İletişim için Uygulamalı Araştırmada Lisans Sonrası Belgesi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Uygulamalı Araştırma için Araştırma Sonrası Bakalorya Sertifikası, uzman eğitmenler tarafından öğretilen son teknoloji müfredatı sağlar. Öğrenciler orijinal araştırma yürütme ile ilgili beceriler kazanacak ve endüstride araştırma alanında profesyonel kariyerlerinin geri kalanı boyunca eğitimlerine devam etmelerine yardımcı olacak mentorlar ve diğer profesyonellerle bağlantı kurma olanağına sahip olacaklar.

Uygulamalı Araştırma İletişiminde Sertifika, çok çeşitli işlerde çalışan öğrenciler içindir. Örneğin, bir halkla ilişkiler firmasında Stratejik Planlama ve Araştırma Başkan Yardımcısı, iletişim müşterilerinin hedef kitleleri tanımlamasına, kampanya hedeflerini belirlemesine, mesaj oluşturmasına ve kanalları tanımlamasına yardımcı olan çalışmaları yönetebilir. Bir ticaret dernekinde bir Pazar Araştırması Direktörü; marka, ürün ve iş geliştirme, pazarlama, reklam ve sosyal medya değerlendirmesine yönelik araştırmaları denetleyebilir. Bir savunuculuk firmasındaki bir Baş Politika Analisti, lobicilik politikası ve reform hakkında iletişimi yönlendiren çalışmaları denetleyebilir.

Uygulamalı Araştırma İletişimi Sertifikası, öğrencilerin belirli öğrenme çıktılarını elde etmek için gerekli bilgi ve becerileri edinmelerine yardımcı olan beş kurslu bir çevrimiçi programdır. Program part-time programına kayıt olabilir ve böylece sertifikanızı 1 yıl içinde kazanabilir veya 5 yıla kadar sürebilirsiniz.

Krieger Sanat ve Bilim Okulu aracılığıyla, İleri Akademik Programlar çeşitli lisans öğrencilerine, hem mezuniyet sertifikalarını hem de yüksek lisans programlarını sergileyerek, çeşitli sektörleri kapsayan, birinci sınıf bir Johns Hopkins eğitimini yarı zamanlı bir formatta sunma amacıyla sunmaktadır.

  • Esneklik - Çevrimiçi öğrenciler fiziksel bir sınıfa gitmezler. Bunun yerine, ödevleri tamamlamak ve eğitmenler ve sınıf arkadaşları ile etkileşim kurmak için bir kurs yönetim sistemi içinde çalışırlar. Ders için gerekli tarihler vardır, ancak öğrenciler ders yönetim sistemine kolayca girebilirler.
  • Mükemmel Eğitmenler - Tüm AAP kursları, disiplinlerinin bursu ve pratiği ile tanınan yüksek öğrenim eğitmenleri tarafından verilmektedir. Çevrimiçi kurslar, AAP'nin DC / Baltimore alanının ötesindeki fakülte havuzumuzu genişletmesine izin vererek, öğrencilere ülke genelinde ve dünyanın her yerinden mükemmel eğitmenlerle çalışma fırsatı sunuyor.
  • Yüksek düzeyde etkileşim - Çevrimiçi öğrenciler, tartışma tahtaları, grup ödevleri ve zaman zaman canlı çevrimiçi etkinlik aracılığıyla eğitmenleri ve sınıf arkadaşları ile iletişim kurarlar. Öğrenciler genellikle çevrimiçi ortamın, sınıf arkadaşlarından eğitmenlerinden ve ödevlerinden öğrendiklerinden çok şey öğrenmelerine izin verdiğini söylüyor.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capac ... Devamını oku

Founded in 1876, Johns Hopkins University, a top-tier research university with campus locations in Maryland and Washington, DC, has been dedicated to educating its students and cultivating their capacity for life-long learning, to foster independent and original research, and to bring the benefits of discovery to the world. Daha Az