close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Önlisans Dereceleri içinde Yönetim çalışmaları 2020

Bir önlisans genellikle yüksek okuldan sonra ancak başka üniversite düzeyinde çalışmalar daha önce izlenen bir lisans programıdır. Bir online önlisans neredeyse tamamen çevrimiçi gerçekleşir; Bazı üniversiteler öğrencilerin yanı sıra bir kampüs sınıfa devam gerektirebilir. Çalışmanın Bu ders, genellikle… Devamını oku

Bir önlisans genellikle yüksek okuldan sonra ancak başka üniversite düzeyinde çalışmalar daha önce izlenen bir lisans programıdır. Bir online önlisans neredeyse tamamen çevrimiçi gerçekleşir; Bazı üniversiteler öğrencilerin yanı sıra bir kampüs sınıfa devam gerektirebilir. Çalışmanın Bu ders, genellikle iki yıl içinde tamamlanabilir.

yönetiminde bir online önlisans nedir? yönetiminde birçok online ön lisans öğrencileri yönetimine giriş seviyesi pozisyonlarda gitmek yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. Bu amaçla, birçok program iş teorileri, karar verme, endüstri trendleri ve liderlik teknikleri üzerinde durulacak. Kesin kurslar size katılmak okulun bağlıdır almak zorunda. Bazı örnekler bilgisayar uygulamaları, yönetim, matematik ve finans, iç pazarlama, teknik yazı, perakende yönetimi ve pazarlama araştırması ilkelerini içerir.

Bu derecesini tamamladıktan sonra, sen problemleri analiz de etkili ve pazar iletişim mümkün olabilir.bu becerileri ile, bir yönetim düzeyindeki pozisyon almak mümkün olacak daha olasıdır. Bazı şirketler bile çünkü derecesi size daha fazla ödemek olabilir.

Eğer yönetim bir ön lisans maliyetinin tahmini istiyorsanız, size katılıyor düşünüyorsun okullar başvurmanız gerekir. Birçok faktör bu tür okulun yere, program ve sınıf çevrimiçi katılmak için gerekli araçları süresi olarak, ders etkiler.

Bu program için uygulamadan önce göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz başka bir şey sağladığı kariyer seçenekleri var. yönetiminde bir ortak derecesi olan öğrenciler, kurumsal, hükümet ya da kar amacı gütmeyen kuruluşlarda çalışmak mümkün olabilir. Böyle CEO'su, insan kaynakları yöneticisi ve operasyonlar başkan yardımcısı olarak yüksek rütbeli pozisyonları, ulaşılabilecek olabilir. Ancak, önceki deneyim mezun olduktan sonra elde edebiliyoruz işlerde bir rol oynayabilir.Birçok öğrenci ileri eğitim için bir atlama taşı olarak bu önlisans kullanmayı tercih.

yönetiminde bir ortak program için başvuran kolaydır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Zürih , İsviçre

Lisans Uluslararası yönetim diploma İsviçre Diploması (Yıl 1) ya da Associate herhangi bir akademik disiplin içinde başarı ilk seviye anlamına gelir.

Lisans Uluslararası yönetim diploma İsviçre Diploması (Yıl 1) ya da Associate herhangi bir akademik disiplin içinde başarı ilk seviye anlamına gelir. -
Associate Degrees
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları