ONLINESTUDIES

Online Lisans Eğitimleri içinde Finansal Yönetim 2021

Çevrimiçi bir BBA veya İşletme Yönetimi Lisansı, işletmenin temelleri üzerine odaklanan ve çevrimiçi kurs vasıtasıyla üç dört yılda tamamlanabilir. Bu program için müfredat genel çalışmaları içerebilir ancak özellikle finans, yönetim ve bankacılık gibi iş alanlarında yoğunlaşmalara izin verir.

Finansal Yönetim'de çevrimiçi BBA nedir? Bu lisans programı katılımcılar, finans, muhasebe ve yönetim alanlarında temel bilgi sağlar. Öğrenciler küresel finans piyasaları, finansal teori ve uygulamalar, ekonomi ve yatırım ilkeleri hakkında bilgi sahibi olurlar. Vaka projeleri şeklinde eğitim ve uygulamalı deneyimle kurslar genellikle öğrencileri hem bireylerin hem de işletmelerin mali hedeflerini karşılamak için bütçeleri, varlıkları ve yatırımları analiz etmeye ve yönetmeye hazırlar.

Finansal Yönetim'de online bir BBA ile öğrenciler, eleştirel düşünme becerilerini ellerinde tutarlar ve finansal alan içerisinde iletişim kurmayı ve bilinçli kararlar almayı öğrenirler. Üstün analitik ve yönetsel becerileri onları şirket ortamında ayrı bir yere koyabilir.

Bir çevrimiçi BBA kazanma maliyeti okuldan okula değişir. Her bir kurumu araştırmak ve kayıt ücretlerini daha iyi anlamak için doğrudan onları aramak en iyisidir.

Finansal Yönetim'de BBA olan birisi için çeşitli kariyer seçenekleri bulunmaktadır. Bazı mezunlar ticari bankacılık, kredi yönetimi veya kişisel finansal danışmanlık alanlarında kariyer yapmak için yeni keşfedilen yönetim ve analitik becerilerini kullanmaktadır. Diğerleri, şef mali görevliler, yatırım analistleri, bütçe analistleri veya firma hazineleri haline gelir. Bu derece ile pek çok mezun kamu ve özel sektörde iş olanakları buluyor.

Finansal Yönetim'de çevrimiçi BBA kazanmak, işletme ve finans alanında kariyer yapmak için harika bir yoldur. Birçok üniversite bu derece derecesi sunuyor. Sizin için en uygun olanı bulmak için, aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Finansal Yönetim Filter

Lisans Uluslararası İşletme (BBA) Finansal Hizmetler Yönetimi

New European College
BBA
BBA
Eki 2021
<
Tam zamanlı
<
6 dönem
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme

Finansal Hizmetler Yönetimi, farklı bankacılık dallarına bakar: Sigorta, Finansal Danışmanlık ve Yatırım. Öğrenciler ipotekler, krediler, sigorta, emekli aylıkları, yatırımlar ...

Devamını oku

Yürütme lisans muhasebe ve finansal yönetim var

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Muhasebe ve Finansal Yönetim derecesi çalışma programı Bu İcra Lisans (Ebba) aynı alanda ya da benzer, Lisans bir yönetici pozisyonunda en az 3 yıl süreyle yüksek okuldan sonr ...

Devamını oku

Muhasebe ve finansal yönetim lisans

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
BBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
e-Öğrenme

Muhasebe ve Finansal Yönetim çalışma programı Lisans (BBA) finans departmanı merkezli yönetime odaklanmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Devamını oku