BA (Hons) İş

Genel

Program açıklaması

Kursa Genel Bakış

Arden University çevrimiçi BA (Hons) Business

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz çerçevesinde iş ve yasal bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, sizi iş liderliğine bir varlık haline getirmek için gereken ses anlayışıyla donatır ve sizi kariyer hedeflerinize daha da yaklaştırmanıza yardımcı olur.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, İngiltere yasalarına ve yasal sisteme özellikle odaklanarak, işletmenizdeki değişime ilham vermenize ve yönetmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Kurs Modülleri

Seviye 4

Disiplinlerarası Çalışma Becerileri
Becerilerini bir öğrenci olarak geliştir ve problemlere farklı açılardan bak. Çevrimiçi akademik topluluğunuza ve program için gerekli temel becerilere giriş yaptıktan sonra, işverenlerin aradığı kişisel becerileri geliştireceksiniz.

İş Ortamını Anlamak
İşletme yapısı ve paydaş sorumluluklarıyla başa çıkın. Bu modül ile arz ve talep, rekabet, piyasalar ve devlet etkileri gibi temel iş kavramlarını anlamaya başlayacaksınız.

İngiliz Hukuk Sistemi
İçtihat hukuku ve mevzuat arasındaki farkları öğrenin ve Parlamento ile hukuk sisteminin birlikte nasıl çalıştığını analiz edin. İngiltere ve Galler'deki yargı, yetki verilmiş mevzuat ve hukuk kategorilerini anlamak için yasal kelime haznenizi de geliştireceksiniz.

Sözleşme kanunu
Bu modülde, İngilizce sözleşme hukukunun unsurlarını ve bugün nasıl olduğu ortaya çıktı. Yasal sorunların çözülmesine yardımcı olmak için sözleşme hukukunun ilkelerini uygulama becerilerini geliştireceksiniz.

Pazarlamanın İlkeleri
Bu modül temel tanımlarla başlar, bundan sonra işletmeleri ve daha geniş pazarları analiz etmeyi öğrenirsiniz. Pazarları parçalara ayırmayı ve pazarlama stratejinize dinamik pazarlama araçları uygulamayı öğreneceksiniz.

Örgütlerde İnsanlar
Başarılı organizasyonlar çalışanlarına nasıl liderlik edeceklerini ve motive edeceklerini bilirler ve bu modül insanların uğraşmalarını araştırır. Ekiplerin en iyi nasıl çalıştığını ve değişimi etkili bir şekilde yönetmeyi öğreneceksiniz.

Seviye 5

Uygulamadaki Araştırma Etiği
Bu modül size kendi tasarımınızın bir parçası olarak yeteneklerinizi sergileme şansı veriyor. Metodolojiyi belirleyecek, çeşitli beceriler geliştirecek ve üstlendiğiniz işin etik sorunlarını göz önünde bulunduracaksınız. Daha sonra, son projenize doğru çalışırken pratik bir şekilde dahil edersiniz.

Kültürler Arası Yönetme
Küresel ticaret, ulusal kültürleri dikkate almamızı gerektiriyor. Bu modül, ürünlerimizin farklı pazarlarda nasıl çalışacağını, çok kültürlü bir işgücünü nasıl kolaylaştıracağını ve modern iş için kritik olan diğer konuları sorar.

Tort 1 - İhmal Tortu
Tort olarak bilinen geniş hukuk alanında en büyük bileşen “ihmal” olarak adlandırılmaktadır. Hangi sorumlulukların bireylere veya kuruluşlara borçlu olduğunu ve sonuçlarının yetersiz kaldığını düşüneceksiniz.

Tort 2 Kanunu - Arazi ve Diğer Türler
Bu ikinci Tort modülünde izinsiz girme, sıkıntı ve hakaret gibi konuları ele alacaksınız. Bu kuralları gerçek hayattaki sorunlara uygulayan bu modül, yasa ihlalleriyle başa çıkma ve insanları riskten koruma yeteneğinizi geliştirecektir.

Avrupa Birliği Hukuku
Avrupa Hukuku, Birleşik Krallık'ta önemli bir etkiye sahip olmasına rağmen, İngiltere ve AB arasındaki ilişkilerin önümüzdeki yıllarda nasıl değişeceğini kimse bilmiyor. Bu, bir gecede silinmeyecek ve birkaç yıl boyunca AB yasalarının anlaşılması gerekecektir.

kuruluş

Seviye 6

Şirket hukuku
Modern şirket hukukunun temellerini keşfedin ve birbirleriyle ilgili temel teorilerin ve uygulamaların nasıl olduğunu düşünün. Modern işletmeyle ilgili çağdaş etik sorunların bazılarını inceleyerek, uygulamalı deneyim kazanma ve konuyu araştırmak için kendi 'sahte' şirketinizi kurma şansına sahip olacaksınız.

İş kanunu
Bu modül, çalışan, işveren, sendikalar, hükümet ve AB arasındaki hassas dengeye bakar. İşçinin haklarını, küresel gerilemeyi, çalışan ve çocuk korumasını keşfedecek ve işyeri için çok fazla devredilebilir beceri geliştireceksiniz.

Çağdaş Yönetim Sorunları
En güncel düşünceyi kullanan bu modül, sürdürülebilirlik, ahlaki ve etik seçimler ve kurumsal değerler dahil, bugün yöneticilerin karşılaştığı sorunları araştırıyor. Küreselleşme, içinde yaşadığımız topluluklar ve ekonomik alanımızın değişme şekilleri dahil olmak üzere değişen dünyaya yansıtacaksınız.

Uluslararası Yönetim
Uluslararası şirketlerin dünyadaki ekiplerle nasıl işlediğini inceleyin. En etkili teknikleri kullanarak uzak ekipleri kültürel farklılıklarla yönetmeyi öğrenin.

Araştırma Planlaması

Sanayi Ortaklıkları

BA (Hons) İşletmesine kaydolduğunuzda

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Ağ Akademisi
Günümüzün en değerli teknik becerilerini temel alan gerçek bir dünya edinin. En az 1 veya 2 yüksek talepli iş alanında teknik bilgi edinmek için gerçek ekipman, yazılım ve simülatörleri kullanın.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Patikası
Salesforce'u bir yönetim aracı olarak kullanmak, hesaplamak ve kullanmak için, işin bir çok yönünü kapsayan, seçilebilecek 140 Yol ve 520 rozet bulunmaktadır.

O nasıl çalışır?
Endüstri Ortaklarımıza katılım tamamen isteğe bağlıdır. Bu ilave ekstraları incelememeye katılımınızın veya kararınızın derecenizi veya aldığınız notları etkilemeyecektir.

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

“Arden'i kesinlikle öneriyorum, çünkü kendi başınıza sorunları araştırmayı ve çözmeyi öğreniyorsunuz ve gerekirse öğretmenlerle bir yedeğiniz var.”

Marcel Wahrhaftig,
BA (Hons) İşletme (CMI)
Almanya

118147_klSkK5E0.png

"Uzaktan Eğitim bana gerekli olan çok fazla esneklik sağladı. Çalışırken ve bir aile yetiştirirken eğitim almaktan onur duyuyorum."

Laura Benson
BA (Hons) İşletme (Pazarlama)
Birleşik Krallık

Uygunluk şartları:

Bu kursa katılabilmek için normalde sahip olmanız gerekir:

  • GCE A Seviyesi veya eşdeğeri iki konu, artı GCSE seviyesi veya eşdeğeri üç derste C derecesinde veya daha üstünden geçiyor; VEYA
  • Tanınan bir Erişim Programını veya eşdeğeri tamamladı.
  • Önceden öğrenmeleri İngilizce olarak öğretilmeyen öğrenciler için: IELTS 6.0 veya eşdeğeri (herhangi bir elementte 5.5'ten az olmamak üzere).

İş Tecrübeniz Varsa

Programı incelemek için motivasyonlarını gösterebilecek olanlardan gelen uygulamaları olumlu şekilde teşvik eder ve dikkate alırız. Başvurunuzu destekleyici özgeçmişinizi, özgeçmişinizi ve referanslarınızı birlikte isteyeceğiz.

harç

13.500 £ (İngiltere

Son Güncelleme Eylül 2019

Okul Hakkında

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Devamını oku

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Daha Az