2018'de, bu Diploma / Yüksek Lisans, PTES, Lisansüstü Öğretmenlik Deneyimi Anketi'ndeki öğrencilerden% 90.9 (Russell Grubu ortalaması% 80) olan genel bir memnuniyet oranı almıştır.

Londra’da bulunan The College of London’daki Dickson Poon Hukuk Fakültesi, dünya standartlarında eğitim ve son teknoloji araştırmalar sunmakta ve 2014’teki araştırma faaliyetlerinin niteliğini ve miktarını dikkate alan power güç ’sıralamasında 1. sırada Araştırma Mükemmelliği Çerçevesi (her 7 yılda bir yapılır.)

King's College London, Times Higher Education sıralamasına göre kalite açısından 7. oldu.

Genel olarak, King's College, dünyadaki en iyi 10 İngiltere üniversitesinden biridir (QS World University Rankings, 2018/19). İngiltere'de 9'uncu sırada olan Hukukta seçkin bir üne sahiptir (The Complete University Guide 2019)

Kursa Genel Bakış

King's College London'daki Avrupa Hukuku Merkezi, 2019-2020 Uzaktan Eğitim Programının ayrıntılarını AB’de ve Global Bağlamında Kamu İhale Yönetmeliği’nde Yüksek Lisans Diplomasına

Dünyanın önde gelen Avrupa hukuk merkezlerinden birinden öğrenim görüyor ve uzaktan öğrenme temelinde çalışılıyor, böylece ofisinizden uzakta geçirdiğiniz çok önemli zamanlardan kaçınıyor. Bu titiz programı tamamlamak, rekabetçi bir iş piyasasında size bir avantaj sağlayacaktır. Bu program, AB Rekabet Hukuku dahil, King's College London tarafından sunulan Lisansüstü Diploma kursları; Avrupa Birliği Hukuku ve İngiltere, AB

AB Referandum Beyanı: UPDATE

Brexit kararını takiben, King's College London, AB hukuku ve AB rekabet hukuku alanında lider olma konusundaki taahhüdünü yeniden onayladı. Değişiklikleri ne zaman ve ne zaman anlayacağınız konusunda emin olmanız ve ortaya çıkabilecek yeni fırsatlardan yararlanmanız için bu programa kaydolun.

Programın Amacı

Program, kamu sektöründe ve AB hukuku kapsamında ve küresel olarak diğer çeşitli özel tedarik rejimlerinde AB tedarik rejimi hakkında güncel bir anlayış sağlamayı amaçlamaktadır. Program sadece bu rejimlerin ve temel politikalarının etkilerine bakmayacak, aynı zamanda AB rejiminin daha geniş küresel bağlamına da bakacak ve böylece öğrencilerin sadece AB ihale kanunu ile güven içinde çalışabilecekleri değil, aynı zamanda bilgilerinin dünyanın başka yerlerinde nasıl rejimlere uygulanabileceği. Kurs, avukatlar ve akademisyenlerin bir araya getirilmesiyle öğretilir ve öğretim elemanlarının çoğu hem uygulayıcılar hem de akademisyenler olarak rol alır. Bu, dersin öğrencilerin yüksek düzeyde pratik bilgiye ulaşmalarını sağladığı anlamına gelir, fakat aynı zamanda ilgili konuların daha iyi anlaşılmasını teşvik etmek için de öğretilir.

Michael Bowsher tarafından yönetildi

Michael Bowsher, 2001'den beri Monckton Chambers'a üyedir ve AB ve ticaret hukuku temelinde farklı bir uygulama geliştirmiştir. Michael, kamu alımlarında kendine özgü uygulamalarıyla tanınır. Michael Bowsher QC, son on yıldaki İngiltere'deki büyük satın alma davalarının çoğunda ortaya çıktı. Satın almada “önde gelen danışmanlık bar hiçbiri” ve Odaların “İngiltere'nin en önde gelen tedarik ipeği” olarak tanımlanıyor.

İçin ideal

Bu program, AB ihale hukuku ve düzenlemesi konusundaki bilgilerini ve anlayışlarını genişletmek isteyen profesyoneller için özel olarak tasarlanmıştır ve aynı zamanda bu sistemi daha geniş bir uluslararası bağlam içine yerleştirmektedir. Özellikle özel muayenehanelerde ya da kamu sektöründeki avukatlar, ev hukuk danışmanları ve tedarik alanındaki uygulama ya da politika ile ilgilenen yetkililer ile pratik deneyimlerine daha fazla yasal uzmanlık eklemek isteyen tedarik uzmanları için uygundur.

Program Yapısı

AB'de ve Global Bağlamda Kamu İhale Yönetmeliğinde Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Diploması on iki ünite içeren üç modülden oluşmaktadır. Ekim 2019’da başlayacak ve Mayıs 2020’de muayeneye yol açacak sekiz aydan fazla sürecek. İlk birim Ekim 2019’da gönderilecek ve daha sonra dört hafta arayla her iki haftada bir Nisan 2020’ye kadar verilecek Noel. Sorular her ünite sonunda belirlenecek ve bunlara model cevapları takip eden ünite ile gönderilecektir. Ek olarak, programda son işarete kadar sayılacak üç zorunlu görev belirlenir.

İsteğe Bağlı Hafta Sonu Seminerleri

Tüm öğrenciler isteğe bağlı iki haftasonu seminerine katılabilir. Birincisi 16/17 Kasım 2019'da, ikincisi 14/15 Mart 2020'de gerçekleştirilecek.

Haftasonu seminerleri Londra'nın merkezinde yapılacak. Seminerler zorunlu değildir ancak çok faydalıdır ve diğer öğrenciler, program yöneticisi ve program yazarları ile tanışmak için mükemmel bir fırsat sunar. Haftasonu seminerleri ses ve video olarak tam olarak kaydedilecek ve etkinlik sonrasında program web sitesinden öğrencilere erişebilecek ve tüm öğrencilerin seminerlerden faydalanmalarını sağlayacaktır.

Birim Biçimi

Üniteler basılı kopya biçiminde ve program web sitesi aracılığıyla PDF belgeleri olarak gelir. Her birim büyük ölçüde kendi kendine yeten olacak şekilde tasarlanmıştır, ancak önerilen ve daha fazla okuma önerilecektir. Her ünite için, öğrenciler, metin, basılı yönetmeliklerin kopyaları, içtihat hukuku, AB ya da ulusal rehberlik vb. Materyalleri içeren bir paket alacaklardır. Bu sayede, ilerledikçe bilginizi sınamak için pratik örnekler, sorular ve model cevapları alınacaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

KNect365 Learning için 4 tane daha kurs bak. »

Son Güncelleme Mayıs 7, 2019
Bu kurs bir e-Öğrenme
Start Date
Duration
8 ay
Yarı zamanlı
Price
6,180 GBP
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date