$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Fen Bilimleri Lisans Programları içinde Bilgisayar Güvenliği 2021/2022

Birçok öğrenci liseyi takiben ilk lisans eğitim programı olarak Bachelor of Science'a kayıt olur. BSc programlarında sunulan çalışma alanları kurumlara göre değişir ancak genellikle sanatsal olmaktan çok teknik alanlara yönelir. Ortalama olarak, derecenin tamamlanması yaklaşık dört yıl alır. Bilgisayar Güvenliği'nde çevrimiçi BSc nedir? Bu tür program, bilgisay… Devamını oku

Birçok öğrenci liseyi takiben ilk lisans eğitim programı olarak Bachelor of Science'a kayıt olur. BSc programlarında sunulan çalışma alanları kurumlara göre değişir ancak genellikle sanatsal olmaktan çok teknik alanlara yönelir. Ortalama olarak, derecenin tamamlanması yaklaşık dört yıl alır.

Bilgisayar Güvenliği'nde çevrimiçi BSc nedir? Bu tür program, bilgisayarın güvenliğini sağlamak için dijital bilgi ve sistemlerin korunması üzerine odaklanmaktadır. Öğrenciler, dijital bilgilerin siber saldırılardan nasıl saklandığı, şifrelendiği, yönetildiği ve korunduğunu araştıran kurslara odaklanmaktadır. Kurslar öğrenciye bilgi teknolojisi konusunda bir temel oluşturabilir ve dijital ortamın gerçek dünya ayarlarında nasıl uygulantığını gösterebilir. Bu programın tamamlanması genelde dört ila altı yıl sürer, ancak daha önce eleme dersi çalışması ile program bir ila iki yıl içinde tamamlanabilir.

Bilgisayar Güvenliği alanında Lisans derecesine sahip olan mezunlar, siber tehditleri araştırmak ve onlardan korunmak için sistemler oluşturacak donanıma sahiptir. Siber saldırılar artmaya devam ederken, yetenekleri artmaktadır. Bu mezunların analitik yetenekleri vardır ve başarıyla geniş bir işletme yelpazesine dönüştüren baskı altında çalışabilirler.

Online BSc program fiyatları değişkendir ve büyük ölçüde lisans programının uzunluğuna ve ayrıca kuruma bağlıdır. Seçilen bir okulun kabul bürosuyla iletişime geçerek, potansiyel öğrenci kesin maliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir.

Bilgisayar güvenliği, gerek işletmelerin gerekse özel kişilerin giderek daha önemli bir meselesi haline geldiğinden, bu programın mezunları büyük şirketler, küçük işletmelerde istihdam arayabilir veya bağımsız olarak siber güvenlik danışmanları olarak çalışabilirler. Siber suçları araştıran ve kolluk kuvvetiyle çalışan işler var.Siber saldırıları tespit etmek ve önlemek için teknolojilerin araştırılması ve geliştirilmesi, program mezunları için başka bir kariyer yönü olabilir.

Bilgisayar Güvenliği alanındaki bir BSc, dünyanın her yerinden online olarak dersi tamamlamak için esneklik isteyen bir öğrenci için mükemmel bir seçimdir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Utica College Online
Utica, Amerika Birleşik Devletleri

Siber Güvenlik'teki çevrimiçi BS, dijital adli tıp ve izinsiz giriş soruşturmaları, siber işlemler, sahtekarlık araştırmaları ve uygun ve esnek bir çevrimiçi biçimde sunulan b ... +

Siber Güvenlik'teki çevrimiçi BS, dijital adli tıp ve izinsiz giriş soruşturmaları, siber işlemler, sahtekarlık araştırmaları ve uygun ve esnek bir çevrimiçi biçimde sunulan bilgi güvencesinde en kapsamlı ödevi sağlar. Bu bir NSA belirlenmiş Mükemmellik Merkezi programıdır. Uzmanlıklar arasında Ağ Adli Tıp ve İzinsiz Giriş Araştırması, Bilgi Güvencesi, Siber Suç ve Sahtekarlık Araştırması ve Siber Operasyonlar bulunmaktadır. -
BSc
Yarı zamanlı
3 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme