Filter
BSc
Hız: Tümü

101 Online BSc Bak

Fen bilimleri lisans derecesi, seçtikleri alanda bir takım kursları tamamlamış olan öğrencilere verilen bir derecedir. Eğer online olarak alınırsa, BSc derecesi öğrencinin hızına göre tamamlanabilmektedir ve genelde dört yıl sürmektedir.

Online BSc nedir? Öğrencilerin bu dereceyi tamamlayabilmesi için birçok kurs ve yol vardır. Seçenekler arasında biyoloji ve kimya gibi laboratuvar bilimleri ya da psikoloji, insan kaynakları yönetimi, danışmanlık ya da cezai adalet gibi daha insan odaklı alanlar olabilmektedir. İşletme ve bilgisayar bölümlerinde de BSc derecesi alınabilmektedir. Mezun olunca bireyler kendi alanlarında iş arayabilir veya üniversite eğitimine devam edebilir.

Online ders almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Öğrenci, çoğu zaman yalnız çalışmalıdır, bu da organize olmalarını ve zamanlarını verimli bir şekilde yönetmelerini öğretir. Online programlara katılan öğrenciler, kampüs eğitimine nazaran derslerine daha fazla vakit ayırabildiklerini belirtmişlerdir.

Öğrenim ücretleri, kitaplar ve ücretler gibi eğitim maliyetler öğrencinin hangi okula kaydolduğu okula bağlı olarak değişir. Eğitim amaçlı seyahat etmeniz gerekmediğinden online eğitimin maliyeti daha az olabilmektedir. Tüm öğrencilerin bir programa katılmadan yeterli araştırma yapmaları önemlidir.

Fen bilimleri lisans derecesine sahip olanlar iş yerinde edindikleri bilgilerin ne kadar önemli olduklarını göreceklerdir. Potansiyel meslekler arasında yönetim, araştırma, danışmanlık, bilgisayar programlama veya devlet görevleri yer alabilir. Bazı mezunlar kendi işlerini kurmayı seçebilirler. Genel olarak, bu dereceyi kazanan bir yetişkin, derecesi olmayan birinden daha yüksek bir maaş alabilir. Buna ek olarak, bir kişinin kurumsal şirketlerde yükselmesine yardımcı olabilir.

Online kolejlere devam etmek, birinin eğitim hedeflerini karşılamak için heyecan verici bir yol olabilir. Aşağıda programları inceleyebilir ve formu doldurarak ilgilendiğiniz okulun kabul ofisinden programla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

Devamını oku Daha Az

Arama Sonucu

Edhec Online

EDHEC'in çevrimiçi Dijital Pazarlama ve Yenilikçilik Lisansı olan BSc Online, genç profesyonellerin kariyer gelişimlerini hızlandırmasını ve şirketlerin uzaktan eğitim yo ... [+]

Online Lisans Eğitimleri 2019/2020.

EDHEC'in çevrimiçi Dijital Pazarlama ve Yenilikçilik Lisansı olan BSc Online, genç profesyonellerin kariyer gelişimlerini hızlandırmasını ve şirketlerin uzaktan eğitim yoluyla şirketlerin dijital dönüşümünü desteklemelerini sağlıyor.

EDHEC'in akademik uzmanlığı ve kişiselleştirilmiş destek sistemi ile, BSH Online, EDHEC'in Dijital Pazarlama ve İnovasyon alanındaki çevrimiçi lisans derecesi, hizmet sunumunda verimliliği ve yeniliği birleştiren eşsiz bir öğrenme deneyimidir. senin başarın.

Dilek

Mevcut faaliyetlerinizi sürdürürken gelecekteki işinizi uzaktan ve kendi hızınızda öğreninİşinizde daha verimli olun, işinizi değiştirmek veya yeni bir meslek meydan sıçrama... [-]
Fransa Île-de-France
Kasım 2019
Fransızca
Tam zamanlı
1 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Arden University

% 100 çevrimiçi olarak sunulan bu derece, hesaplamanın en son teorilerini, tekniklerini ve sorunlarını keşfetmenize izin verir. Hızlı tempolu bilgisayar dünyasında başarı ... [+]

% 100 çevrimiçi olarak sunulan bu derece, hesaplamanın en son teorilerini, tekniklerini ve sorunlarını keşfetmenize izin verir. Hızlı tempolu bilgisayar dünyasında başarılı olmanız için gereken pratik beceriler ve anlayışta ustalaşacaksınız.

Kurs gereksinimleri

Öğrenme deneyiminizin toplamının, programın amaçlarına ulaşmanıza izin vermesi koşuluyla ilgili bir HND veya eşdeğeri. İngilizce ana dili konuşmuyorsanız, bize IELTS 6.0 veya daha üst bir seviyeye eşit İngilizce dil seviyesi kanıtı vermeniz istenecektir.

harç

4,500 £ (İngiltere

[-]
Birleşik Krallık Coventry
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Kentucky Wesleyan College

İşletme Lisans Diploması öğrencileri iş ve / veya yüksek lisans çalışmalarında profesyonel kariyer için hazırlar. Bu hazırlık, küresel iş dünyasının ihtiyaçlarına göre şe ... [+]

hakkında

İşletme Lisans Diploması öğrencileri iş ve / veya yüksek lisans çalışmalarında profesyonel kariyer için hazırlar. Bu hazırlık, küresel iş dünyasının ihtiyaçlarına göre şekillenen analiz, iletişim, teori ve pratiği vurgulayan bir müfredatı içerir. Müfredatta, teknik verimlilik ve hesap verebilirlikte etik ve değerler vurgulanmaktadır.

Kentucky Wesleyan College , ABD, Kansas'taki Lenexa'daki 11374 Strang Line Road'da bulunan Uluslararası İş Güvenliği Eğitimi (IACBE) Meclisi aracılığıyla iş programları için özel akreditasyon aldı. Aşağıdaki derecelerdeki işletme programları IACBE tarafından akredite edilmiştir: Muhasebe Lisans ve İşletme Lisans ve İşletme Lisans.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Owensboro
Eylül 2019
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Management and Technology

Bir öğrenci, BSCS derecesi almak için Genel Eğitim'de en az 30 kredi saatini tamamlamalıdır. Bir öğrenci, aşağıda gösterilen BSCS çekirdek derslerini de tamamlamalıdır. K ... [+]

hakkında

BSCS, toplam 60 kredi saatlik eğitimin başarılı bir şekilde tamamlanmasını gerektirir. Bu programın 60'ı üst düzeydedir (genç ve üst düzey).

Bir öğrenci, BSCS derecesi almak için Genel Eğitim'de en az 30 kredi saatini tamamlamalıdır. Bir öğrenci, aşağıda gösterilen BSCS çekirdek derslerini de tamamlamalıdır. Kalan kredi saatleri (varsa) ve / veya seçmeli derslerden oluşur.

BSCS programı üç ana bölüm sunmaktadır: Bilgi Sistemleri, Bilgi Teknolojisi ve Yazılım Mühendisliği. Her bir ana dal için, öğrenci ilgili anadalda listelenen dersleri tamamlamalıdır. Öğrenciler diğer bölümlerden seçmeli ders seçebilirler. Öğrencilerin bir majör tamamlamak için gerekli değildir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2019
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Bryan University

Bir ortak programını zaten tamamladınız ancak daha ayrıntılı bir eğitim mi istiyorsunuz? Öyleyse, Bryan University İşletme Lisans Derecesi sizin için idealdir. ... [+]

Bir ortak programını zaten tamamladınız ancak daha ayrıntılı bir eğitim mi istiyorsunuz? Öyleyse, Bryan University İşletme Lisans Derecesi sizin için idealdir.

İşletme lisans programı idari desteğin çok ötesine geçmektedir. Etkili yönetim ve iş prensiplerini kapsayacak, ayrıca işletmenin finansal, teknolojik ve teorik yönleri konusunda size rehberlik edecektir.

Bryan's Business Administration Bachelor of Science derecesi çevrimiçi olarak sunulmaktadır, böylece programı istediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz.

İşletme Lisans Derecesi programı, akredite olmuş bir ortaöğretim sonrası kurumda bir Önlisans derecesi programını tamamlayan öğrencilere ileri eğitim olanakları sağlamak üzere tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tempe
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
140 hafta
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Johnson & Wales University

Johnson ... [+]

hakkında

Misafirperverliği biliyoruz.

Johnson

Mevcut konukseverlik profesyonelleri için tasarlanan bu program, konaklama, yiyecek ve içecek, turizm ve etkinlik planlamasında kariyerinizi ilerletmek için ihtiyaç duyduğunuz yönetim becerilerini öğretirken, konaklama endüstrisine derinlemesine bir bakış atıyor.

Tüm dünyaya yayılmış bir endüstri bağlantıları ağı kurduk. Marriott, Compass Group ve Darden (sadece bir kaç isim) de dahil olmak üzere seçkin konukseverlik şirketleri JWU mezunlarını arıyorlar çünkü başarı için hazır olduklarını biliyorlar.

Bu% 100 online misafirperverlik programı sizin gibi yoğun konukseverlik profesyonelleri için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Providence
Bilgi iste
Ingilizce
4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Illinois Springfield

Günümüzün küresel ekonomisinde, kuruluşların karşılaştığı en büyük zorluklar, yurtdışında genişleyen pazarlardan kırsal alanlardaki eğitime erişim sağlamak için bilgisaya ... [+]

hakkında

Günümüzün küresel ekonomisinde, kuruluşların karşılaştığı en büyük zorluklar, yurtdışında genişleyen pazarlardan kırsal alanlardaki eğitime erişim sağlamak için bilgisayar çözümleri gerektirmektedir. En çok aranan iş liderleri, iş hayatının her ikisinde de uzmanlaşan ve bilgi teknolojisinde yüksek düzeyde bir yetkinliğe sahip olan kişiler olacaktır. Çevrimiçi kurslar, derslerin geleneksel sınıf bölümlerini öğreten aynı öğretim üyeleri tarafından geliştirilmekte ve öğretilmekte, böylece çevrimiçi kursların kalitesinin geleneksel sınıf içi eğitimden daha iyi veya daha iyi olduğu garanti edilmektedir.

Lisans programında, bilgisayar donanımı ve yazılım sistemlerinin temel prensiplerini ve bunları operasyonel karar verme süreçlerine nasıl uygulayacağını öğreneceksiniz. Sağlık Bilişiminde bir konsantrasyon mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri USA Online
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Key West University

Ekonomi lisans programında Lisans, öğrencileri iş, hükümet veya kamu politikalarında kariyer için hazırlamak için tasarlanmıştır. Program ayrıca öğrencilere Ekonomi alanı ... [+]

Program Hedefi

Ekonomi lisans programında Lisans, öğrencileri iş, hükümet veya kamu politikalarında kariyer için hazırlamak için tasarlanmıştır. Program ayrıca öğrencilere Ekonomi alanında lisansüstü çalışmaları sürdürmek için gerekli temel sağlar.

Programa Genel Bakış

İktisat lisans programında Lisans öğrencileri boyunca, insanlar, kurumlar ve ulusların kıt kaynakları nasıl oluşturdukları ve yönetecekleri, maliyet ve faydaları karşılaştırarak seçimler yapabilecekleri ve bu seçimler üzerinde bilinçli bir şekilde nasıl hareket edecekleri hakkında bir anlayış geliştirilecektir. Bu programdaki öğrenciler, ekonomi ve ekonometriyi güncel konuların ve politika seçeneklerinin analizine uygulama fırsatı bulacaklardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Jacksonville
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
University of Essex Online

Bu büyüleyici ve ilham verici çevrimiçi programla bu rüya rolüne yaklaşın ve kariyer ihtimallerinizi geliştirin. Psikoloji ve iş alanlarını karışık hale getirirken, temel ... [+]

BSc (Hons) İşletme Psikolojisi

Bu lisans programı * ile büyüleyici iş psikolojisi dünyasına derinlemesine bir göz atın *. Gerçek hayatta olan durumlara odaklanarak, iş veya organizasyon bağlamlarındaki insanların psikolojik davranışlarını anlayacaksınız. Bu ders, yaşam boyu öğrenme, liderlik ve yönetme takımlarının psikolojik gelişimi, bireysel farklılıkları, duyguları ve davranışları içeren benzersiz ve ilginç konulara kendinizi kaptırmanıza yardımcı olacaktır.

Örgütsel değişimi, etkili liderliği, işe alım ve seçimi ve kurumsal karar vermeyi anlamak için temel iş işlevlerini araştırmak için insan zihnindeki ve davranıştaki bilgiyi uygulayacak ve temel psikolojik kuramları benimseyerek öğreneceksiniz. Kurslarımız, gerçek dünyaya derhal uygulanabilen, herhangi bir takıma veya işverene bir varlık kazandıran bir dizi teknik yeterliliği içermektedir.... [-]

Birleşik Krallık UK Online
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
48 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
California Southern University

Yasa uygulama, özel soruşturma, yasal ve düzeltme sistemleri veya adli tıp ve olay yeri incelemesiyle ilgileniyor olsanız da - diğer birçok büyüyen ve teknoloji odaklı al ... [+]

