$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online {onlinestudies-mba-1-year-emba:singular} Bul

MBA veya Master of Business Administration yüksek lisans derecesidir. Öğrencilere lisans diplomasının ötesinde daha yüksek bir eğitim seviyesi sunmak için işin belirli yönlerine odaklanır. MBA'de 1 yıllık bir EMBA nedir? Bir EMBA, bir yıl içinde tamamlanmış bir İşletme İcra Ustasıdır. Seçtikleri alanda yönetici pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler için… Devamını oku

MBA veya Master of Business Administration yüksek lisans derecesidir. Öğrencilere lisans diplomasının ötesinde daha yüksek bir eğitim seviyesi sunmak için işin belirli yönlerine odaklanır.

MBA'de 1 yıllık bir EMBA nedir? Bir EMBA, bir yıl içinde tamamlanmış bir İşletme İcra Ustasıdır. Seçtikleri alanda yönetici pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu genel derece finans veya operasyon gibi uzmanlıklar sunabilir. Program, işletme faaliyetlerini yürütmek ve başkalarına liderlik etmek için gerekli gelişmiş becerileri öğreterek iş dünyasındaki bir lisans programından daha derinlemesine ilerler. Bir programdaki dersler stratejik yönetim, kurum kültürü, insan kaynakları yönetimi, finans ve iş planlamasını içerebilir.

Bir EMBA programında, öğrenciler liderlik ve proje yönetimi gibi gelişmiş yönetim becerilerine sahip oldukları için fayda sağlamalıdır. Ayrıca, programlar öğrencilerin problem çözme ve iş danışmanlığında becerilerini geliştirmelerine izin verebilir.

Bir EMBA derecesinin maliyeti, bir öğrencinin okula gittiği ve derecenin elde edilmesi için gereken süreyi de içeren birçok faktöre bağlıdır. Maliyetler hakkında en iyi bilgi her okulun mali yardım bürosundan gelir.

İşletme İdaresi'nde yüksek lisansını tamamlayan öğrenciler, genellikle çeşitli şirketlerde üst düzey pozisyonlara girmek için hazırlanırlar. Özel veya kamuya açık şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya devlet kurumlarında çalışmayı tercih edebilirler. Öğrenciler ayrıca uluslararası şirketlerde çalışmalarına yardımcı olacak beceriler kazanabilirler. Mezun olduktan sonra öğrencilerin iş ünvanı, CEO, üst düzey yönetici, finans müdürü veya operasyon yöneticisi olabilir.

MBA programında 1 yıllık bir EMBA, özel veya kamuya ait yerel kolejlerde alınabilir. Bu program online olarak da alınabilir. Bu, kurs almak için fiziksel bir yere gitmede sorun yaşayabilecek birçok öğrencinin kapılarını açar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Ducere Global Business School
Royal Docks, Birleşik Krallık +1 Daha fazla

Bilgi, yetenekler, beceriler ve profesyonel araçlardan oluşan temel bir yapı geliştirmek için iş amacını strateji, finans ve insanlarla ilgili yönlerle ören bir öğrenme yolcul ... +

Bilgi, yetenekler, beceriler ve profesyonel araçlardan oluşan temel bir yapı geliştirmek için iş amacını strateji, finans ve insanlarla ilgili yönlerle ören bir öğrenme yolculuğu. Bu program, klasik iş ilkelerini ve bunların günümüz bağlamındaki ilgisini anlamanızı sağlayacaktır. Son derece küreselleşmiş, dijitalleştirilmiş ve çeşitli bir iş ortamında ortaya çıkan zorluklara ve fırsatlara çözümler bulma konusunda sizi güçlendirecektir. -
1 yıllık EMBA
Tam zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme