durumu doğrulayan belgeler gereklidir.
** Resmi bir transkript kabul edildikten sonraki 60 gün içinde veya birinci dereceli dersler için hangisi önce gelirse devam etmemeli düşmeden önce gereklidir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. Wit ... Devamını oku

Liberty University provides a world-class education with a solid Christian foundation, equipping men and women with the values, knowledge, and skills essential for success in every aspect of life. With more than 500 degrees and certificates, Liberty offers programs in fields such as medicine, religion, law, aviation, cinematic arts, psychology, business, and more. All of Liberty’s courses are taught from a Christian worldview by professors who regard teaching as more than a job — it’s their calling. Daha Az