Almanca Öğrenin - Online Program

Genel

Program açıklaması

Bir dilin daha iyi anlaşılmasını sağlamak için profesyonel bir Alman öğretmen mi arıyorsunuz? İster birinci sınıf bir öğrenci olun, ister akademik başarıya ulaşmak isterse bir tercüman olmadan iş ortaklarıyla uğraşmak için uğraşan deneyimli bir girişimci olun, sitemizde size en uygun, kaliteli bir yerli Almanca öğretmeni bulabilirsiniz. Trafikte saatler geçirmeye gerek yok! Bir derse başlamak için yapmanız gereken tek şey, iyi bir internet bağlantısı ve kameralı bir cihazdır.

Dil hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabiliriz? Herkesin nitelikli bir eğitimi hak ettiğine inanıyoruz. Bunu akılda tutarak, çevrimiçi ortamda Almanca öğrenmede başarılı olmanıza yardımcı olmak için araçlarında tüm araçları kullanacak bir uzman ekibi topladık.

Yaklaşık beş yıldır, Preply .com dünyanın her yerinden öğrenenlere diledikleri zaman ve diledikleri yerde Almanca dilini öğrenmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bu yararlı ve uygun maliyetli öğrenme yöntemidir. Uygulama, öğretmenle yapılan canlı konuşmanın dilbilgisi ve kelime dağarcığının daha iyi anlaşılması, telaffuzun geliştirilmesi ve yabancılarla konuşma korkusunun üstesinden gelmenin en etkili yollarından biri olduğunu göstermektedir.

Alman Öğretmenlerle İşbirliği - Çevrimiçi Eğitimin Faydalarından Yararlanın

Dil kurslarına katılmak istediğinizde, zaman ve paranız olmadığında hiç bir durumda bulundunuz mu? Bir çözümümüz var! Skype tarafından tercih edilen öğretmenle Almanca öğrenmek son derece yararlı ve sorunsuzdur.

Platformumuzu güvenilir bir öğrenme kaynağınız olarak seçmekten keyif alacaksınız:

 • Skype'ın en iyi eğitmenleri ile bire bir sınıflar;
 • Çalışmak için rahat çevrimiçi alan;
 • Anadili Almanca konuşanlar ile iletişim;
 • Uygun zamanlama;
 • İhtiyaçlarınıza ve seviyenize uygun çevrimiçi Almanca dersleri;
 • Her ders paketi için uygun fiyatlar;
 • Dostu müşteri desteği.

Dil yolculuğunuza başlamak için hazır mısınız? Aramanızı daraltmak için özel filtreler kullanarak uzmanlarımızın tabanına göz atın. Web sitemizde kullandığımız araçlar sayesinde, size en çok uyan eğitmenleri hızlıca bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz yeri, bilgi düzeyini, zamanlamayı ve fiyatlandırmayı belirtin ve gerekli arama sonuçlarını birkaç saniye içinde alacaksınız. Bu çok basit! İhtiyaçlarınıza göre bir uzman bulun ve ilk çevrimiçi Almanca dersini hemen ayırtın. Seçilmiş uzmanlardan hoşlanıyorsanız, şirketinize devam etmek için bir paket paketi satın alabilirsiniz.

Anadili Alman konuşmacısı ile sohbet edin - dil ve kültür hakkında daha fazla bilgi edinin

Almancınız arzulanan çok şey bırakıyor mu? Panik yok! İster iş için Almanca'ya ihtiyacınız olsun ister tam notlarla mezun olmak isteyin, interaktif platformumuzda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir öğretmen bulabilirsiniz. Bunu nasıl yapabiliriz? Öğrenciler için çevrimiçi sınıfların lider sağlayıcısı olmakla, yalnızca en uzman uzmanların ekibimizin bir parçası olmasına izin veriyoruz.

Platformumuzu kullanarak neler başardığınızı görelim:

 • Yıllarca öğretmenlik deneyimi olan profesyoneller ile çevrimiçi Almanca öğrenin.
 • Tercih edilen bir öğretmen bulmak sadece birkaç tıklama alarak değerli zamanınızı kaydedin.
 • Sadece sizin için oluşturulmuş ilginç ve pratik bir çalışma planının tadını çıkarın.
 • Dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde dersleri alın.
 • Skype ile öğretmenlerle dersleri en uygun fiyata satın alın.

Burada Preply , kişiselleştirilmiş Almanca dil sınıflarının akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Böylece, online Almanca öğretmenleri ile yoğun dersler sunuyoruz. Skype ile bire bir görüşme yapmayı seçerek, ihtiyaçlarınız ve tercihlerinize dayanarak yetkin yardım alacaksınız. Sadece deneyin ve şirketimizin Alman dil öğretmenlerinin nitelikli yardımını almayı daha kolay hale getirdiğini göreceksiniz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which gi ... Devamını oku

Learn anything faster with the world’s best one-on-one online tutors with Preply. Preply is a platform for anyone who wants to improve/gain knowledge in any subject. We provide online lessons which give people from distant places and small towns an opportunity to take courses they want and master any subject. You can take classes in over 27 language courses, academic subjects (Math, Chemistry, Economics, Psychology etc), programming courses (JAVA, HTML, PHP, CSS etc) and Hobbies (Music, Arts etc). Daha Az