Filter
1 yıllık EMBA
Hız: Tümü

Online {onlinestudies-mba-1-year-emba:singular} Bul

MBA veya Master of Business Administration yüksek lisans derecesidir. Öğrencilere lisans diplomasının ötesinde daha yüksek bir eğitim seviyesi sunmak için işin belirli yönlerine odaklanır.

MBA'de 1 yıllık bir EMBA nedir? Bir EMBA, bir yıl içinde tamamlanmış bir İşletme İcra Ustasıdır. Seçtikleri alanda yönetici pozisyonlarında çalışmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu genel derece finans veya operasyon gibi uzmanlıklar sunabilir. Program, işletme faaliyetlerini yürütmek ve başkalarına liderlik etmek için gerekli gelişmiş becerileri öğreterek iş dünyasındaki bir lisans programından daha derinlemesine ilerler. Bir programdaki dersler stratejik yönetim, kurum kültürü, insan kaynakları yönetimi, finans ve iş planlamasını içerebilir.

Bir EMBA programında, öğrenciler liderlik ve proje yönetimi gibi gelişmiş yönetim becerilerine sahip oldukları için fayda sağlamalıdır. Ayrıca, programlar öğrencilerin problem çözme ve iş danışmanlığında becerilerini geliştirmelerine izin verebilir.

Bir EMBA derecesinin maliyeti, bir öğrencinin okula gittiği ve derecenin elde edilmesi için gereken süreyi de içeren birçok faktöre bağlıdır. Maliyetler hakkında en iyi bilgi her okulun mali yardım bürosundan gelir.

İşletme İdaresi'nde yüksek lisansını tamamlayan öğrenciler, genellikle çeşitli şirketlerde üst düzey pozisyonlara girmek için hazırlanırlar. Özel veya kamuya açık şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar veya devlet kurumlarında çalışmayı tercih edebilirler. Öğrenciler ayrıca uluslararası şirketlerde çalışmalarına yardımcı olacak beceriler kazanabilirler. Mezun olduktan sonra öğrencilerin iş ünvanı, CEO, üst düzey yönetici, finans müdürü veya operasyon yöneticisi olabilir.

MBA programında 1 yıllık bir EMBA, özel veya kamuya ait yerel kolejlerde alınabilir. Bu program online olarak da alınabilir. Bu, kurs almak için fiziksel bir yere gitmede sorun yaşayabilecek birçok öğrencinin kapılarını açar. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Devamını oku Daha Az

Kategoriler

Arama Sonucu

EMAS Eurasian Management & Administration School

İngilizce öğren! (1) Çevrimiçi, (2) Karma veya (3) Rusya’da kampüste tam zamanlı! Central bölgesindeki en iyi 14 MBA ... [+]

İngilizce çalışın!

Gelişmiş prim 1 yıl yoğun ( 1)% 100 Çevrimiçi, (2) Karma öğrenim veya (3) Rusya'daki kampüste tam zamanlı , üst düzey pozisyonlarda çalışmak için olgun ve modern yönetim becerisi edinme ihtiyacı duyanlar için uygulamalı eğitim programı. çoğu akademik işletme okulunun verdiği temel bilgilerden memnun.

Farklı uzmanlıklar mevcut!

2 prestijli derece: EMAS ( Rusya) Executive MBA derecesi GFKM ( Avrupa Birliği, Polonya) garantili Executive MBA diploması .

DAHA FAZLA BİLGİ VE PROGRAM İÇİN BURADA UYGULAYIN.

Rusya'da 1 numaralı çevrimiçi MBA Rusya'da 1 numaralı karma MBA Rusya'da 2 numaralı kampüste MBA CE Avrupa'da TOP-14 MBA CE Avrupa'da TOP-20 Yönetici MBA TOP-200 MBA Ne alıyorsun?En az 31 işletme yönetimi becerisi .Danışmanlık öğrenme biçimi, hızlı gelir artışı ve dünya çapındaki kariyer gelişimi nedeniyle spesifik sorunlarınıza pratik çözümler.Satış ve kâr marjında, iş süreçlerinde ve rekabetçi güç yükseltmede artış.Mesleki gelişim ve arttırılmış kişisel etkinlik.Öğrenme biçimleri% 100 Çevrimiçi.Harmanlanmış öğrenme.Tam zamanlı kampüste.... [-]
Rusya Moskova Nizhny Novgorod Rusya Çevrimiçi Ukrayna Kiev Beyaz Rusya Minsk Kazakistan Almatı  + 6 Daha fazla
Açık Kayıt
Rusça,Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku