Filter
BA
Hız: Yarı zamanlı

En iyi Online Lisans Eğitimleri içinde Özel Eğitim 2019/2020

Sosyal Bilimler lisans derecesi almak birçok öğrencinin hedeflerinden biridir. BA derecesi alan öğrenciler genellikle alanlarında derinlemesine eğitim alır ve pratik kazanırlar ve profesyonel kariyerlerine hazırlanırken bu derece onlara birçok kapı açmaktadır.

Özel eğitim özel ihtiyaçları öğrenciler için destek sağlamaya odaklanmıştır bir bilim dalıdır. Bu alanın öğrenciler, davranışsal, duygusal, sosyal ve gelişimsel gecikmeler ile öğrenciler ile uğraşmak ve uygulamalı eğitim ve müdahalelere sağlamak öğrenebilirsiniz.

Online Sosyal Bilimler Lisans(BA) içinde Özel Eğitim

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Özel Eğitim

IUBH Fernstudium

Sosyal yapıları dahil etme anlamında teşvik etmek mi istiyorsunuz? İnsanları her zaman bütünsel olarak düşünmek senin için önemli mi? Lisans Özel İhtiyaç Eğitimi programı ... [+]

Lisans özel eğitim

Sosyal yapıları dahil etme anlamında teşvik etmek mi istiyorsunuz? İnsanları her zaman bütünsel olarak düşünmek senin için önemli mi? Lisans Özel İhtiyaç Eğitimi programında, engellilerin ve özel ihtiyaçların topluma katılmasını ve zor yaşam koşullarını telafi etmeyi öğreneceksiniz. Bu amaçla, sizi gelecekteki olası liderlik fonksiyonlarına hazırlayacak sağlam, pratik, somut ve bilimsel kavramlar sunuyoruz.

Uzaktan Eğitim Özel İhtiyaç Eğitiminde öğrencilere, şifalı eğitim (staj) pratik projesini başarıyla tamamlamaları halinde devlet onaylı iyileştirici eğitimci / iyileştirici eğitimci unvanı verilir.

Akredite derece... [-]
Almanya Bad Honnef
Açık Kayıt
Almanca
Yarı zamanlı
36 - 72 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku