ONLINESTUDIES

Online Fen Bilimleri Lisans (BSc) içinde Tasarım Çalışmaları 2021

İşletme, fen bilimleri ve hatta sanatta lisans eğitimini tamamlamak isteyen öğrenciler çevrimiçi bir Lisans derecesi programına gidebilirler. Bu dersler, ortalama 3-5 yıllık bir eğitimden sonra belirli bir konuda derece verirler.

Tasarımda çevrimiçi BSc nedir? Birçok farklı tasarım türü vardır. Öğrenciler, kömür veya gümüş noktası gibi geleneksel ortamlarla nasıl çizileceğini öğrenebilir veya bilgisayar destekli taslak hazırlama ve modelleme teknolojisini kullanarak başlangıçtaki konsept çizimlerini veya şemalarını geliştirmiş olabilirler. Tasarım programları genellikle mimari, otomotiv, moda, endüstriyel veya web gibi belirli bir tasarım türüne odaklanır. Ayrıca, fikirlerin temsil edilip iletilmesine odaklanan daha genel ve teorik bir tasarım dersinden oluşabilirler.

Bir BSc'den öğrenilen tasarım ilkeleri, bir çok mesleğe yararlı olabilir.Bilgi ve yapıları keyifli ya da işlevsel bir şekilde organize etme olanağı, öğrencilerin kişisel takipçiliğinde daha mutlu olmasına da yardımcı olabilir.

Büyük tasarım yazılımının öğrenci sürümleri önemli bir indirime sahip olsalar da, bu araçlar tasarım derecesinin maliyetini artırabilir. Toplam harcamalar hesaplanırken, programlar arasında büyük farklılık gösterebilen eğitim ücretleri ile birlikte bu maddeleri de hesaba kattığınızdan emin olun.

Bir lisansüstü tasarım kariyerine devam etmek istiyor ise, erişilebilir bir giriş stratejisi bir yardımcı tasarımcı pozisyonuna başvurmaktan oluşabilir. Bu profesyoneller, karmaşık tasarım projelerinin belirli unsurlarını ele almak için ekip halinde çalışırlar. Bir yardımcı oyun tasarımcısı, karakter oyuncağı veya çevre dokuları gibi bir video oyununun bir yönü üzerinde çalışabilir. Bir internet reklamcılığındaki bir yardımcı grafik tasarımcısı, müşterinin web varlığının görüntü öğeleri için düzen ve tipografi ile çalışabilir.

Sağlam bir eğitim sunarken bireysel çıkarlarınıza uygun bir tasarım derecesi seçmeniz önerilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

3 Sonuçlar Tasarım Çalışmaları Filter

Endüstriyel Teknolojide Bilim Lisansı

UTPB Online
BSc
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
e-Öğrenme

Endüstriyel Teknolojide çevrimiçi Bilim Lisansımız, öğrencileri herhangi bir organizasyondaki endüstriyel işlemleri yönetmek için gereken temel kavramlar ve beceriler hakkında ...

Devamını oku

Lisans Grafik Tasarımında Bilim

The Los Angeles Film School Online
BSc
<
Tam zamanlı
<
36 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Grafik Tasarım, fikirleri görsel ve deneysel yöntemlerle iletme sanatıdır. Çevrimiçi Lisans Derecesi programımızda, bir mesajlaşma hedefini tanımlamayı, fikir ve kavram gelişt ...

Devamını oku

Bachelor of Science of Animasyon, Görsel Efekt Yoğunlaştırması

The Los Angeles Film School Online
BSc
<
Tam zamanlı
<
36 aylar
Ingilizce
e-Öğrenme

Bugünün eğlence endüstrisi, üretimin her aşamasında sanatçılara ihtiyaç duyuyor. Visual Effects programımız sizi storyboard, eskiz ve modellemeden karakter canlandırmasına, öz ...

Devamını oku