Cevrimiciprogramlar.com

Karşılaştır Online Sosyal Bilimler Lisansı içinde Medya ve Tasarım Almanya'da 2019/2020

Sosyal Bilimler lisans derecesi almak birçok öğrencinin hedeflerinden biridir. BA derecesi alan öğrenciler genellikle alanlarında derinlemesine eğitim alır ve pratik kazanırlar ve profesyonel kariyerlerine hazırlanırken bu derece onlara birçok kapı açmaktadır.

Medya ve tasarım platformlarında geniş bir yelpazede dijital sanat, grafik, animasyon ve diğer ürünlerin oluşturulmasını içerir. Her ikisi de iki boyutlu ve üç boyutlu dünyalar bilgisayar oyunları, televizyon, sinema filmlerinin, mobil cihazlar, çevrimiçi sohbet, sosyal medya ve sanal gerçeklik simülatörleri de dahil olmak üzere birçok uygulamada kullanılmak üzere hazırlanmış bulunmaktadır.

Almanya, Almanya resmi Federal Cumhuriyeti, Batı-Orta Avrupa'da federal bir parlamenter cumhuriyettir. Ülkenin 16 devletler ve sermaye oluşur ve en büyük şehri Berlin olduğunu.

Online Sosyal Bilimler Lisans Program içinde Medya ve Tasarım Almanya'da

1 Sonuçlar Medya ve Tasarım, Almanya Filter

Lisans Medya Tasarımı

IUBH Fernstudium
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 36 - 72 aylar Açık Kayıt Almanya Bad Honnef + 1 daha

Neredeyse hiç bir alanda toplumun dijitalleşmesi, tüm medya yönleriyle iletişimde olduğu kadar acil bir etkiye sahiptir. Buna göre, medya sektöründeki iş profilleri tamamen değişmiştir. Bilgilerin tasarımı ve iletimi her zaman medya tasarımcılarının temel görevi olmuştur; Dijital dünyada bunu başarıyla yapmak birçok yeni beceri gerektiriyor. Web tasarımı, çapraz medya stratejileri, video düzenleme ve uygulama geliştirme "klasik" ile aynı derecede önemlidir ancak tipografi ve tasarım, baskı teknolojileri ve iletişim teorisi hakkında daha az önemli bilgi yoktur.