BA (Hons) İşletme ve Yönetim

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

BA (Hons) İşletme ve Yönetim

İşletme ve Yönetim Lisans derecemiz, öğrencilerin bilgi ve becerilerini, iş ve yönetimin stratejik ve uluslararası boyutlarını anlamalarını sağlar. Ders, iş modellerini ve kavramlarını eleştirel bir şekilde değerlendirmek ve bunları gerçek dünya durumlarına uygulamak için gerekli uzmanlığı sağlayacaktır.

Neden bu konuyu inceliyorsun?

BA (Hons) İş ve Yönetimi eğitimi, pazarlar, müşteri davranışları, kurumsal strateji ve proje yönetimi konularında bilgi birikiminizi geliştirirken sizlere geniş bir yelpazede kariyer hazırlayacak. Özel, kamu ve gönüllü sektörlerdeki işverenlerle fırsatlar var, kendi işinizi yürütme olasılığından bahsetmiyoruz. Seçtiğiniz alanda çalışıyorsanız ve kariyerinizi geliştirmek istiyorsanız, kurs, örneğin pazarlama iletişimi veya işletme finansmanı gibi bir iş alanında uzmanlaşmanızı sağlayan esnek seçenekler içerir.

Öğretim yöntemleri ve stili

Geleneksel bir üniversite ortamının aksine, çevrimiçi derece kurslarımız bir Sanal Öğrenme Ortamı kullanmaktadır. Sistem, öğrenme sürecini gerçek zamanlı olarak izlemek ve yönetmek için tasarlanmıştır ve nerede olursanız olun öğrenme materyallerinize anında erişim sağlar.

Bu öğrenme platformu, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin gerçek zamanlı konuşmalara aktif olarak katılmalarına izin verir ve internet üzerinden dersleri ve seminerleri dinleyebilir ve görüntüleyebilir. Eğitim tamamen çevrimiçi gerçekleştirilir ve çalışma programı işinize ve kişisel taahhütlerinize uyabilir.

İşletme ve yönetim kursunuz boyunca özel bir Öğrenci Danışmanı tarafından desteklenmekte ve diğer öğrencilerle ve öğretmeninizle düzenli olarak etkileşim kurma olanağına sahip olursunuz.

Değerlendirme yöntemleri

Sınavlar yerine değerlendirmeye atama temelli bir yaklaşım benimsiyoruz. İşletme ve yönetim görevleri, gerçek hayattaki iş tecrübesine dayanır ve öğretmenler tarafından sürekli olarak değerlendirilir.

Geçerli geçici notunuzun programın başlangıcından itibaren her zaman farkında olacak, mevcut çalışma yöntemlerinin başarısını değerlendirebilmenizi ve iyileştirilecek alanları açıkça belirlemenizi sağlayabilirsiniz.

Bu şeffaflığın, kursunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için gerekli bilgileri verdiğine inanıyoruz. Bunu şu yollarla gerçekleştiririz:

  • not defterinizde notlarınızı açıkça göstererek öğrenme platformuna her giriş yaptığınızda görülebilir;
  • not defterinizin her zaman güncel olmasını sağlamak için değerlendirilen işin hızlı dönüşü;
  • yıl sonu sınavlarını beklemek yerine çalışmanızı modül boyunca değerlendirmek;
  • Öğrenci Danışmanınızla düzenli olarak iletişim kurduğunuzdan emin olmak;
  • Değerlendirme kriterlerimizin tasarımında sadelik ve şeffaflık.

Ayrıca öğrenciler tarafından sunulan işlerin gerçek olmasını sağlama politikamız da var. Tüm çalışmaların sıklıkla değerlendirildiği gerçeğinin yanı sıra, intihal kontrolü için iyi kurulmuş bir elektronik izleme sistemi kullanıyoruz. İşletme ve Yönetim alanında lisans dereceniz başarıyla tamamlandığında, Essex Üniversitesi, Colchester Kampüsü'nde bir mezuniyet törenine katılmaya davet edileceksiniz.

Kariyer yerleri

Bir işletme ve yönetim derecesi, çeşitli sektörlerde ve mesleklerde işverenler tarafından yüksek oranda ödüllendirilmenizi sağlayan çok çeşitli becerilerle donatılacaktır.

Mezunlarımızın çalışmalarında elde ettikleri derinlemesine bilgi birikimi, danışmanlık, insan kaynakları yönetimi, operasyon yönetimi, pazarlama, finans ve muhasebe ve genel yönetim gibi alanlarda kariyerlere yol açmıştır.

Giriş koşulları

Hem akademik hem de iş tabanlı deneyimlerinizin yanı sıra kursu gerçekleştirme motivasyonunuza bakan esnek giriş gereksinimlerine sahibiz. BA (Hons) İşletme ve Yönetim derece programımıza iki giriş yolu vardır:

1 - Akademik Giriş Güzergahı

BA (Hons) İşletme ve Yönetim derece programımız için Akademik Giriş Rotası şartlarını yerine getirebilmek için asgari olarak aşağıdaki niteliklere sahip olmalısınız:

  • İki A-seviyesi veya eşdeğeri; artı
  • İngilizce ilk diliniz değilse IELTS (Akademik) 6.0 veya eşdeğeri.
  • IELTS veya eşdeğer bir yeterliliğe sahip değilseniz, öğrencilerin ücretsiz çevrimiçi İngilizce testi yapmasını isteriz.

2 - İş Deneyim Rotası

Çok çeşitli şekillerde beceri kazanabileceğinizi ve önceki akademik performansın bir başvuru sahibinin yeteneğinin tek göstergesi olmadığını fark ederiz. Bu nedenle, yukarıdaki minimum akademik standartları karşılamıyorsanız, İş Deneyim Rotası üzerinden kayıt almaya uygun olabilirsiniz.

Başvurunuz, dersi yapma motivasyonunuzu, önceden iş tecrübenizi ve programı başarıyla tamamlama yeteneğinizi gösteren diğer ilgili nitelikleri hesaba katarak bireysel olarak dikkate alınacaktır.

Bu rota ile kabul edilen öğrencilerin kursa başlaması ve ilk üç hafta boyunca kendileri için doğru olup olmadığının bir değerlendirmesini yapmasına izin verilecektir. Tüm adaylar, çalışmalarına devam etmek için bu süre içinde ilk atamaları geçmelidir.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Devamını oku

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Daha Az
Colchester , İngiltere'de Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az