Açık yaşam için ba tasarımı

Genel

Program açıklaması

KENDİ BAŞLANGIÇ TARİHİ SEÇ! 100 PUAN. DIŞ YAŞAM LİSANS İngiltere'nin TEK ONLİNE TASARIM. 26 YILLIK TECRÜBE, NO UCAS.

Açık Yaşam Tasarım son sınıf BA (Hons) 'kontör' derecesidir. Öğrenciler genellikle ilk İç Tasarım Vakfı Derecesi çalışma ve ardından Açık Yaşam BA (Hons) Tasarım üzerine garantili ilerleme güzergahı var.

Eğer 'öğrenmek ederken kazanırsınız.' böylece Staffordshire Üniversitesi ile ortaklaşa NDA gerçekten ESNEK ONLINE derece sunuyor Doğrudan uygula - 100 puan ile hiçbir UCAS, giriş. ÜCRETSİZ CAD yazılımı, ücretsiz BIID Üyeliği, NUS kartı ve sınırsız öğretmen temas. Çalışmak ve derecesi yanında pratik deneyim kazanırlar.

Ulusal Tasarım Akademisi'nde biz bireyler olarak bütün öğrencilerimizi davranın. NDA hiçbir terimleri veya dönem vardır. Diğer öğrencilerin değil, hızını - Öğrenciler kendi hızlarında kendi başlangıç ​​tarihini ve çalışma seçebilirsiniz. NDA her öğrenci kendi bireysel çalışma planı vardır.

NDA biz BA (Hons) Tüm NDA derece için öğrenci kredileri mevcut tüm detaylar için web sitemizi görüşürüz ulaşmak için benzersiz ve esnek 'Çift Diploma' rota var. serbest İç Mimar olarak ya da bir tasarım Uygulama içinde mükemmel kariyer fırsatlarının vardır. Alternatif NDA İç Tasarım online Yüksek Lisans, MA üzerine garantili ilerleme güzergahı sunuyoruz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Bu yenilikçi derecesi İngiltere'de türünün sadece bir tanesidir. dış mekan tasarım hızlı iç bir uzantısı haline geliyor - Açık yaşam için tasarım ABD süpürme bir kavramdır. veranda ısıtıcılar, harika dış mekan mobilya ve dışarıda bizim yaşam uzatmak arzusu ile, bu eğilim İngiltere'de ulaşmıştır. Bu derece oluşturup & açık havada ekstra bir oda tasarlamak için iç tasarım becerilerini kullanmak ve bitkiler ve peyzaj eklemenize izin verir!

Bu derece mezun üst, küresel tasarım şirketleri tarafından talep ticari becerilere sahip olacaktır. sanayi ve resmi uluslararası tasarım enstitüleri ile yakın bir çalışma, NDA Açık Yaşam derecesi için bu Tasarım özellikle onların ihtiyaçlarını karşılamak için dizayn edilmiştir. Sadece NDA mezunları pratik deneyime sahip iç tasarımcılar nitelikli olacaktır, onlar da kendi tasarımları için ekstra bir boyut sunmak mümkün olacaktır. Bu benzersiz becerileri artık yüksek tasarım endüstrisi boyunca sonra aranır.

Son Güncelleme Mar 2017

Okul Hakkında

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry- ... Devamını oku

The National Design Academy has been teaching Interior Design for over 26 years. We are experts in online learning. Specialised in part-time interior design courses, we deliver high quality, industry-recognised, accredited courses from diploma to post-graduate level through flexible, online, distance learning. With an alumni of over 30,000 students in 80 countries. NDA graduates are highly sought after, and prized for their confidence, skills and commercial awareness. Daha Az