Üniversiteye başvurmak ve başvuruda bulunmak için bir TOEFL sınav sonucu göndermeniz gerekmez.

genel bakış

Yasa uygulama, özel soruşturma, yasal ve düzeltme sistemleri veya adli tıp ve olay yeri incelemesiyle ilgileniyor olsanız da - diğer birçok büyüyen ve teknoloji odaklı alan arasında - CalSouthern'in ceza adalet derecesi geniş tabanlı ve şu anda ilgili bir müfredat sunmaktadır. Hukuk prosedürü ve ceza hukuku gibi temel kursları dijital suç, adli psikoloji, terör yanıtı, madde kötüye kullanımı ve beyaz yakalı suç gibi diğer heyecan verici konular arasında birleştireceksiniz.

Program Uzunluğu

4 Yıl (tam zamanlı durum) Maksimum transfer kredisi ve aynı anda ders alarak, Öğrenciler lisans programını 10 ay gibi kısa bir sürede tamamlayabilirler. Veya Öğrenciler daha yavaş bir şekilde ilerleyebilir ve altı yıl veya daha uzun bir sürede tamamlayabilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Costa Mesa
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 6 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Florida Christian University

İşletme Lisans programından mezun olan öğrenciler, oluşum sürecinde bakıcılardan profesyonellere ve yerel kuruluşlardan kuruluş sürecinde uluslararası kuruluşlara kadar g ... [+]

İşletme Bilim Lisans - 126 kredi

İşletme Lisans programından mezun olan öğrenciler, oluşum sürecinde bakıcılardan profesyonellere ve yerel kuruluşlardan kuruluş sürecinde uluslararası kuruluşlara kadar geniş ve çeşitli bir çalışma alanı bulma imkânına sahiptir. Bu program, bir iş dünyasını entegre ederken, önemli iş becerilerini geliştirmeye odaklanır.

MüfredatGenel Eğitim Kursları: 30 KrediBI1101 İncil Çalışmasına GirişCH3013 İletişim ve İnsan GelişimiCM2101 Kompozisyon IED1109 Eğitim YöntemleriMA4405 İstatistiğe GirişPS1304 Genel PsikolojiPS4101 Sosyal Psikolojiye GirişSC2102 Felsefi DüşünmeSC3204 Biyoloji BilimiTH3406 AntropolojiÇekirdek Müfredat Dersleri: 54 KrediAD1415 İşletmeye GirişAD1501 Yönetim KuramıAD1507 Kar Amacı Gütmeyen İdareAD2210 Pazarlama IAD3304 Pazarlama IIAD3305 Denetim İlkeleriAD3307 İnsan YönetimiAD3308 İnsan Kaynaklarına GirişAD3309 Örgütsel DavranışAD3310 Hizmet PazarlamasıAD4402 Stres YönetimiAD4511 Gönüllü KaynaklarıAD4512 Reklamcılığın TemelleriCH4024 İkna, MotivasyonCH4025 İşyerinde KoçlukCM3105 Sözel İfadelerEC4320 Ekonomi TeorisiEC4520 Küreselleşmeİşletme Yandal - 24 krediAC3301 Bilgisayar MuhasebesiAD2505 E-İşletmeAD3403 İşletme HukukuAD3503 Organizasyon YönetimiAD4513 Bütünleştirici Ekip OluşturmaEC4101 Ekonomiye GirişMA4103 İşletme MatematiğiSC2202 İnsan ve Kültürü ÇalışmasıOtomotiv Yönetiminde Küçük - 24 krediAD2304 Bayilik İşletmelerine GirişAD2307 Bayilik Operasyonel YönetimiAD2309 Otomotiv Dijital Pazarlama ve TeknolojisiAD3028 Bayilik İşletmesi Yeni ModelAD3031 Otomotiv Ticari İlişkisiAD3047 Otomotiv Satış Kavramları ve UygulamalarıAM0001 Yönetim Okulu Otomotiv IAM0002 Yönetim Okulu Otomotiv IISeçmeli (6) - 18 KrediHedefler... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Orlando
Açık Kayıt
Portuguese (Brazil),Ispanyolca
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Mercy College

Günümüzün en çok talep gören mesleğine hazırlanma Yaşamımızda ve iş hayatımızda teknolojinin sürekli değişen etkileri ile nitelikli ve yaratıcı profesyonellere sürekli ih ... [+]

Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümü, günümüzün en çok talep gören meslekleri: Matematik, IT, Bilgisayar Bilgi Sistemleri ve Bilgisayar Bilimleri, Bilgi Güvencesi ve Güvenlik gibi gelişmekte olan diğer endüstriler için hazırlayacaktır.

Çözüm yaratmak ve bu alanlarda zorlukları aşmak için yenilikçi zihinlere karşı sürekli bir talep var. Lisans derecesi seçeneklerimiz size geniş bir Matematik ve CIS alanlarında markanızı kazandıracak bilgi ve beceriler sağlayacaktır.

Bilgisayar Bilgi Sistemleri Hızlı GerçeklerÜlkedeki en düşük özel harç oranından bir tanesiAna kampus Manhattan'a sadece 30 dakika uzaklıktadır.Metro-Kuzey Tren, kampüste duruyorHerald Meydanı'nda Manhattan kampüsüProgram Çıktıları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Dobbs Ferry New York USA Online
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Northern Arizona University

Program sürekli öğrenme için temel becerileri sağlamak için ve hızla değişen bilgi teknolojileri ortamına uyum için tasarlanmıştır. Bu program aynı zamanda yetkinlik baz ... [+]

Program sürekli öğrenme için temel becerileri sağlamak için ve hızla değişen bilgi teknolojileri ortamına uyum için tasarlanmıştır. Bu program aynı zamanda yetkinlik bazlı ve edinilen iş becerilerini geliştirmek için modülleri öğrenme eller içerir. Müfredatın parçaları çok değerli sertifikalar etrafında tasarlanmıştır. Öğrenciler aynı zamanda bugünün iş ortamlarında tarafından talep, sosyal sözel ve kültürler arası iş becerileri ile BT becerilerini artırmak olacaktır.

Ben Bilgisayar Bilgi Teknolojisi Bilim dalında lisans Neler Yapabilirsiniz?

Bu önemli, yeni bir kariyer başlıyor ya da bilgi teknolojileri alanında güncel bir ilerleyen ilgi duyan öğrenciler için tasarlanmıştır. Program hands-on son teknolojileri, beceri deneyim ve ortak IT sertifikaları doğru bilgi ve kariyer gelişimi için gerekli olan iletişim ve iş becerileri öğrencilere sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Flagstaff
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Lisans Derecesi programı, öğrencileri devlette, iş hayatında sürdürmek için ihtiyaç duydukları uzmanlıkla donatır .... ... [+]

Lisans Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi Bilim (BS) Derecesi

Bugün siyasi ve ekonomik problemler uluslararası sınırları aşmaktadır. Schiller International University Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi programı, öğrencileri hükümet, ticaret ve gazetecilikte ve uluslararası örgüt ve hukuk firmalarında bir yaşam sürdürmek veya siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler alanında lisansüstü çalışmalarına devam etmek için ihtiyaç duydukları uzmanlık ile donatmaktadır.

Schiller International University öğrencileri başlangıçta tarih, ekonomi, siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler konularında kapsamlı bir temel oluşturmak için liberal sanatlarda çalışma dersleri alıyorlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Tampa Fransa Paris
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
36 - 40 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
IUBH Fernstudium

İnsanlar ve makineler arasındaki etkileşim nasıl tasarlanabilir ve uygulanabilir? Dijital medyayı hangi sistemler ile oluşturabilir, işleyebilir, saklayabilir ve dağıtabi ... [+]

Lisans Medya Bilişimi

İnsanlar ve makineler arasındaki etkileşim nasıl tasarlanabilir ve uygulanabilir? Dijital medyayı hangi sistemler ile oluşturabilir, işleyebilir, saklayabilir ve dağıtabiliriz? Bunlar Medya Bilişimi Uzaktan Eğitim'de ele aldığınız sorular. Lisans programının amacı, sizi interaktif uygulamaların, uygulamaların ve dijital medya sunumlarının anlaşılması ve uygulanmasıyla ilgili olan bilgisayar bilimi alanlarında eğitmektir. Medya bilişimi alanında herhangi bir deneyiminiz yoksa veya mevcut teknik ve yöntemsel yeterliliklerinizi bilgisayar bilimi, dijital medya ve medya sistemleri etrafında genişletmek istiyorsanız, mezuniyetten sonra, BT alanında ve uygulama geliştirme alanında güvenle ilerleyebileceksiniz.... [-]

Almanya Bad Honnef
Açık Kayıt
Almanca
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
36 - 72 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku