$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Online Fen Bilimleri Lisans (BSc) içinde Pazarlama Yönetimi 2022/2023

Bachelor of Science, kazanmak için yaklaşık dört yıllık tam zamanlı eğitim gerektiren bir lisans programıdır. Öğrenciler bir BSc kazandıktan sonra, gelişmiş bilgi ve eğitimi nedeniyle zihinsel ve finansal açıdan ödüllendirici bir kariyer bulmaları daha iyi olabilir. Pazarlama Yönetiminde çevrimiçi bir BSc nedir? Genellikle, bu programlar, öğrencilerin işletme ve pazarl… Devamını oku

Bachelor of Science, kazanmak için yaklaşık dört yıllık tam zamanlı eğitim gerektiren bir lisans programıdır. Öğrenciler bir BSc kazandıktan sonra, gelişmiş bilgi ve eğitimi nedeniyle zihinsel ve finansal açıdan ödüllendirici bir kariyer bulmaları daha iyi olabilir.

Pazarlama Yönetiminde çevrimiçi bir BSc nedir? Genellikle, bu programlar, öğrencilerin işletme ve pazarlama becerilerini kullanan şirketleri nasıl teşvik edeceklerini ve büyütebileceklerini öğrenmelerine yardımcı olur. Program katılımcıları, pazarlamanın temelleri, iş planlaması, pazar araştırması ve iş stratejisi hakkında bilgi sahibi olabilirler ve pazarlama alanında bir staj ya da kaptanlık projesi de tamamlayabilirler. Bu derece çevrimiçi olarak sunulduğundan, esnek bir formatta hazırlanmıştır, böylece uzak bölgelerde yaşayan ya da şahsen derslere katılamayan öğrenciler de derece kazanabilirler.

Pazarlama Yönetimi Lisansını tamamlayan öğrenciler, yönetim, iletişim ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirebilirler.Bu temel becerilerin geliştirilmesi, mezunları potansiyel işverenler için çok arzu etmeye yardımcı olabilir.

Bir BSc kazanma maliyeti, okula bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, öğrenciler kendi potansiyel okullarıyla iletişim kurmalı ve eğitimle ilgili güncel bilgi istemekle yükümlüdürler. Öğrenciler maddi yardımla ilgili bilgi almak isteyebilirler.

Tüketici davranışları, tanıtımları ve tanıtımıyla ilgili artan bilgi birikimi ile yönetimi işaretleme konusunda lisans derecesini tamamlayan öğrencilerin, kendileri için çok sayıda istihdam olanağı bulabileceği düşünülmektedir. Dijital pazarlama, reklamcılık, halkla ilişkiler ve iş danışmanlığı alanlarında pazar araştırmacıları, marka danışmanları, pazarlama yöneticileri veya reklam hesap yöneticileri olarak mezunlar için kariyer var. Öğrenciler ayrıca, kariyer, meslek etkinlikleri yönetimi ve halkla ilişkiler alanlarında kariyer yapmak için de uygundur.

Lisansınızı Pazarlama Yönetimi'nde nasıl kazanmaya başlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan başvuru merkezine başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
Kaplan Singapore
Singapur

Bu Derece programı, öğrencilerin iş dünyasındaki zorlukları çözme konusundaki hayal güçlerini, inovasyonlarını ve girişimlerini anlamalarına yardımcı olmak için birbiriyle yak ... +

Bu Derece programı, öğrencilerin iş dünyasındaki zorlukları çözme konusundaki hayal güçlerini, inovasyonlarını ve girişimlerini anlamalarına yardımcı olmak için birbiriyle yakından ilişkili olan Yönetim ve Pazarlama konularını birleştirmektedir. -
BSc BSc
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
18 aylar
Ingilizce
Kampüs
e-Öğrenme