BA (Hons) İş ve Pazarlama

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

BA (Hons) İş ve Pazarlama

Bizim BA (Hons) İşletme ve Pazarlama derecesi online hızlı değişen çevre ve modern iş ve pazar tanıtım operasyonları geniş tabanlı ve kapsamlı bir anlayış ile öğrencilere donatıyor.

İş modülleri sizi giderek daha karmaşık sorunlara getirecek ve yenilikçi çözümler geliştirmek için bilgi ve anlayışınızı uygulamanızı teşvik edecektir. Pazarlama modülleri sadece pazarlama fonksiyonlarının organizasyonlardaki rolünü daha fazla kavramakla kalmayacak, aynı zamanda e-iş pazarlaması ve işletmeler arası pazarlama gibi uzmanlık alanlarını incelemenize de izin verecektir.

Neden bu konuyu inceliyorsun?

Pazarlama, en hızlı büyüyen yaratıcı endüstrilerden biridir ve birçok işletmenin yaptıklarının merkezinde. Tüketici analizi ve pazarlama programlarının planlanması ve uygulanması gibi kavramları keşfederken BA (Hons) Business ve Marketing, kariyer gelişiminize katkıda bulunacaktır. İş modüllerinden elde edilen daha geniş beceri ve bilgi birikimi, sizi bir dizi farklı kariyer yolunu takip etmenizi sağlayacak ve size araştırma, raporlama, analiz ve sunum konularında sağlam bir temel sunacaktır.

Öğretim yöntemleri ve stili

Geleneksel bir üniversite ortamının aksine, çevrimiçi derece kurslarımız bir Sanal Öğrenme Ortamı kullanmaktadır. Sistem, öğrenme sürecini gerçek zamanlı olarak izlemek ve yönetmek için tasarlanmıştır ve nerede olursanız olun öğrenme materyallerinize anında erişim sağlar.

Bu öğrenme platformu, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin gerçek zamanlı konuşmalara aktif olarak katılmalarına izin verir ve internet üzerinden dersleri ve seminerleri dinleyebilir ve görüntüleyebilir. Eğitim tamamen çevrimiçi gerçekleştirilir ve çalışma programı işinize ve kişisel taahhütlerinize uyabilir.

İşletme ve yönetim kursunuz boyunca özel bir Öğrenci Danışmanı tarafından desteklenmekte ve diğer öğrencilerle ve öğretmeninizle düzenli olarak etkileşim kurma olanağına sahip olursunuz.

Değerlendirme yöntemleri

Sınavlar yerine değerlendirmeye atama temelli bir yaklaşım benimsiyoruz. İş ve Pazarlama ödevleri, gerçek hayattaki iş deneyimine dayanır ve öğretmenler tarafından sürekli olarak değerlendirilir.

Geçerli geçici notunuzun programın başlangıcından itibaren her zaman farkında olacak, mevcut çalışma yöntemlerinin başarısını değerlendirebilmenizi ve iyileştirilecek alanları açıkça belirlemenizi sağlayabilirsiniz.

Bu şeffaflığın, kursunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gerekli bilgileri verdiğine inanıyoruz. Bunu şu yollarla gerçekleştiririz:

  • not defterinizde notlarınızı açıkça göstererek öğrenme platformuna her giriş yaptığınızda görülebilir;
  • not defterinizin her zaman güncel olmasını sağlamak için değerlendirilen işin hızlı dönüşü;
  • yıl sonu sınavlarını beklemek yerine çalışmanızı modül boyunca değerlendirmek;
  • Öğrenci Danışmanınızla düzenli olarak iletişim kurduğunuzdan emin olmak;
  • Değerlendirme kriterlerimizin tasarımında sadelik ve şeffaflık.

Ayrıca öğrenciler tarafından sunulan işlerin gerçek olmasını sağlama politikamız da var. Tüm çalışmaların sıklıkla değerlendirildiği gerçeğinin yanı sıra, intihal kontrolü için iyi kurulmuş bir elektronik izleme sistemi kullanıyoruz. BA (Hons) İş ve Pazarlama dereceniz başarıyla tamamlandığında, Essex Üniversitesi, Colchester Kampüsü'nde bir mezuniyet törenine katılmaya davet edileceksiniz.

Kariyer yerleri

Bir işletme ve pazarlama derecesi, size eleştirel ve yansıtıcı bir pazarlama anlayışı ve daha geniş bir uluslararası iş ortamı ile ilişkisini sağlayacaktır.

Mezunlarımızın çalışmalarında elde ettiği derinlemesine anlayış, danışmanlık, reklamcılık, dijital pazarlama ve proje koordinasyonu ve genel yönetim gibi alanlarda kariyerlere yol açmıştır.

Giriş koşulları

Hem akademik hem de iş tabanlı deneyimlerinizin yanı sıra kursu gerçekleştirme motivasyonunuza bakan esnek giriş gereksinimlerine sahibiz. BA (Hons) İşletme ve Pazarlama lisans programımıza iki giriş yolu vardır:

1 - Akademik Giriş Güzergahı

BA (Hons) İşletme ve Pazarlama lisans programımız için Akademik Giriş Rotası şartlarını yerine getirebilmek için asgari olarak aşağıdaki niteliklere sahip olmalısınız:

  • İki A-seviyesi veya eşdeğeri; artı
  • İngilizce ilk diliniz değilse IELTS (Akademik) 6.0 veya eşdeğeri.
  • IELTS veya eşdeğer bir yeterliliğe sahip değilseniz, öğrencilerin ücretsiz çevrimiçi İngilizce testi yapmasını isteriz.

2 - İş Deneyim Rotası

Çok çeşitli şekillerde beceriler kazandırabileceğinizi ve önceki akademik performansın bir başvuranın kabiliyetinin tek göstergesi olmadığını kabul ediyoruz. Bu nedenle, yukarıdaki asgari akademik standartlara uymuyorsanız, Açık Giriş Güzergahı'ndan kayıt yaptırmaya uygun olabilirsiniz.

Başvurunuz, dersi yapma motivasyonunuzu, önceden iş tecrübenizi ve programı başarıyla tamamlama yeteneğinizi gösteren diğer ilgili nitelikleri hesaba katarak bireysel olarak dikkate alınacaktır.

Bu rota ile kabul edilen öğrencilerin kursa başlaması ve ilk üç hafta boyunca kendileri için doğru olup olmadığının bir değerlendirmesini yapmasına izin verilecektir. Tüm adaylar, çalışmalarına devam etmek için bu süre içinde ilk atamaları geçmelidir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Devamını oku

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Daha Az
Colchester , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az