Atçılık Bilimi (MSc, Pg Dip, Pg Cert, Pg Prof Dev - Çevrimiçi Öğrenme)

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Program Açıklaması

Bu program, atlar için sağlık ve refah, üreme, davranış, beslenme ve egzersizleri yönetmek için kapsamlı bir bilimsel yaklaşım içerir. At sağlığı, refah ve performansa faydalı olabilmek için pratik olarak bilimsel bir yaklaşımı nasıl uygulayacağınızı öğreneceksiniz.

Online programımız, veterinerlik mükemmeliğinin uluslararası bir merkezinde barındıracak ilk ve tek Atçılık Bilimi programımızdır. Öğrencilere at binme biliminin ve uygulamalarının ayrıntılı bilgi ve anlayışını sağlar ve at binme kariyerinizi geliştirme veya doktora gibi bağımsız bir araştırmanın geliştirilmesi için mükemmel bir hazırlıktır.

Çevrimiçi öğrenme

Çevrimiçi öğrenme teknolojimiz tamamen etkileşimli, ödüllü bir programdır ve kendi evinizin veya iş yerinizin konforunda yüksek nitelikli öğretim elemanlarımızla iletişim kurmanızı sağlar.

Online öğrencilerimiz Edinburgh'un mükemmel kaynaklarından sadece bilgiye sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından öğrencileri ve öğretmenleri bir araya getiren destekleyici bir çevrimiçi topluluğun parçası haline geliyor.

Program yapısı

Programın öğretilen kısmı bir dizi dersi içerirken, son yıl da bir tez çalışmasına ayrılmıştır.

Sertifika ve Diploma kursları:

 • Araştırma Yöntemleri Veri Analizi (Atçılık Bilimi)
 • Atların Sindirim ve Beslenmesi
 • Atçı Davranışı ve Refah
 • Atçı Ortopedi
 • Atların Yeniden Üretimi
 • Eşitlik Bilimi
 • At Egzersiz Fizyolojisi

Son yıldaki en fazla 9,000 kelime teziniz, topladığınız ilgili araştırma verilerini analiz etmenizi ve sunmanızı sağlayacaktır. Alternatif olarak, kendi ilgi alanınızı keşfetmek ve geliştirmek için bir masa başı çalışması yapabilirsiniz.

Program süresi

Öğrenciler herhangi bir zamanda birkaç ders çalışmak istiyorsa, tam MSc Atçılık Bilimi programı iki yıl içinde tamamlanabilir, böylece tüm öğretilen dersler bir yıl içinde tamamlanır ve ikinci yıl bir tez projesine ayrılır.

Alternatif olarak, öğrenciler tam MSc programını tamamlamak için 6 yıla kadar sürebilirler ve ayrıca Atçılık Bilimleri lisansüstü sertifikası veya diploması ile mezuniyet seçeneği bulunur.

Lisansüstü Mesleki Gelişim

Lisansüstü Mesleki Gelişim (PPD), tam bir Yüksek Lisans, Lisansüstü Diploma veya Lisansüstü Sertifikası'nın zamanı veya maddi taahhüdü olmadan, lisans düzeyinde ders (ler) vasıtasıyla bilgilerini ilerletmek isteyen çalışan profesyoneller için hazırlanmıştır.

PPD planımızla iki yıl içinde maksimum 50 kredilik ders alabilirsin. Bunlar, University of Edinburgh lisansüstü akademik kredi ödülüne yol açar. Alternatif olarak, bir yıllık dersi aldıktan sonra, kredilerinizi aktarmayı ve Yüksek Lisans, Lisansüstü Diploma veya Lisansüstü Sertifika programında daha yüksek bir ödüle doğru ilerlemeyi seçebilirsiniz. PPD kurslarının bir yıl boyunca çeşitli başlangıç ​​tarihlerine sahip olmasına rağmen, Eylül ayında yalnızca Yüksek Lisans, Lisansüstü Diploma veya Lisansüstü Sertifika programına başlayabilirsiniz. PPD'yi incelemek için harcanan her zaman, bir Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Diploması veya Lisansüstü Sertifika programı tamamlamak için bırakılacak süre miktarından düşülecektir.

Kariyer fırsatları

Bu zengin araştırma mezunlarından mezun olanlar, üniversiteler ve araştırma kurumları gibi araştırma kuruluşlarında istihdam için hazırlanacak; endüstri, örneğin yem şirketleri, damızlık çiftlikler, ilaçlar ve danışmanlık firmaları; ADAS ve DEFRA gibi devlet kuruluşları; ve RSPCA, WSPA ve WHW gibi sosyal yardım kuruluşları.

Giriş koşulları

Zootekni, hayvan / at binme bilim veya farmakoloji / eczane dahil olmak üzere konu alanlarına sahip bir İngiltere 2: 1 onur derecesi veya veterinerlik bilimi veya biyolojik bilimindeki uluslararası eşdeğeri.

Eğer Seviye 2 veya İngiliz At Derneği yeterliliklerine sahipseniz ve / veya en az 3 yıla sahipseniz, 2.1 yeterliliğinin altında bir bilim dereceniz varsa veya bilim dışı bir konuda bir dereceye sahipseniz, başvurunuzu değerlendirebiliriz. Atlarla çalışmayı veya bakım yapmayı deneyimlemek. Sertifika veya Diploma seviyesine sadece ilk durumda kabul edilebilir. Lütfen uygulamadan önce Equine Science Program ekibine başvurun.

İngilizce dil gereksinimleri

Tüm adayların İngilizce dil becerilerinin kanıtı olarak aşağıdaki özelliklerden birine sahip olmaları gerekir:

 • İngiltere vizesiz ve göçmenlik tarafından tanımlanan, çoğunluk İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen bir lisans veya yüksek lisans

 • IELTS Akademik: toplam 6.5 (her bir modülde en az 6.0)

 • TOEFL-iBT: toplam 92 (her modülde en az 20)

 • PTE (A): toplam 61 ("İletişim Becerileri" bölümlerinin her birinde en az 56, "Etkinleştirme Becerileri" bölümleri dikkate alınmaz)

 • CAE ve CPE: toplam 176 (her modülde en az 169)

 • Trinity İMKB: ISE II, dört bileşenden de ayrım yapıyor

İngilizce olarak öğretilen ve değerlendirilen dereceler, lisans programınızın başında en fazla üç yaşında olmalıdır. Lisans testleriniz lisans programınızın başında en fazla iki yaşında olmalıdır.

Burslar ve finansman

Birleşik Krallık vatandaşları, yerleşik statüsü olanlar ve Birleşik Krallık'ta ikamet etmeyen bazı AB vatandaşları, ücretlere ve bazı durumlarda yaşam maliyetlerine yönelik lisansüstü krediler için uygun olabilir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Daha Az