BA (Hons) İşletme ve Bilgi İşlem

Genel

Program açıklaması

Coronavirus (Covid-19) güncellemeleri:

Mevcut alım miktarımız açık. Tüm kurslarımızda kesintisiz bir öğrenme deneyimi sunmaya devam ediyoruz. Çevrimiçi eğitim sunan 25 yılı aşkın deneyime sahip Uzaktan Eğitim uzmanlarıyız.

Kursa Genel Bakış

Arden University çevrimiçi BA (Hons) İşletme ve Bilgisayar programı, kariyerinizde bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olmak için gereken becerileri ve bilgileri sağlayacaktır. Bu BA (Hons) İşletme ve Bilgi İşlem Derecesi, bir işletmenin stratejik hedeflerine ulaşmada iş ve bilgi işlem kavramlarının etkisine odaklanan temel iş uygulamaları hakkında bir anlayış geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Arden'in esnek çalışma modu, mevcut taahhütleriniz doğrultusunda iş ve BT bilgilerinizi geliştirmenize olanak sağlar. Bu program, herhangi bir işletmeye varlık oluşturmak ve gerekli kariyer hedeflerine daha yakın olmanıza yardımcı olmak için gereken becerileri sağlayacaktır.

Arden'in sunduğu tüm programlar, istihdam edilebilirliğe, pratik becerilere ve kariyer başarısına güçlü bir şekilde odaklanmaktadır. Bu program, özellikle mevcut bilgi işlem ve BT eğilimlerine odaklanarak, işletmenizdeki değişime ilham vermenize ve yönetmenize yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Kurs Modülleri

Seviye 4

Disiplinlerarası Çalışma Becerileri
Bu açılış modülü problemlere farklı açılardan bakmanıza ve öğrenen olarak becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Çevrimiçi akademik topluluğunuzla tanışacak ve kariyer fırsatlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak temel kişisel ve mesleki becerileri geliştirmeye başlayacaksınız.

Bilgisayar Teknolojisi
Sistem tasarımı, donanım, yazılım ve ağ temelleri hakkında genel bilgi edinebilirsiniz. Bu modül, bina ve bilgisayar sistemlerinin bakımı ve kullanıcıların gereksinimlerini karşılama konusunda pratik bir bakış açısı sunar.

Örgütlerde Bilgi Sistemleri
Bu modül, veri toplama yollarını, hangi verilere ihtiyacınız olduğunu ve kuruluşunuza üstünlük sağlamak için neleri almak istediğinizi belirleyerek bakar.

İş Ortamını Anlamak
İşletme yapısı ve paydaş sorumluluklarıyla başa çıkın. Bu modül ile arz ve talep, rekabet, piyasalar ve devlet etkileri gibi temel iş kavramlarını anlamaya başlayacaksınız.

Pazarlamanın İlkeleri
Bu modül temel tanımlarla başlar, bundan sonra işletmeleri ve daha geniş pazarları analiz etmeyi öğrenirsiniz. Ayrıca pazarları parçalara ayırmayı ve dinamik pazarlama araçlarını uygulamayı öğreneceksiniz.

Örgütlerde İnsanlar
Başarılı organizasyonlar çalışanlarına nasıl liderlik edeceklerini ve motive edeceklerini bilirler ve bu modül insanların uğraşmalarını araştırır. Ekiplerin en iyi nasıl çalıştığını ve değişimi etkili bir şekilde yönetmeyi öğreneceksiniz.

Seviye 5

Uygulamadaki Araştırma Etiği
Bu modül size kendi tasarımınızın bir parçası olarak yeteneklerinizi sergileme şansı veriyor. Metodolojiyi belirleyecek, çeşitli beceriler geliştirecek ve üstlendiğiniz işin etik sorunlarını göz önünde bulunduracaksınız. Daha sonra, son projenize doğru çalışırken pratik bir şekilde dahil edersiniz.

Veri iletişimleri
Tüm verilerinizi topladıktan ve bunun için uygun bir veritabanı oluşturduktan sonra, bu bilgilerin olması gereken yere taşınması gerekir. Bu modülde, verilerin bir ağda nasıl hareket ettiğini keşfedeceksiniz.

BT'de Kalite Sistemleri
Kalite standartları Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından belirlenir. Bu modül, BT endüstrisi için önemli olan ISO kodlarını, altın kalite standardını nasıl sunacağını ve neyin yanlış gidebileceğini açıklayacaktır.

Stratejik Bilgi Sistemleri
Bu modül, iş zekası (BI), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), kurumsal kaynak planlaması (ERP) ve iş performansı iyileştirme (BPI) gibi trendlere bakar. Organizasyonlarda bilgi sistemlerini daha iyi bir anlayışla stratejik bir bakış açısıyla geliştireceksiniz.

Kültürler Arası Yönetme
Küresel ticaret, ulusal kültürleri dikkate almamızı gerektiriyor. Bu modül, ürünlerimizin farklı pazarlarda nasıl çalışacağını, çok kültürlü bir işgücünü nasıl kolaylaştıracağını ve modern iş için kritik olan diğer konuları sorar.

Girişimcilik ve Girişimcilik
Her düzeydeki girişimcilerin gelişebilmeleri için belirli araç ve tekniklere ihtiyaçları vardır. Bu modül, ilk inovasyondan erken büyümeye ve ötesine kadar büyük işletmelerde ilerlemekle ilgilidir.

Seviye 6

Ağda Güncel Eğilimler
Sürekli gelişen bu modülde, son teknolojilere ve bunların insanlar üzerindeki etkilerine bakacaksınız. Yeni ürünlerin eski ürünler üzerinde gelişip gelişmediğini ve inovasyonun iletişim sektöründeki etkisini değerlendirirsiniz.

BT'de Yönetim
BT ve teknoloji alanlarında yönetici olmanın ne olduğunu keşfedeceksiniz. Bu modül, bir sonraki adımlarınızı keşfederken, nasıl dış kaynak kullanacağınızı, müteahhitlerle ve danışmanlarla nasıl baş edeceğinizi, kendi departmanınızı yönettiğinizi ve bir işletmeye nasıl sığabileceğinizi inceliyor.

Çağdaş Yönetim Sorunları
En güncel düşünceyi kullanan bu modül, sürdürülebilirlik, ahlaki ve etik seçimler ve kurumsal değerler dahil, bugün yöneticilerin karşılaştığı sorunları araştırıyor. Küreselleşme, içinde yaşadığımız topluluklar ve ekonomik alanımızın değişme şekilleri dahil olmak üzere değişen dünyaya yansıtacaksınız.

Uluslararası Yönetim
Uluslararası şirketlerin dünyadaki ekiplerle nasıl işlediğini inceleyin. En etkili teknikleri kullanarak uzak ekipleri kültürel farklılıklarla yönetmeyi öğrenin.

Araştırma Planlama ve Proje
Bu son modül, programın sizi en çok ilgilendiren bir alanda uzmanlaşma fırsatı sunar. Yönetici öğretmeninizle, araştırma derecenizle ilgili disiplinler arası bir alan belirleyeceksiniz. Bu büyük işi tamamlamak için programda edinilen tüm becerileri dahil etmeniz gerekecektir.

Sanayi Ortaklıkları

BA (Hons) İşletme ve Bilgisayar kursuna kayıt olduğunuzda, aşağıdaki işletme becerisi geliştirme programlarına katılma seçeneğiniz olacaktır:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

Cisco Ağ Akademisi
Günümüzün en değerli teknik becerilerini temel alan gerçek bir dünya edinin. En az 1 veya 2 yüksek talepli iş alanında teknik bilgi edinmek için gerçek ekipman, yazılım ve simülatörleri kullanın.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

Salesforce Patikası
Salesforce'u bir yönetim aracı olarak kullanmak, hesaplamak ve kullanmak için, işin bir çok yönünü kapsayan, seçilebilecek 140 Yol ve 520 rozet bulunmaktadır.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

Amazon Web Servisleri
Bulut çalışanlarına olan talebin artmasıyla AWS Educate, yeni nesil BT ve bulut uzmanları için akademik bir ağ geçidi sağlıyor

O nasıl çalışır?
Endüstri Ortaklarımıza katılım tamamen isteğe bağlıdır. Bu ilave ekstraları incelememeye katılımınızın veya kararınızın derecenizi veya aldığınız notları etkilemeyecektir.Öğrencilerimiz Ne Diyor?

yXbULR6cmdmsX-cO1ecGRe7-kWY9k7DSt-UsQbS5VrdYLarZeXuWWwByrJnpiNEtwg0j5omBKEwuaQVDKu_uqHMmQJCI8IjVNOlZ0U4Hapa7-taMBdSI_VVZF7Z82wt8n94XEYin

“Arden'i kesinlikle öneriyorum, çünkü kendi başınıza sorunları araştırmayı ve çözmeyi öğreniyorsunuz ve gerekirse öğretmenlerle bir yedeğiniz var.”

Marcel Wahrhaftig,
BA (Hons) İşletme (CMI)
Almanya

IV8P8PmtD6QTETiXmsPFC8eYT9rxATz2k2VsPbS7VDSIWZtpJA5CRCYnYbZfnAROPEBTYCXvPlDCCNmLnj8D_vCkwFbEDuF9l2KzBNaRFl0THmG3U6WoE5ZmRGSrNeEBRGjSCzwj

"Bu çevrimiçi kursu seçtim çünkü 4 çocuğum ve tam zamanlı bir işim var. En iyi yanı, çevrimiçi platform sayesinde zamanımı istediğim gibi düzenleyebilmektir."

Peter Huszaros
BSc (Hons) Hesaplama
Almanya

 

Uygunluk şartları

Bu kursa katılabilmek için normalde sahip olmanız gerekir:

  • GCE Seviyesinde veya eşdeğeri olan iki konu, artı GCSE seviyesindeki veya eşdeğeri üç derste C veya üzeri derecelerde geçer; VEYA
  • Tanınan bir Erişim Programı veya eşdeğeri tamamlandı
  • Önceden öğrenmeleri İngilizce olarak öğretilmeyen öğrenciler için: IELTS 6.0 veya eşdeğeri (herhangi bir elementte 5.5'ten az olmamak üzere).
İş Tecrübeniz Varsa

Programı incelemek için motivasyonlarını gösterebilecek olanlardan gelen uygulamaları olumlu şekilde teşvik eder ve dikkate alırız. Başvurunuzu destekleyici özgeçmişinizi, özgeçmişinizi ve referanslarınızı birlikte isteyeceğiz.

harç

13.500 £ (İngiltere ve AB), 13.150 £ (Uluslararası)

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Devamını oku

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Daha Az