BA (Hons) İş (CMI)

Genel

Program açıklaması

Coronavirus (Covid-19) güncellemeleri:

Mevcut alım miktarımız açık. Tüm kurslarımızda kesintisiz bir öğrenme deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Çevrimiçi eğitim sunan 25 yılı aşkın deneyime sahip Uzaktan Eğitim uzmanlarıyız.

Kursa Genel Bakış

Modern iş dünyasıyla yüz yüze gelmek için donanımlı, yetkin bir 'çok yönlü' hale getirecek çok çeşitli iş uygulamalarıyla başa çıkın. Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletmesi (CMI) , sizi sürekli değişen iş dünyasına hazırlayabilmeniz için çeşitli beceriler sunacaktır. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, genel iş becerilerinizi mevcut taahhütleriniz doğrultusunda geliştirmenize olanak tanır. Bu program size iş dünyasında bir sonraki adımı atmanız için gereken bilgileri verecek ve bir dizi kuruluş için bir varlık olacaktır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, kuruluşunuzdaki değişimi ilham almanıza ve yönetmenize yardımcı olacak bilgi ve becerilere odaklanarak geliştirilmiştir.

Kurs Modülleri

Seviye 4

Kişisel ve Yönetim Becerileri Geliştirme
Çok uluslu bir şirkette veya bir mikro işyerinde çalışırken, mükemmel yönetim becerilerine ihtiyacınız olacak. Kendi kişisel yönetiminizden başlayarak, ekip yönetimine çalışacak ve daha sonra motivasyon, çatışma yönetimi ve yetkilendirme teorilerini daha büyük kuruluşlara uygulamayı öğreneceksiniz.

İş Ortamını Anlamak
İşletme yapısı ve paydaş sorumluluklarıyla başa çıkın. Bu modül ile arz ve talep, rekabet, piyasalar ve devlet etkileri gibi temel iş kavramlarını anlamaya başlayacaksınız.

Pazarlamanın İlkeleri
Bu modül temel tanımlarla başlar, bundan sonra işletmeleri ve daha geniş pazarları analiz etmeyi öğrenirsiniz. Ayrıca pazarları parçalara ayırmayı ve dinamik pazarlama araçlarını uygulamayı öğreneceksiniz.

Finansa Giriş
Temel bir finans anlayışı büyük bir varlıktır ve bu modül şirketlerin kitaplarını nasıl yönettiği, hesapları nasıl hazırladığı ve işletme kararlarını nasıl bildirdiği konusunda sizi yönlendirecektir. Kuruluşunuzu etkilemek için daha donanımlı olacaksınız.

Örgütlerde İnsanlar
Başarılı organizasyonlar çalışanlarına nasıl liderlik edeceklerini ve motive edeceklerini bilirler ve bu modül insanların uğraşmalarını araştırır. Ekiplerin en iyi nasıl çalıştığını ve değişimi etkili bir şekilde yönetmeyi öğreneceksiniz.

Yönetim Bilgi Sistemi
Her büyüklükteki kuruluşlar aynı temel işlevleri paylaşır: İK, hesaplar, pazarlama, satış ve üretim. Hepsi bilgiyi yaratır ve kullanır ve bu modül onu etik ve profesyonel olarak toplamanın ve etkili sistemlerde organize etmenin yollarını arar.

Seviye 5

Kültürler Arası Yönetme
Küresel ticaret, ulusal kültürleri dikkate almamızı gerektiriyor. Bu modül, ürünlerimizin farklı pazarlarda nasıl çalışacağını, çok kültürlü bir işgücünü nasıl kolaylaştıracağını ve modern iş için kritik olan diğer konuları sorar.

İş Süreçleri
Çalışma şekliniz zaman ve paradan en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmalı ve yönetilmelidir. Bu modülde kıyaslama, tedarik zinciri yönetimi ve bir projenin başarılı olup olmadığı gibi konulara bakacaksınız.

Girişimcilik ve Girişimcilik
Her seviyedeki girişimcilerin gelişmeleri için bazı araç ve tekniklere ihtiyaçları var. Bu modül, büyük işletmelerde, ilk inovasyondan, erken büyümeye kadar ilerlemekle ilgilidir.

İş analizi
Kuruluşların ürettikleri büyük miktardaki verileri kullanma yöntemleri, başarı ile başarısızlık arasındaki fark olabilir. Bu modül, kendi veri toplama projenizi tasarlama becerilerini geliştirmek, verileri bulmak, çıkarmak, çalışmak, analiz etmek ve yorumlamakla ilgileniyor.

Bilgi Yönetimi
Modern işletmeler bilgi birikimini sürdürmek için bilgi teknolojisini kullanırlar. Bu modülde, ağların kuruluşlar için neler yapabileceğini inceleyecek ve bilgi aktarımı ve depolamaya ilişkin teorileri inceleyeceksiniz.

