BA (Hons) İş (HRM) (CMI)

Genel

Program açıklaması

Coronavirus (Covid-19) güncellemeleri:

Mevcut alım miktarımız açık. Tüm kurslarımızda kesintisiz bir öğrenme deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Çevrimiçi eğitim sunan 25 yılı aşkın deneyime sahip Uzaktan Eğitim uzmanlarıyız.

Kursa Genel Bakış

Bu program, İnsan Kaynakları Yönetimi'nin temel araç ve teorilerini ve bunların gerçek dünyadaki durumlara nasıl uygulanacağını kapsar. Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business (HRM) (CMI) , personel yönetimi becerilerinizi geliştirmenize ve bir sonraki profesyonel adımlarınız için hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu programın CMI akreditasyonu ayrıca mezunların kalabalığın arasından sıyrılmanıza yardımcı olmak için Liderlik ve Yönetimde 5. Seviye Diploma alacağı anlamına gelir.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda İK becerilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program sizi iş dünyasında bir sonraki adımınızı atmanız için gereken işe alım bilgileri ile donatacak ve bir dizi kuruluş için bir varlık haline gelmenize yardımcı olacaktır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, kuruluşunuzdaki değişimi ilham almanıza ve yönetmenize yardımcı olacak kişisel gelişim becerileri ve bilgilerine odaklanarak geliştirilmiştir.

Kurs Modülleri

Seviye 4

Kişisel ve Yönetim Becerileri Geliştirme
Çok uluslu bir şirkette veya bir mikro işyerinde çalışırken, mükemmel yönetim becerilerine ihtiyacınız olacak. Kendi kişisel yönetiminizden başlayarak, ekip yönetimine çalışacak ve daha sonra motivasyon, çatışma yönetimi ve yetkilendirme teorilerini daha büyük kuruluşlara uygulamayı öğreneceksiniz.

İş Ortamını Anlamak
İşletme yapısı ve paydaş sorumluluklarıyla başa çıkın. Bu modül ile arz ve talep, rekabet, piyasalar ve devlet etkileri gibi temel iş kavramlarını anlamaya başlayacaksınız.

Pazarlamanın İlkeleri
Bu modül temel tanımlarla başlar, bundan sonra işletmeleri ve daha geniş pazarları analiz etmeyi öğrenirsiniz. Ayrıca pazarları segmentlere ayırmayı ve pazarlama stratejinize dinamik pazarlama araçları uygulamayı öğreneceksiniz.

Finansa Giriş
Temel bir finans anlayışı büyük bir varlıktır ve bu modül şirketlerin kitaplarını nasıl yönettiği, hesapları nasıl hazırladığı ve işletme kararlarını nasıl bildirdiği konusunda sizi yönlendirecektir. Kuruluşunuzu etkilemek için daha donanımlı olacaksınız.

Örgütlerde İnsanlar
Başarılı organizasyonlar çalışanlarına nasıl liderlik edeceklerini ve motive edeceklerini bilirler ve bu modül insanların uğraşmalarını araştırır. Ekiplerin en iyi nasıl çalıştığını ve değişimi etkili bir şekilde yönetmeyi öğreneceksiniz.

İnsan Kaynaklarını Yönetmek
Bu modül ekip gelişimi ve bir kuruluşun personeli destekleme ve teşvik etme, yerine getirmelerini ve etkinliklerini sağlama konusunda daha fazla ayrıntıya giriyor.

Seviye 5

Kültürler Arası Yönetme
Küresel ticaret, ulusal kültürleri dikkate almamızı gerektiriyor. Bu modül, ürünlerimizin farklı pazarlarda nasıl çalışacağını, çok kültürlü bir işgücünü nasıl kolaylaştıracağını ve modern iş için kritik olan diğer konuları sorar.

İş Süreçleri
Çalışma şekliniz zaman ve paradan en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmalı ve yönetilmelidir. Bu modülde kıyaslama, tedarik zinciri yönetimi ve bir projenin başarılı olup olmadığı gibi konulara bakacaksınız.

Girişimcilik ve Girişimcilik
Her seviyedeki girişimcilerin gelişmeleri için bazı araç ve tekniklere ihtiyaçları var. Bu modül, ilk yeniliklerden erken büyümeye ve ötesine, büyük işlerde ilerlemeye yöneliktir.

İş analizi
Kuruluşların ürettikleri büyük miktarda veriyi kullanma yöntemleri başarı ile başarısızlık arasındaki fark olabilir. Bu modül, kendi veri toplama projenizi tasarlama becerilerini geliştirmek, verileri bulmak, çıkarmak, çalışmak, analiz etmek ve yorumlamakla ilgileniyor.

Organizasyonlardaki Değişimi Yönetmek
Değişim kaçınılmazdır ve bu modül değişim için bazı potansiyel katalizörlerden geçer. Değişimin çalışanlarınızı nasıl etkilediğine ve bununla bireysel olarak nasıl başa çıkacağınıza bakıldığında, toplam Kalite Yönetimi ve İş Süreçleri Mühendisliği hakkında güvenle konuşarak değişimi daha iyi yönetebileceksiniz.

İnsan Kaynakları Planlaması
Küresel işletmeyi etkileyen uluslararası faktörler de dahil olmak üzere bir kuruluşun insan öğesi için plan yapmayı öğrenin. Bunun ne zaman ve nasıl gerekli olduğunu göz önünde bulundurarak, yeni personel alımı masraflarını planlama becerisini geliştirin.

Seviye 6

Çağdaş Yönetim Sorunları
En güncel düşünceyi kullanan bu modül, sürdürülebilirlik, ahlaki ve etik seçimler ve kurumsal değerler dahil, bugün yöneticilerin karşılaştığı sorunları araştırıyor. Küreselleşme, içinde yaşadığımız topluluklar ve ekonomik alanımızın değişme şekilleri dahil olmak üzere değişen dünyaya yansıtacaksınız.

Stratejik Yönetim
Bir dizi stratejik teori ve teknik uygulayarak, işinizi bu modülde başarıya ulaştırmak için yol haritasını nasıl tasarlayacağınızı öğrenin. Birleşme ve devralmalara, ortaklarla çalışarak, ulusal ve uluslararası planlamaya ve kuruluşların değişimi etkin bir şekilde yöneterek planlarını nasıl sunacağına bakacaksınız.

Kendini ve Başkalarını Yönetme
Bu modül, kendinizi ve başkalarını destekleme ve geliştirme temasına devam ediyor. Yaratıcılık ve karar verme araçlarının yanı sıra stres yönetimi tekniklerini, olumlu düşünme ve iddialı gelişmeyi öğrenin. İşe alımdan takım yönetimine kadar her şeyi gözden geçireceksiniz.

İnsan Kaynakları Yönetiminde Stratejik Konular
İK yönetimini hem iç hem de uluslararası düzeyde etkileyen iş eğilimlerini yakından takip edin. Bu modülde duygusal ve estetik emek, fırsat eşitliği, çeşitlilik ve etik ile karşılaşacaksınız.

Araştırma Yöntemleri ve Tezleri
Denetleyici eğitmeninizle, araştırmanızın derecesiyle ilgili disiplinlerarası bir alan belirleyerek, programın sizi en çok ilgilendiren bir alanda uzmanlaşmasını sağlayacaksınız.

Sanayi Ortaklıkları

BA (Hons) İşletme (İKY) (CMI) kursuna kayıt olduğunuzda, aşağıdaki ticari beceri geliştirme programlarına katılma seçeneğiniz olacaktır:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Ağ Akademisi
Günümüzün en değerli teknik becerilerini temel alan gerçek bir dünya edinin. En az 1 veya 2 yüksek talepli iş alanında teknik bilgi edinmek için gerçek ekipman, yazılım ve simülatörleri kullanın.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Patikası
Salesforce'u bir yönetim aracı olarak kullanmak, hesaplamak ve kullanmak için, işin bir çok yönünü kapsayan, seçilebilecek 140 Yol ve 520 rozet bulunmaktadır.

O nasıl çalışır?
Endüstri Ortaklarımıza katılım tamamen isteğe bağlıdır. Bu ilave ekstraları incelememeye katılımınızın veya kararınızın derecenizi veya aldığınız notları etkilemeyecektir.

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

“Arden'i kesinlikle öneriyorum, çünkü kendi başınıza sorunları araştırmayı ve çözmeyi öğreniyorsunuz ve gerekirse öğretmenlerle bir yedeğiniz var.”

Marcel Wahrhaftig,
BA (Hons) İşletme (CMI)
Almanya

118147_klSkK5E0.png

"Uzaktan Eğitim bana gerekli olan çok fazla esneklik sağladı. Çalışırken ve bir aile yetiştirirken eğitim almaktan onur duyuyorum."

Laura Benson
BA (Hons) İşletme (Pazarlama)
Birleşik Krallık

Uygunluk şartları:

Bu kursa katılabilmek için normalde sahip olmanız gerekir:

  • GCE A Seviyesi veya eşdeğeri iki konu, artı GCSE seviyesi veya eşdeğeri üç derste C derecesinde veya daha üstünden geçiyor; VEYA
  • Tanınan bir Erişim Programını veya eşdeğeri tamamladı.
  • Önceden öğrenmeleri İngilizce olarak öğretilmeyen öğrenciler için: IELTS 6.0 veya eşdeğeri (herhangi bir elementte 5.5'ten az olmamak üzere).

İş Tecrübeniz Varsa

Programı incelemek için motivasyonlarını gösterebilecek olanlardan gelen uygulamaları olumlu şekilde teşvik eder ve dikkate alırız. Başvurunuzu destekleyici özgeçmişinizi, özgeçmişinizi ve referanslarınızı birlikte isteyeceğiz.

harç

13.500 £ (İngiltere ve AB), 13.150 £ (Uluslararası)

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Devamını oku

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Daha Az