close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Önlisans Dereceleri içinde Bilgi işlem 2021

Bir online ortak lisans çoğu zaman ortaokuldan sonra akademik kariyerlerinde ilerleme kaydetmek için birçok insanın attığı ilk adımdır. Bu derece çevrimiçi nitelik, birçok öğrencinin ihtiyaç duyduğu zamanlama esnekliğini sunabilir ve tamamlanması genellikle birkaç yıl alır. Sınıflar genelde genel çalışmaları içerir ancak seçilen bir alanda eğitim de sağlayabilir.… Devamını oku

Bir online ortak lisans çoğu zaman ortaokuldan sonra akademik kariyerlerinde ilerleme kaydetmek için birçok insanın attığı ilk adımdır. Bu derece çevrimiçi nitelik, birçok öğrencinin ihtiyaç duyduğu zamanlama esnekliğini sunabilir ve tamamlanması genellikle birkaç yıl alır. Sınıflar genelde genel çalışmaları içerir ancak seçilen bir alanda eğitim de sağlayabilir.

Bilgisayarda çevrimiçi bir önlisans derecesi nedir? Genellikle, bu türden bir program, öğrencilere programlama, bilgi teknolojisi, bilgisayar dilleri ve bazı matematik konuları gibi temel temel eğitim konularını sunar. Öğrenciler, bilgisayar sistemlerini tasarlama, bakım yapma ve sorun giderme ilkeleri hakkında bilgi edinebilir ve bilgisayar aracılığıyla öğrenmekten başka ne öğrenebilirler?

Genel olarak, bilgisayarla çevrimiçi bir önlisans derecesi elde etmek, katılımcılara ek mesleki nitelikler kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda hızlı tempolu ve rekabetçi bir çalışma ortamında mükemmel olma şansını artıracak organizasyon ve disiplin becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olur. Bu beceriler, mezuniyet sonrası birçok fırsat doğurabilir.

Programın maliyeti ve süresi, bir öğrencinin katılmaya karar vermiş olduğu okula ve yarı zamanlı veya tam zamanlı programa kaydolup girmediğine bağlı olacaktır. Birinin bu derece için ne ödemeyi bekleyebileceğini daha iyi anlamak için, okulları iyice araştırın ve onların kabul departmanlarıyla iletişime geçin.

Bilgisayarlar bir dizi işletmede hayati bir rol oynadığından, bu konuda önlisans derecesi olan birisi için pek çok giriş seviyesi pozisyonu bulunmaktadır.Muhtemel mesleklere bilgisayar destek uzmanları, yazılım geliştiricileri veya ağ yöneticileri dahildir. Bazı insanlar bu dereceyi sistem ve veri analistleri, geliştirme ve operasyon uzmanları veya uygulama programcıları olarak kullanmaktadır. Her alanda kurulu işyerleri bu alanda uzmanlaşmış olmayı gerektirir, bu nedenle mezunlar çeşitli sektörlerde iş olanakları bulabilirler.

Bilgisayarları seviyorsanız, bu alandaki eğitiminizi ilerletmeyi düşünün. Hesaplama dereceleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
University of the People
Pasadena, Amerika Birleşik Devletleri

Ön lisans derecesi, seçilen bir çalışma alanında yaklaşık 20 dersten oluşan ve genellikle iki yılda tamamlanan bir Amerikan üniversitesidir. Bilgisayar Bilimi çevrimiçi lisans ... +

Ön lisans derecesi, seçilen bir çalışma alanında yaklaşık 20 dersten oluşan ve genellikle iki yılda tamamlanan bir Amerikan üniversitesidir. Bilgisayar Bilimi çevrimiçi lisans programı Associate of Science, teknik bir temel üzerine kurulmuştur ve öğrencilerin alanı çeşitli perspektiflerden keşfetmelerini sağlar. -
Associate Degrees
Tam zamanlı
2 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın