$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Fen Bilimleri Lisans Dereceleri içinde Dijital Pazarlama 2022/2023

Bachelor of Science, tamamlanması yaklaşık üç ila dört yıl süren bir lisans derecesidir. Bir BSc programı, öğrencilerin seçtikleri alanda yeni bilgi ve beceriler kazanmalarına yardımcı olabilir ve bu da daha büyük mesleki fırsatlara neden olabilir. Dijital Pazarlamada çevrimiçi bir BSc nedir? Bu akademik program öğrencilere işletmeler için pazarlama planları tasarlamak v… Devamını oku

Bachelor of Science, tamamlanması yaklaşık üç ila dört yıl süren bir lisans derecesidir. Bir BSc programı, öğrencilerin seçtikleri alanda yeni bilgi ve beceriler kazanmalarına yardımcı olabilir ve bu da daha büyük mesleki fırsatlara neden olabilir.

Dijital Pazarlamada çevrimiçi bir BSc nedir? Bu akademik program öğrencilere işletmeler için pazarlama planları tasarlamak ve uygulamak için ihtiyaç duydukları bilgileri verir. Bu programdaki kurslar, öğrencilerin birçok farklı pazarlama alanında çalışabilmesi için sosyal medya, web analizi, web tasarımı, marka bilinci oluşturma ve küresel pazarlama üzerine odaklanabilir. Çevrimiçi bir programla, tüm dersler, sınıf çalışması ve tartışmalar genellikle internet ve diğer dijital formatları kullanarak görüntülemek ve erişmek için kullanılabilir. Bu, öğrencilerin yoğun programlarından bağımsız olarak mezuniyet kazanma fırsatı verir.

Dijital Pazarlama alanında BSc'yi tamamlamak, öğrencilerin paylaşılabilir ve benzersiz pazarlama içeriği oluşturmak için farklı teknolojik araçları ve sosyal medya platformlarını nasıl kullanacaklarını öğrenmesine yardımcı olabilir. Bu, iletişim, işbirliği ve inovasyon becerilerinin geliştirilmesine, tamamı mezun olduktan sonra kariyer sağlamak için gerekli olabilir.

Bilim Lisansını kazanma maliyeti, okula ve programın tamamlanması ne kadar sürer bağlı olarak değişir. Öğrencilerin genellikle, seçtikleri programı eğitim ve kariyer hedeflerine uygun hale getirmek için araştırmaları beklenir.

Bu dereceyi kazanan öğrenciler genellikle reklam, halkla ilişkiler, pazar araştırmaları ve sosyal medya pazarlamasında çalışmak için gereken yetenek, eğitim ve teknolojik anlayışa sahiptir. Mezunlar dijital pazarlama yöneticileri, sosyal medya yöneticileri, dijital stratejistler, çevrimiçi halkla ilişkiler yöneticileri ve arama motoru optimizasyonu yöneticileri olarak kariyer bulabilirler.Öğrenciler ayrıca bir pazarlama şirketi için çalışmak veya girişimci bir yol izlemek ve kendileri için çalışma fırsatı bulabilirler.

Çevrimiçi bir BSc programıyla, coğrafi konumunuz eğitiminizi geliştirme yeteneğini sınırlamaz. Lisansınızı bugün kazanmaya başlamak için aşağıda program arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Hodges University
Fort Myers, Amerika Birleşik Devletleri

Hodges'ın Modern Pazarlama programı, sizi ödüllendirici pazarlama pozisyonlarına hazırlamak için tasarlanmış sağlam bir iş temel müfredatıyla birlikte pazarlama ve dijital tas ... +

Hodges'ın Modern Pazarlama programı, sizi ödüllendirici pazarlama pozisyonlarına hazırlamak için tasarlanmış sağlam bir iş temel müfredatıyla birlikte pazarlama ve dijital tasarım eğitimi sağlar. Kapsamlı yaratıcı ve dijital tasarım becerileri geliştirme ile birlikte araştırmaya dayalı pazarlama teorisinin pratik uygulaması hakkında bilgi edinin. -
BSc
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
40 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme