ONLINESTUDIES

Online İşletme Lisansları içinde Finans 2021

Bir İşletme Lisans derecesi, bilgilerini geliştirmek ve seçtikleri çalışma alanlarında çalışmak için gerekli becerileri kazanmak isteyen birçok öğrencinin hedefidir. Bu derece onları belirli bir alanda çalışmaya hak kazanır ve bazı durumlarda yüksek lisans derecesine hak kazanmak için onlara gerekli araçları sağlayabilir.

Mali bir çevrimiçi BBA nedir? Bu, mezunlara finans alanında başarılı olmak için gerekli araçları sağlayan bir derece. Finans alanında BBA'sını tamamlayan öğrenciler, finans, bankacılık, muhasebe, hisse senetleri ve tahviller ile piyasanın derinlemesine bir anlayış kazanmalıdır. Program aracılığıyla, uygulamalı araştırma, finansal liderlik, politika hazırlama ve uygulama, iletişim ve sunum yaratma gibi ek beceriler almalılar. Gerekli kurs, temel finans, gelişmiş muhasebe, stratejik işletme yönetimi, küresel pazarlama stratejileri ve yönetim ve liderlik içerebilir.

Çevrimiçi bir BBA finansmanı alan öğrenciler seçtikleri alanda kariyer için daha iyi hazırlanmış olmalıdırlar. Ayrıca, daha iyi bir yüksek lisans programı ile çalışmalarını ilerletmek için hazır olabilirler.

Mali bir çevrimiçi BBA'yı tamamlama maliyeti, dünyanın neresinde okulun bulunduğu ve bir öğrencinin tam veya yarı zamanlı çalışmayı seçip seçmediği gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Maliyetler hakkında daha fazla bilgi edinmek için öğrenciler seçim okullarıyla iletişime geçmelidir.

Lisans derecesini aldıktan sonra, finans alanında BBA olan öğrenciler için kariyer seçenekleri değişebilir. Birçoğu bankacılık sektöründe aktüer, risk yönetim sorumlusu, muhasebeci veya şube müdürü olarak çalışmayı seçecektir. Daha yüksek kazanç elde etmek isteyenler, kariyerlerini, birkaç isim vermek üzere bir müdür, sigorta komisyoncusu, CEO ya da şef mali görevli olmak için ilerletebilir.

Öğrenciler dünyadaki pek çok okulda çevrimiçi BBA programları finanse ederler.Çevrimiçi programlar, yoğun bir programa sahip olan veya tipik bir üniversite programına uymayan kişilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

 

7 Sonuçlar Finans Filter

Lisans Uluslararası İşletme (BBA) Finansal Hizmetler Yönetimi

New European College
BBA
BBA
Eki 2021
<
Tam zamanlı
<
6 dönem
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Finansal Hizmetler Yönetimi, farklı bankacılık dallarına bakar: Sigorta, Finansal Danışmanlık ve Yatırım. Öğrenciler ipotekler, krediler, sigorta, emekli aylıkları, yatırımlar ...

Devamını oku

Uluslararası Finans BBA uzmanlığı

Rushford Business School
BBA
01 Şub 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
30 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Rushford Business School Uluslararası Finans BBA programı, öğrencilere iş dünyasına başarılı bir giriş için sağlam bir temel oluşturacak pratik beceriler ve iş temellerinin te ...

Devamını oku

Dijital Finans ve Fintech ile İşletme ve Dijital İnovasyon Online Lisans

GBSB Global Business School - Online programs
BBA
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

GBSB Global'in Dijital Finans ve Fintech ile Çevrimiçi İşletme ve Dijital İnovasyon Lisansı, bugün finans piyasalarını ve bugün mevcut olan profesyonel fırsatları kapsayan çok ...

Devamını oku

Yürütme lisans muhasebe ve finansal yönetim var

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Muhasebe ve Finansal Yönetim derecesi çalışma programı Bu İcra Lisans (Ebba) aynı alanda ya da benzer, Lisans bir yönetici pozisyonunda en az 3 yıl süreyle yüksek okuldan sonr ...

Devamını oku

İşletme Lisans (Pazarlama, İK, İslam Muhasebesi ve Finans)

Lakshveer Overseas Solution
BBA
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bilgi, kilit beceriler ve bağımsız ve hayat boyu öğrenme kapasitesi geliştirerek hem akademik hem de mesleki öğrencilerin ilerlemesini kolaylaştırın.

Devamını oku

Finans alanında BBA

Mind Development Academy
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Finans Lisans (BS) programı amacı, yönetilen kaynakların değerini en üst düzeye çıkarmak amacıyla finansal kaynakların çeşitli rekabet fırsatları arasında tahsisine ilişkin ka ...

Devamını oku

Muhasebe ve finansal yönetim lisans

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Muhasebe ve Finansal Yönetim çalışma programı Lisans (BBA) finans departmanı merkezli yönetime odaklanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Devamını oku