Organizasyonlardaki Değişimi Yönetmek
Değişim kaçınılmazdır ve bu modül değişim için bazı potansiyel katalizörlerden geçer. Değişimin çalışanlarınızı nasıl etkilediğine ve bununla bireysel olarak nasıl başa çıkacağınıza bakıldığında, toplam Kalite Yönetimi ve İş Süreçleri Mühendisliği hakkında güvenle konuşarak değişimi daha iyi yönetebileceksiniz.

Seviye 6

Çağdaş Yönetim Sorunları
En güncel düşünceyi kullanan bu modül, sürdürülebilirlik, ahlaki ve etik seçimler ve kurumsal değerler dahil, bugün yöneticilerin karşılaştığı sorunları araştırıyor. Küreselleşme, içinde yaşadığımız topluluklar ve ekonomik alanımızın değişme şekilleri dahil olmak üzere değişen dünyaya yansıtacaksınız.

Stratejik Yönetim
Bir dizi stratejik teori ve teknik uygulayarak, işinizi bu modülde başarılı bir hale getirmek için yol haritasını nasıl tasarlayacağınızı öğrenin. Birleşme ve devralmalara, ortaklarla çalışarak, ulusal ve uluslararası planlamaya ve kuruluşların değişimi etkin bir şekilde yöneterek planlarını nasıl sunacağına bakacaksınız.

Kendini ve Başkalarını Yönetme
Bu modül, kendinizi ve başkalarını destekleme ve geliştirme temasına devam ediyor. Yaratıcılık ve karar verme araçlarının yanı sıra stres yönetimi tekniklerini, olumlu düşünme ve iddialı gelişmeyi öğrenin. İşe alımdan takım yönetimine kadar her şeyi gözden geçireceksiniz.

Uluslararası Yönetim
Uluslararası şirketlerin dünyadaki ekiplerle nasıl işlediğini inceleyin. En etkili teknikleri kullanarak uzak ekipleri kültürel farklılıklarla yönetmeyi öğrenin.

Araştırma Yöntemleri ve Tezleri
Denetleyici eğitmeninizle, araştırmanızın derecesiyle ilgili disiplinlerarası bir alan belirleyerek, programın sizi en çok ilgilendiren bir alanda uzmanlaşmasını sağlayacaksınız.

Sanayi Ortaklıkları

BA (Hons) İşletme (CMI) kursuna kayıt olduğunuzda, aşağıdaki işletme becerisi geliştirme programlarına katılma seçeneğiniz olacaktır:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Ağ Akademisi
Günümüzün en değerli teknik becerilerini temel alan gerçek bir dünya edinin. En az 1 veya 2 yüksek talepli iş alanında teknik bilgi edinmek için gerçek ekipman, yazılım ve simülatörleri kullanın.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Patikası
Salesforce'u bir yönetim aracı olarak kullanmak, hesaplamak ve kullanmak için, işin bir çok yönünü kapsayan, seçilebilecek 140 Yol ve 520 rozet bulunmaktadır.

O nasıl çalışır?
Endüstri Ortaklarımıza katılım tamamen isteğe bağlıdır. Bu ilave ekstraları incelememeye katılımınızın veya kararınızın derecenizi veya aldığınız notları etkilemeyecektir.


Öğrencilerimiz Ne Diyor?

b2b9Ls-1JypZbgJXO4tmyURMVyrfGfFxMy6X9LEsaA3DPG5nmBnt4uD31t6cFr9YzCc8bKFyYuax9kXhDHp_w2-pvZ4CfGy0IuqOuf6zoh-5_Xmzx2MD9obWxje4gfVyspfrCZQ4

Uygunluk şartları:

Bu kursa katılabilmek için normalde sahip olmanız gerekir:

  • GCE A Seviyesi veya eşdeğeri iki konu, artı GCSE seviyesi veya eşdeğeri üç derste C derecesinde veya daha üstünden geçiyor; VEYA
  • Tanınan bir Erişim Programını veya eşdeğeri tamamladı.
  • Önceden öğrenmeleri İngilizce olarak öğretilmeyen öğrenciler için: IELTS 6.0 veya eşdeğeri (herhangi bir elementte 5.5'ten az olmamak üzere).

İş Tecrübeniz Varsa

Programı incelemek için motivasyonlarını gösterebilecek olanlardan gelen uygulamaları olumlu şekilde teşvik eder ve dikkate alırız. Başvurunuzu destekleyici özgeçmişinizi, özgeçmişinizi ve referanslarınızı birlikte isteyeceğiz.

harç

13.500 £ (İngiltere ve AB), 13.150 £ (Uluslararası)

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Devamını oku

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Daha Az