İletişim Yönetiminde Çevrimiçi Bilim Ustası

Genel

Program açıklaması

İletişim Yönetimi Çevrimiçi

İletişim Yönetimi programında Yüksek Lisans of Science , iletişim ilkeleri ve uygulamalarının derinlemesine araştırılmasına odaklanan, 31 kredilik, profesyonel odaklı bir programdır. Araştırma ve veri sentezinin yanı sıra, izleyici analizi ve yeni ortaya çıkan medya için iletişim stratejileri ve kurumsal iletişim gibi önemli alanlarda kurs çalışmalarına sahiptir. İşyerinde ve kamu iletişiminde stratejik iletişimi vurgulayan bu program, etkili iletişim kampanyalarına katılmaya ve çatışma ve kriz yönetimiyle başa çıkmaya giriş seviyesi ve orta kariyer profesyonellerini hazırlar.

Klein Medya ve İletişim Koleji'nde yüksek lisans derecesi, öğrencilere hem fakültelerle hem de kendi istedikleri zaman erişebilecekleri kaynaklarla çevrimiçi etkileşimler yoluyla öğrenmelerini sağlayan heyecan verici bir web semineri ve telesemerik ders kombinasyonu ile çevrimiçi olarak sunulmaktadır. Ek olarak, çevrimiçi format uluslararası öğrencilerin kendi ülkelerinden katılımlarını sağlar.

İletişim Yönetimi Yüksek Lisans Programı, lisansüstü öğrencilerinin öğrendikleri araştırma ve teoriyi hemen uygulama ve iş yerlerinde yetkinlik ve stratejik ustalık oluşturma fırsatlarını uygulamalarına izin vererek, tek bir takvim yılında tamamlanabilir. İletişim teorisi ve araştırmalarında bir temel sağlayan çekirdek kurslara ek olarak, öğrenciler iki lisansüstü sertifika almak için gerekenleri tamamlayacaktır: biri Stratejik İletişim ve Kültürlerarası Liderlik ve Çatışma Yönetimi ve Uyuşmazlık Çözümünde.

Tipik Kariyer

İletişim Yönetimi Yüksek Lisansı öğrencileri stratejileri gerçek dünyadaki iş durumlarıyla ilişkilendirmeye ve uyarlamaya hazırlar ve kurumsal ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda, kamu ve hükümet ilişkilerinde ve kamu ve siyasi savunuculukta kariyer arayanlar için oldukça faydalıdır.

Öğrenciler hem kurumsal hem de kurum dışı kurumlarda kriz yönetimi, kültürlerarası çatışma, çalışanların uyuşmazlık çözümü, lider ekipler ve sorumlu karar alma gibi farklı örgütsel talepleri yönetmek için etkin yönetici becerileri kazanırlar.

Hedef İşverenler

Philadelphia'nın medya zengini iş piyasasında yer alan Klein Medya ve İletişim Fakültesi, mezunlarına, bölgenin en büyük, en saygın kuruluşlarına ve INK Halkla İlişkiler, Maven İletişim, Tierney ve daha birçok şirket de dahil olmak üzere kurumsal iletişim firmalarına doğrudan erişimini sağlıyor. .

Program Gereksinimleri

Genel Program Gereksinimleri:
Lisans Derecesi Ötesinde Gereken Kredi Sayısı: 31

Gerekli dersler:

 • CMGT 8101 İletişim Yönetimi Araştırma Yöntemleri
 • CMGT 8103 Örgütsel İletişim
 • CMGT 8105 Şirketler ve Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlarda Sosyal Sorumluluk
 • CMGT 8106 Profesyoneller için İletişim Kuramı

Ek dersler:

 • CMGT 5001 Örgütsel Liderlik İletişimi
 • CMGT 5002 Kriz ve Çatışma Yönetiminde Liderlik
 • CMGT 5003 Önde Gelen Çeşitli Ekipler
 • CMGT 5004 Kültürlerarası Liderlik
 • CMGT 5101 İşyerinde Çatışma Yönetimi Süreçleri
 • CMGT 5102 İşyeri Uyuşmazlık Sistemleri Tasarımı

Kaptanlık Kursu

 • CMGT 8109 Final Projesi

Kabul şartları

Referans Mektupları: Gerekli Sayı: 2

Kimden: Tavsiye mektubu, başvuru sahibinin mesleki başarı potansiyeli ve lisansüstü eğitim için yetenek konusunda fikir edinebilecek olan değerlendiriciden alınmalıdır.

Lisans Derecesi / İlgili Disiplin Derecesi: Tüm başvuru sahiplerinin Temple Üniversitesi'ndeki lisans derecesine eşdeğer sertifikaları sunmaları gerekir.

Hedeflerin Beyanı: Disipline özel ilgi alanlarınızı ve program için beklentilerinizi dahil edin.

Standart Test Puanları: GRE: İsteğe bağlı. 65'inci yüzdelik veya daha yüksek puanlar bekleniyor.

Bakalorya derecesini, eğitim dilinin İngilizce dışındaki bir kurumdan almış olması, daha sonra bir ABD kurumunda yüksek lisans derecesi kazanmış olanlar haricinde, bu minimumları karşılayan standartlaştırılmış bir İngilizce sınavı için puan vermesi gerekmektedir:

 • TOEFL iBT: 105
 • IELTS Akademik: 7.0
 • PTE Akademik: 72

Özgeçmiş: Geçerli özgeçmiş veya özgeçmiş gerekli.

Örnek Yazma: GRE puanları göndermemeyi seçtiyseniz, aşağıdaki seçeneklerden birini girmeniz gerekir; böylece lisans düzeyindeki çalışmalarla titizlikle çalışmaya hazır olma ve kabiliyetiniz / potansiyeliniz değerlendirilebilir:

 1. Proje raporu, halkla ilişkiler açıklaması veya herhangi bir iç iletişim gibi profesyonel bir kapasitede ürettiğiniz profesyonel yazı örnekleri. Lütfen eserin amacını, hedef kitleyi ve herhangi bir analiz yapılıp yapılmadığını gösteren bir kapak sayfası ekleyin.
 2. Akademik makale veya yayınlanmış makale. Lütfen, akademik makalenin yazıldığı dersi ve terimi tanımlayan veya materyalin hangi tarihte ve hangi tarihte yayınlandığı ile ilgili bir kapak sayfası ekleyin.
Son Güncelleme Ekim 2019

Okul Hakkında

Whether you want to use video and podcasts to document the vibrant, historic city of Philadelphia; harness the power of Twitter to create social change; research the nature of political and persuasive ... Devamını oku

Whether you want to use video and podcasts to document the vibrant, historic city of Philadelphia; harness the power of Twitter to create social change; research the nature of political and persuasive communication; or travel abroad to report from countries around the world, the Klein College of Media and Communication has a program that suits you. Our flexible yet rigorous curricula combine the latest innovations in digital media with the expertise of experienced, renowned faculty members and scholars. Daha Az