$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online BSc'ler içinde Çevre Yönetimi 2022

Bachelor of Science, öğrencilere belirli bir alanda temel temel becerileri kazanma fırsatı sunar. Öğrenciler genellikle profesyonel bir endüstriye girmek için bilgi oluşturmak için bu lisans programlarını kullanmayı seçerler. Çevre Yönetiminde çevrimiçi BSc nedir? Bu programlar, öğrencilerin mevcut toplulukların karşılaştıkları gelişmekte olan çevre sorunlarının tem… Devamını oku

Bachelor of Science, öğrencilere belirli bir alanda temel temel becerileri kazanma fırsatı sunar. Öğrenciler genellikle profesyonel bir endüstriye girmek için bilgi oluşturmak için bu lisans programlarını kullanmayı seçerler.

Çevre Yönetiminde çevrimiçi BSc nedir? Bu programlar, öğrencilerin mevcut toplulukların karşılaştıkları gelişmekte olan çevre sorunlarının temel bir anlayışını kazanmalarına yardımcı olabilir. Çalışma boyunca, öğrenciler yönetim, bilim, teknoloji ve sosyoloji üzerine tartışma yoluyla bu konuları disiplinlerarası bir anlayışa sık sık kavuştururlar. Kurslar biyoloji, sürdürülebilirlik, jeoloji, ticaret, iletişim ve hukuk konularını kapsayabilir. Bazı öğrenciler kurslarında belirli bir odak seçebilirler.

Bu programlar, mezunlarının kariyer olanaklarını olumlu bir şekilde etkileyebilir. Sürdürülebilirlik dünyadaki ülkeler için önemli bir odak noktası haline geldiğinden, şirketler politika, bilim ve işle ilgili bir çalışma bilgisi olan kişileri işe almak istiyorlar.Bu nedenle mezunlar, işverenlere daha cazip hale gelebilir, kariyer seçeneklerini iyileştirebilir ve potansiyel kazanabilir.

Öğrenci masrafları seçilen kuruma göre değişebilir. Birçok seçenek vardır ve fiyat çalışma süresine göre değişiklik gösterebilir. Programlar üç ila beş yıl sürebilir ve öğrenciler küçük bir araştırmaya dayalı olarak uygun bir karar vermelidir.

Mezunlar, bu büyüyen endüstride kariyer seçenekleri bir dizi bulabilirsiniz. Birçok kişi çevresel politika, eğitim ve yönetim konularında pozisyon alır. Bazıları bu kapasitelerde büyük şirketler için çalışmayı seçiyor veya bağımsız danışman olarak hizmet etmeye karar verebilirler. Diğerleri kâr amacı gütmeyen kuruluşlarda koruma uzmanları olarak rol alabilir. Buna ek olarak, bazı öğrenciler devlet kurumları ve uluslararası geliştiricilerle iş bulabilirler. Birkaç öğrenci, çevre sorunlarına odaklanan, araştırmacı veya gazeteci olarak pozisyon bulabilir.

Okullar dünya çapında Çevre Yönetimi konusunda BSc, öğrenciler ise benzersiz ihtiyaçlarına uyan çeşitli organizasyonlar arasından çevrimiçi seçenekler bulabilir. Bu yeni adımı başlatmak için aşağıdaki programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Önerilen En güncel Unvan
  • Önerilen
  • En güncel
  • Unvan
Open University
Milton Keynes, Birleşik Krallık

Bu disiplinler arası kurs, çevresel durumları tüm perspektiflerden anlamanıza yardımcı olmak için biyoloji, ekoloji, coğrafya, kimya, teknoloji, yönetim ve sosyal bilimlerin y ... +

Bu disiplinler arası kurs, çevresel durumları tüm perspektiflerden anlamanıza yardımcı olmak için biyoloji, ekoloji, coğrafya, kimya, teknoloji, yönetim ve sosyal bilimlerin yönlerini birleştirir. Bu ders, ekosistemleri araştırmak için gerekli olan bilimsel ve teknik bilgi ve becerileri geliştirecek; temel çevresel kalıpları ve süreçleri anlamak ve yerel ve küresel çevre sorunlarını ele almak. Doğal çevremizi anlamada ve sürdürülebilir bir şekilde yaşamada karşılaştığımız sorunları inceleyeceksiniz. Kursun temel özellikleri Doğal çevrenin karmaşıklığını ve onunla olan farklı ilişkilerimizi araştırır. Sürdürülebilir yaşamda karşılaştığımız sorunları araştırır Bilimsel, yorumlayıcı ve yaratıcı düşünme becerilerinizi geliştirir İki yatılı okulda üstleneceğiniz pratik saha çalışmasını içerir Çevre Bilimleri Kurumu ve Yetkili Su ve Çevre Yönetimi Kurumu tarafından akredite edilmiştir Ulaşılabilirlik Tüm niteliklerimizi mümkün olduğunca erişilebilir hale getiriyoruz ve tüm öğrencilerimizi desteklemek için kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahibiz. BSc (Onurlar) Çevre Bilimi, çeşitli çalışma materyalleri kullanır ve aşağıdaki unsurlara sahiptir: Basılı ve çevrimiçi materyalin bir karışımını çalışmak – çevrimiçi öğrenme kaynakları web sitelerini, sesli/video medya kliplerini ve çevrimiçi sınavlar gibi etkileşimli etkinlikleri içerebilir matematiksel ve bilimsel ifadeler, gösterimler ve ilgili teknikleri kullanma diyagramlar ve/veya ekran görüntüleri kullanmak ve/veya üretmek pratik çalışma yapmak (iki zorunlu Birleşik Krallık yatılı okul dahil) ve çevrimiçi bir laboratuvar kullanmak Bilimsel dergiler gibi uzman okuma materyalleriyle çalışmak özel yazılım kullanarak diğer öğrencilerle bir grup içinde çalışmak çevrimiçi olarak harici/üçüncü taraf materyal bulma denemeler, kısa cevaplı sorular ve bazı durumlarda bir sınav şeklinde sürekli ve modül sonu değerlendirmesi Geri bildirim kullanma: sürekli değerlendirme, öğretmeninizden işinizle ilgili ayrıntılı geri bildirim almayı ve bu geri bildirimi performansınızı geliştirmek için kullanmayı içerir. önceden belirlenmiş bir program veya zaman çizelgesi dahilinde öğrenme ve değerlendirmeye katılım - eğitiminiz sırasında zaman yönetimine ihtiyaç duyulacak ve Üniversite, bu becerileri dereceniz boyunca geliştirmenize yardımcı olacaktır. bazı modüller bir yatılı okula gitmenizi gerektirebilir. -
BSc
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Ingilizce
Şub 2022
e-Öğrenme