close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online BA'ler içinde Emlakçılık 2020

Sosyal Bilimler lisans derecesi almak birçok öğrencinin hedeflerinden biridir. BA derecesi alan öğrenciler genellikle alanlarında derinlemesine eğitim alır ve pratik kazanırlar ve profesyonel kariyerlerine hazırlanırken bu derece onlara birçok kapı açmaktadır.Emlak programı gayrimenkul geliştirme, inşaat ve finans gerekli araçları öğretir. Bu gayrimenkul yüksek ödül alanda… Devamını oku

Sosyal Bilimler lisans derecesi almak birçok öğrencinin hedeflerinden biridir. BA derecesi alan öğrenciler genellikle alanlarında derinlemesine eğitim alır ve pratik kazanırlar ve profesyonel kariyerlerine hazırlanırken bu derece onlara birçok kapı açmaktadır.

Emlak programı gayrimenkul geliştirme, inşaat ve finans gerekli araçları öğretir. Bu gayrimenkul yüksek ödül alanda kariyer arıyorlar profesyoneller için tasarlanmıştır.

Online Sosyal Bilimler Lisans(BA) içinde Emlakçılık

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
IUBH Fernstudium
Bad Honnef, Almanya

Konutlar, ticari alanlar veya tüm sokak manzaraları olsun - binalar veya mülklerin olduğu yerlerde, bunları yöneten biri de vardır.

Konutlar, ticari alanlar veya tüm sokak manzaraları olsun - binalar veya mülklerin olduğu yerlerde, bunları yöneten biri de vardır. -
BA
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 aylar
Almanca
e-Öğrenme

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları