BA (Hons) İşletme ve İşletme (Kontör)

Genel

Program açıklaması

İşverenler tarafından değer verilen beceri ve bilgileri geliştirin ve CV'nize, önceki niteliklerinizi (örneğin: Tam bir lisans derecesi almak için profesyonel beden nitelikleri veya HND / FdA veya eşdeğeri) -% 100 çevrimiçi.

Kurs, iş bilgisiyle teorik uygulamanın bir kombinasyonunu sunarak, faaliyetlerinizin çeşitli iş temelli öğrenme çıktıları üzerindeki etkinliğini değerlendirmenizi sağlar. Ticari zorluklara girişimci ve girişimci yaklaşımlar geliştirmeyi vurgular ve geleneksel olmayan, işyeri tabanlı yollardan girenlere üniversite tabanlı bir işletme ve yönetim eğitimi sunar.

Temel felsefe, işletmelere yönelik yaratıcılık, yenilikçilik, planlama, uygulama ve yönetim süreçlerini kapsayan, işletme için girişimci bir yaklaşım geliştirmeye odaklanır. Bilgi edinme ve uygulamayla ilgili öğrenmenin bu birleşimi, kendi yönetim ufkunuzu geliştirmenize ve deneyiminizi esnek değerlendirmeler yoluyla pratik bir şekilde uygulamanıza olanak sağlar. İşe dayalı öğrenme modülü aracılığıyla, konu alanları arasındaki fikirleri çapraz gübreleme yeteneği pekiştirilir.

Çevrimiçi öğrenme

Çevrimiçi öğrenme İşletmelerden yaratıcı yazılara kadar her biri size ve diğer taahhütlerinize uyacak şekilde tasarlanmış çok çeşitli esnek çevrimiçi öğrenme kursları sunuyoruz.

Ders yapısı

Çekirdek modüller

 • İş büyümesi
 • Yenilik, Yaratıcılık ve Kurumsal
 • İnsanlarla Verimlilik
 • Mesleki Proje

Sunulan modüller değişebilir.

Nasıl öğrenirsin

Yüksek kaliteli çevrimiçi ve sınıf içi öğrenme deneyimleri geliştirme ve sunma konusunda deneyimli ve dünya genelinde yer alan çevrimiçi öğrenciler için tasarlanmış özel öğrenme deneyimleri aracılığıyla öğrenme yolculuğunuzda desteklenmiş modül öğretmenleri tarafından öğreniminiz boyunca yönlendirilirsiniz.

Diğer öğrencilerden bağımsız olarak içerikle (video dersleri, okuma ve çevrimiçi görevler gibi) ilgileniyorsunuz. Bununla birlikte, eşler arası öğrenmeyi desteklemek için tasarlanan çevrimiçi işbirliği araçlarıyla kendinizi işbirliği içinde bulmanız, ağ kurmanız ve grup öğrenme etkinliklerine dalmanız beklenir. Bu araçlar, sınıfta yaşanacak öğrenme deneyimlerini kavramların, teorilerin ve vaka uygulamalarının tartışılması ve tartışılmasıyla çoğaltır.

Kursun öğrenme ve öğretme stratejisi, sizler, işverenler ve daha geniş topluluk tarafından tanınan ve değer verilen yüksek kaliteli becerilere ve özelliklere sahip kendine güvenen bireyler geliştirmemizi sağlar. Bu yoluyla elde edilir:

 • biçimlendirici ve özetleyici değerlendirmeler kullanmak.
 • sizi işbirlikli öğrenme süreçlerine aktif olarak dahil eder.
 • istihdam edilebilirlik becerilerini geliştirmek.
 • öğrenme ve konu içeriğini uygun olan yerlerde uluslararası bir bağlama yerleştirme.
 • İlgili öğrenme teknolojisinden yararlanma.

Nasıl değerlendirilirsiniz

Bir dizi değerlendirme deneyimliyorsun. Bunlar, hem sizin hem de modül liderlerinizin rotanızdaki modüller ile nasıl bir ilerleme kaydettiğinize karar vermesine yardımcı olur. Değerlendirmeler biçimlendirici olabilir (konuyla ilgili daha fazla gelişim ve anlayışınızı desteklemek için anlayışınızı test etmenize ve geri bildirim almanıza izin vermek için) veya özetleyici (değerlendirmenin modülün son işaretine göre sayılacağı) olabilir.

Engellilik Hizmetleri ekibimiz, duyu bozukluğu veya disleksi gibi öğrenme güçlüğü gibi engellerden kaynaklanan ek ihtiyaçları olan öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Giriş koşulları

Çalışmalarınız sırasında geliştirdiğiniz veya geliştirdiğiniz yönetim bilgi ve becerilerini kullanmanıza izin veren bir pozisyonda veya gönüllü olarak çalışmanız beklenir.

Bu kursa giriş dört yoldan biriyle yapılabilir:

 • Birinci rota: Teesside University , bir lisans dersi için standart giriş kriterleri. Uluslararası başvuru sahipleri için uluslararası sayfalarda IELTS şartları tanımlanmıştır.
 • İkinci rota: Liderlik Enstitüsü
 • Üçüncü yol: Yönetim CMI Seviye 5 Diploması
 • Dördüncü yol: Profesyonel kalifiye personelin kursa girmeye çalıştığı yerlerde, APEL (Yetkilendirilmiş Öncesi / Deneyimsel Öğrenme *) aracılığıyla tanınma verilecek ve ilgili deneyimler duruma göre değerlendirilecektir.

ILM / CMI Seviye 5 ile eşleştirilebilen diğer yeterlilikler de ders ekibinin takdirine bağlı olarak kabul edilir.

* Önceki / Deneyimsel Öğrenmenin Akreditasyonu

Bu ders derece düzeyinde öğrenime erişimi genişletir. Kursun doğası, önceki öğrenmeyi tanıma mekanizması ile birlikte, giriş için başka bir yol sağlar. İşyeri gibi önceki deneyimlerinizden öğrenerek bilgi ve becerilere ulaştığınızı gösterebilmelisiniz.

Ek bilgi için lütfen giriş bölümümüze giriş koşullarına bakınız.

Kariyer fırsatları

Bu kurs, gelecekteki kariyer gelişimi ve ilerlemesini geliştirmek ve mümkün kılmak için bilgi ve deneyimi geliştirmek için ideal bir yoldur.

Bu kursun mezunları kendinden emin, girişimci ve proaktifdir. Çok çeşitli sektör ve iş rollerinde işverenlere caziptirler ve birçoğu başarılı iş liderleri ve girişimcileri olmaya devam eder.

Son Güncelleme Oca 2020

Okul Hakkında

At Teesside University, we offer a broad range of flexible, online and open learning courses designed to fit around you and your other commitments, putting you in control of pace and place.

At Teesside University, we offer a broad range of flexible, online and open learning courses designed to fit around you and your other commitments, putting you in control of pace and place. Daha Az