Büyük Veri Pazarlaması Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Yenilikçi bir Business School konsepti

IEBS geleneksel işletme okulu modeline kıyasla bir adım öne IEBS :

 • Geleneksel öğrenme modeli katı ve esnek değil çünkü standart ve değişmeyen endüstriyel toplum modeline dayanıyor.
 • IEBS öğrenme modeli modern, esnek ve uyarlanabilir çünkü günümüz dünyasına ve sürekli değişime cevap vermek üzere tasarlandı.
 • Her zaman en güncel bilgileri sunan, teknolojiyi ve inovasyonu konunun bir parçası olarak birleştiren bir öğrenme öneriyoruz.
 • Günümüzdeki zorluklarla başarılı bir şekilde yüzleşmek için gerekli becerileri geliştirerek “öğrenmeyi öğrenme” becerisine öncelik veren 2.0 öğrenme modelini düşünüyoruz.
 • Web 2.0 sayesinde, geleneksel modelleri en güncel öğrenme akımlarıyla vaka yöntemi olarak birleştiriyoruz.

Ne de olsa, bir kitap artık hayatta bilmemiz gereken her şeyi öğreneceğimizi garanti etmiyor.

IEBS öğrenci, değişen bir ortamda, yeni bir iş yapma yöntemi ile inovasyon yapabilme, üstlenebilme ve değer yaratabilen lider bir profesyonel olmaya hazırdır.

IEBS kimdir?

Dünyada İspanyolca’da ilk dijital yerli işletme okulu olan IEBS , 2009’da geleneksel işletme okullarına alternatif sunmak ve gerçek ihtiyaçlarına cevap verebilecek yenilikçi bir öğrenme modeline bağlılık göstermek amacıyla kurulmuştur. Bir toplumda sürekli değişim ve dönüşüm içinde yaşayan şirketler ve profesyoneller. Yeniliklerden, Etikten ve Sürdürülebilirlik'ten Girişimcilik ile projeler yürüten daha sorumlu insanlar oluşturmak için son trendlere ayak uydurabilen ve katı değerlere dayanan, çevik ve modern bir okul öneriyoruz.

Amacımız, yeni liderleri talep ettiğimiz dünyanın talep ettiği şekilde yetiştirmektir; Şirketlerine, çalışanlarına ve topluma sürdürülebilir ve kârlı bir şekilde taahhüt, yenilik ve değer yaratabilmek.

Uluslararası karakter

IEBS ana ortaklarından biri olarak Google ile, İspanya Seedrocket elinde yenilik ve girişimcilik içinde birinci hızlandırma startuplar İspanya doğumlu. Ana merkezi, Avrupa ve küresel inovasyon ve girişimcilik alanındaki en önemli iki şehirden ikisi olan Madrid ve Barselona'da, IEBS tüm öğrencilerine en yenilikçi yetenek ve bilgiyi getirmesini sağlayan trendler . IEBS , Latin Amerika'da, Rio de la Plata'nın kıyısında, Montevideo'da yenilikçi kültür, yetenek ve en yenilikçi bilgiyi Latin Amerika'nın tüm ülkeleriyle buluştuğu merkeze sahiptir.

hedefleri

Şu anda iki gün içinde tüm çağdaş tarihimize göre daha fazla veri üretiliyor. Büyük verilerin yönetimi Büyük Veri olarak bilinir ve şirketlerde etkin yönetim için temel anahtarlardan biridir. Gartner'a göre, pazarın bu yıl için Büyük Veri alanında eğitilmiş 4,4 milyon profesyonele ihtiyacı olacak.

Müşteri verilerinin ve satışların yönetimi pazarlama dünyasını tamamen değiştirebilir . Tek bir mesajla büyük kitle iletişim kampanyaları yapmaktan, her birimiz için özel bir mesajla kitlesel kişiselleştirmeye, çok daha alakalı ve etkili bir iletişim kurmaya başladı.

Büyük Veri Pazarlaması Yüksek Lisansıyla, pazarlama stratejimizi daha iyi tanımlamak ve iletişimimizin etkinliğini artırmak için müşterimizi tanımayı öğreneceğiz. Bunun için en verimli teknolojik araçlarla matematiksel ve istatistiksel analizlerin geliştirilmesi yoluyla verilerin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak ve bilgileri bilgiye dönüştürmek için pazarlama alanındaki Büyük Veri projesi üzerinde çalışacağız.

Büyük Veri Pazarlaması Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra, şunları yapabilecekleriniz:

 • Bir şirketin pazarlama ve iş alanı içinde bir İş Zekası / Büyük Veri projesinin nasıl geliştirileceğini ve uygulanacağını bilmek ve bilmek.
 • Büyük Veri projesinde izlenecek tüm adımları anlayın. Verilerin mimarisi ile ilk andan itibaren verilerden elde edilen bilgilerle takip edilecek strateji.
 • Yönetim ve veri yönetimi: Kaynaklarımızı daha iyi optimize etmek için veri yapısı, yükleme, analiz, süreç ve algoritma oluşturma .
 • Pazarlama Zekası çalışmalarının optimizasyonu.
 • Gelişmiş müşteri yönetimi
 • CRM ve İş Zekası araçlarının yönetimi .

Kabul ve kayıt

Programın sınırlı sayıda yeri var. Bu şekilde, öğrenci ve öğretmen arasındaki kişiselleştirilmiş iletişimi teşvik ediyoruz, böylece her öğretmen doğrudan ve yakın bir muamele ile öğrencinin mentoru olur.

Kabul başvuruları kesin kabul sırasına göre işlenir ve program yöneticisi, akademik direktör ve kabul koordinatörü tarafından oluşturulan bir değerlendirme komitesi tarafından değerlendirilir. Başvuru formunu doldurmak için aşağıdaki butona tıklayın:

Ön kayıt

Ön kayıt dönemi 30 Eylül'e kadar açıktır. Bu süre zarfında programdaki yerinizi ayırtabilir ve güvence altına alabilirsiniz. Rezervasyonunuzu 31 Temmuz tarihinden önce yaparsanız, kayıt sırasında% 10 indirim alırsınız.

kayıt

Bu programa kaydolmanız için son tarih 24 Kasım'da veya uygun yerlerin kotası tamamlandığında sona erer.

kabul şartları

Üniversite dereceniz varsa, çalışmanın son yılındaysanız veya çalışma alanında ilgili mesleki deneyime sahipseniz, bu programa kabul için başvurabilirsiniz.

 • Bir üniversite diploması ile: Dereceyi ve akademik kayıtları sunmak gerekli olacaktır. Geçen yıl olması durumunda, sadece akademik kayıt sunulacaktır.
 • Üniversite diploması olmadan: Önceki mesleki deneyime sahip olmak vazgeçilmez bir gereklilik değildir, ancak akredite mesleki deneyim seçim sürecinde çok önemli bir unsurdur. Üniversite diplomasına sahip olmaması durumunda, kanıtlanabilir profesyonel deneyim ile doğrulanabilir. Gerekli olan yılların deneyimi, alaka düzeyine bağlı olarak değişecektir.

Burslar ve hibeler

IEBS , öğrencilerinin çalışma programlarına erişimini kolaylaştırmak için özel bir burs ve hibe programına sahiptir. Taahhüdü, insanları gerçekten eğitmek ve kariyerlerini geliştirmekle ilgilenen insanlara yardım etmektir. Bu burslarla IEBS , iş olanaklarını geliştirmekte ve profesyonel kariyerlerini yeniden yönlendirmeleri için fırsat vermektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. Daha Az